Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Fenerbahçe'nin yeni sezon formaları tanıtıldı

Smoke

Öne çıkan mesajlar

said:
Bi de BJK'nın turuncu forması vardı o da iyi değildi

bizim hiç turuncu formamız olmadı ki :)

formalarınız gerçekten iğrenç ötesi, daha farklı şeyler bekliyoruz fenerden; çingene pembesi, fosforlu yeşil, yavruağzı da bu taraftara ve takımınıza güzel gider.

logonuzda türk bayrağı olmaması ne kadar kötü.

ayrıca cl için tasarlanan bu formayı giyemiyeceğinizden de eminim ^.^
Sosyal ağlarda paylaş

said:
türkiyede her yıl formalar değişiyor. doğru fenerin çubuklusu g.sarayın parçalısı beşiktaşın düz beyaz forması vardır
ama bunların stili hep değişiyor.

milan ın kırmızı siyah çubuklusu, manchester ın düz kırmızısı on yıllardır aynı.. avrupadaki çoğu kulüp öyle. sanki onlardan daha iyi biliyoruz formalar her yıl değişiyor.

İyi de o bahssettiğin takımlarında klasik formalarında da 3-5 çizgi değişiyor. YAni milanın 06-07 çubuklu forması birebir 05-06 formasıyla aynı değil, bende Juvenin üst üste 5 sezon tüm formaları var ve klasikleşmiş çubuklu siyah beyaz forma 5 farklı şekilde...

Yani hiç bir kulüp aynı formayı iki sezon üstüste piyasaya sürmez. Fenerin Çubuklu forması biraz makyaj yer yenilenir, GS'nin parçalısı makyaj yer yenilenir ama tamamen de değişmez.

Aynı formayı sürersen kimse forma satın almaz.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
formalarınız gerçekten iğrenç ötesi, daha farklı şeyler bekliyoruz fenerden; çingene pembesi, fosforlu yeşil, yavruağzı da bu taraftara ve takımınıza güzel gider.

logonuzda türk bayrağı olmaması ne kadar kötü.

ayrıca cl için tasarlanan bu formayı giyemiyeceğinizden de eminim ^.^

1. Formalarınız demişsin işte ne güzel algılayabilmişsin olayı. Bizim formalarımız, alma mümkünse alan bir kaç yüzbin fenerbahçeli bulunur elbet. Renk olarak da çingene pembesi, fosforlu yeşil, yavruağzı falan tinerci grisinden iyidir elbette.

2. Ne alaka Türk bayrağı olmaması? Canavar gibi taşıyoruz sol göğsümüzde türk bayrağını işte :) Ayrıca logo değil amblem olucak o, logo farklı bi kavram.

3. CL konusunda haklı olabilirsin, ama olmadı UEFA da giyeriz :D alışığız.
Sosyal ağlarda paylaş

Farkeden bişi yok UEFA CL fenerbahçe geçmişindeki kötü avrupa sezonlarını temizleyene kadar puan olarak hep seribaşı olmadan ön eleme oynamak zorunda kalacak.

Yarın rakip arsenal çıkarsa yapacak bir şey yok eskiden 0 çekmeyecektik ki puan alacaktık. Hakettik yani.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bi de BJK'nın turuncu forması vardı o da iyi değildi

turuncu formamız yoktu bizim. mor vardı biara giymiştik onu hatırlıyor olabilirsin :)

bunun yanında taraftar genelde protesto ediyor bizde siyah-beyaz ve nadiren de olsa kırmızı dışında renkleri

ki bence de yakışmıyor. rengin neyse onu giyeceksin. boş yere demiyor taraftar aşkımız renklere diye :)
Sosyal ağlarda paylaş

Aşk renge olabilir ama para kazanmak da lazım bi yandan. Yoksa fanatik taraftarlara sorsan FORMAYA REKLAM İSTEMEYİK FORMA KUTSALDIR da diyolar.

Bu çağda herşey ekonomidir. Yoksa desibel rekoru kırmakla şampiyon olunsaydı BJK kapalısı her sene CL'yi alırdı.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd
üye § 31 Temmuz 2007, Salı - 13:14 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

haha szass bi saydırmısın turkuaza herkes gelmiş peşinden.
klasik paticik.

Lol, insanların tepkisi istediği yönde olmayınca yediremeyip çamur at izi kalsın şeklinde agresif yorum yapan insan modeli.

"klasik paticik."
Sosyal ağlarda paylaş

100.yıl formasını alcaktım (daha alamadım işe bak para yok böheü) onun yerine turkuazı alıcam direk..
çok kral olmuş..

edit: ayrıca geçen sene herkese yazdıkları entryleri yedirmekten sıkıldık daha ligler başlamadan atıp tutmaya başlamış millet ben sıkıldım başkası kassın artık.

[ Mesaj 31 Temmuz 2007, Salı - 17:15 tarihinde, Madcat tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Fener formaları için konuşuyorum;

İlk forma klasik, gayet güzel bir forma. Zaten alışığız ona.

İkinci formayı beğenemedim. Farklı bir takım giyseydi güzel görünebilirdi ama, Fenerbahçe'nin bendeki "agresif" imajını yumuşatıyor. Olmamış yani =P

Üçüncü forma bence felaket olmuş. Çok alakasız. Hani çoğu ülke/takım yapıyor bu "Formada orjinal renkleri dışında renk kullanma" işini ama, bence Fenerbahçe'nin rengi Turkuaz değil. Tutturamamışlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...