Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu şarkılarıda bilin pes doru diim bende hade..gelioo..

Albatros

Öne çıkan mesajlar

Birinci bilmek istedigim sarkı : FOREST GUMP-forestın sevgilisinin intihar teşebbüsü sırasındaki sarkı...
İkinci olarak : DONNIE DARKO - Son olarak butun film karakterlerinin sırayla gosterildiği sahnedeki şarkı...
Sallamak yok hade müzik yelpazenizin buyuklugune bakalım feyz alalım... :)[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Işıgın hep parlasın deli elmas!
İtinayla seytan cıkarılır...

[Bu mesaj Albatros tarafından 12 October 2003 13:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

gary jules - mad world
bin tane topic açılmış.
evet araştırmayı öğrenin artık..

paticikte araştırmanın üç iyi yanı var.
1- eğer sorunun daha önce de paticikte yazılmışsa, çözümü bulunmuşsa, topic açıp cevap beklemekle uğraşmassın hemen cevabını bulursun.
2- eğer o sorunun cevabı gelmediyse, o topiği up'larsan, hem o kullanıcı için yeni bir sanş doğar, hem de eski topic, mesaj atılmış felan olduğu için dolu ve önemli bir topic gibi gözükür.
3- her ay aynı şeyi soran kişileri görüp sinir kirizleri geçirenler olmaz..

googleda arayın lycosta arayın hatta copernic programını çekin (www.copernic.com) her bir yerde arayın.

Aramak iyidir, arıyalım güzelleşelim (kısaca)[hline]Olmaya devlet cihanda bir nefes sıhhat gibi
Sosyal ağlarda paylaş

Halla halla bugün dünya tersinden kalkma günü mü?
Bu tip bir sürü topic vardı.Bizim başımıza patladı.Gelemeyin üstüme üstüme kardeşim...
Bida konu monu acmıom..[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Sosyal ağlarda paylaş

Hem benim dedim sarkılarlarda öle dıdıdıı dudud fln die baslıo gibisinden bisi de demedim.Bu filmlerin müziklerinden cok hoşlanıpda soundtrack olaylarına giren arkadaslar varsa yardımcı olabilirler demiştim..Ama siz üstüme çullandınız...[hline][b]One of these days, I'm going to cut you into little pieces [i]
Sosyal ağlarda paylaş

çocukcağız çok baskı altında

ama hani buna tmm da; "dıdıdırıdı" die başlayan şarkı vardı adı ne diye topicler de açılıo, bilemiom yani[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...