Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Baslangıc

Roni

Öne çıkan mesajlar

Bence Midler char guclerinden degil, melee oynadiklarindan kazaniyor... Bu isin sorumlusu Realm Ability'ler. Yuksek RR bir melee agirlikli grup bir botlanmis'sa 1.5 dakikalik mez suruyor 20 saniye, zaten resistleri almis basini gitmis, buyuculer gorevlerini yapamiyorlar. Albion ve ozellikle Hibernia daha fazla buyucu agirlikli... En son ne zaman runemaster gordunuz?? hehe

Orf - Hand of Modi
Sosyal ağlarda paylaş

Baska serverlarda oynamadım ama Hıb.rules derim.Rvr de basarılı olamıyosa bunun nedeni zerg yemek veya iyi organize olamamaktır genelde.Sayısız defa 1fg ye karsı 3-4 fg karsı karsıya kalmıs biri olarak soyluyorum bunu.Ama sunuda soyluyorum ki hıb.iyi organize oldugu zaman baska bir realm karsısında duramaz.[hline]Don`t trouble trouble till trouble troubles you!
Dejeavu The Level 50 Eldritch...
Sosyal ağlarda paylaş

Ya agliyorlar da aglamalirna dun bir baktim,gozlerim yuvalarindan ugradi.... Ha bu arada ben Midgard oynuyorum yani. Herifler buffbotla umbroodlari %10 healthe inerek olduruyorlarmis, vah caniiiim cok uzuldum simdi.

Nerf lvl 50 olan, yuksek RR savageleri hic etkilemedi bence, ayni sekilde adam kesip biciyorlar. Hatta dun bir savage yaptim lvl 20 kobold h2h, df'ten gittim zirh aldim cocukcagiza, gittim silah aldim housingden, sonra gittim red mob oldurdum yalniz basima..... Buffbotsuz.....

Savage hala oyundaki en iyi tank bence...

Spiritmaster'a gelince, bence enchanter spiritmaster'dan 15 kat daha iyi bir buyucu. O kadar cok spiritmaster da yok zaten benim gordugum kadariyla.

Oyunun RR11 olan ilk oyuncularinin sinifini hatirlatirim, enchanter :P

Orf - Hand of Modi
Sosyal ağlarda paylaş

ben lanc.da 30 savage yaratmi$tim.. /level komutunu kullananlara item veren amcadanda set silah almi$tim. sonra gitmi$tim df'a ama hicbi$i yapmamami$tim olan 5 bub'imi ole ole kaybettikten sonra bayip cikmi$tim. sonra du$undum "lan savage hicbi i$e yaramiyo nasi pata kute adam dovuyolar" diye.bende sorun war sanirsam yada set silah cok kotuydu?[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©

[Bu mesaj thanatos tarafından 11 October 2003 10:42 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

enchanter ı çoğu oyuncu farm yapmak için açar daha doğrusu açıyordu milletin focus shield ağlamalarının sonucu nerf geldi ve artık farm konusunda da eskisi gibi değil. patch den sonra tanıdığım birçok mana chanter respect yapıp light chanter oldu. spiritmaster ın gücünü artıran şey birazda midgard ın insta stunu insta stun üzerine pba yemek pek hoş olmuyor :) sonuç olarak bazı karakterler diğerlerinden güçlü olsada bu gurup oyunu iyi organize olamadıktan sonra karakter ne kadar güçlü olsada sonuç /release[hline]Koroglu ZorbeyinOglu Hero of Bedevere/BlackStar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
thanatos, 09 October 2003 16:41 tarihinde demiş ki:
albionlar kalabaliktan kazaniyo,midler char guclerinden kazaniyo,hibler herzaman zayif kaliyo.cok guclu charlari war olmasina ama oynayan da baya bi du$uk oldugundan sonuc boole

$imdi sizin serverI biLmem bir ara imkanIm oLursa 1-2 tane rvr videosu yoLLarIm kim neden nasiL kazanIyor faLAn görürsün daha raven ardent oLmama ragmen Crauchon xroad da sadece 1 fg once 3 fg aLbi ardIndanda fotm svagae bok pusur 1fg + yalakaLarInI indirdiigimizxi biLiyorum kaLdıKı aLbionunn kaLabaLigi midin gucu 3.5saat emain amg room da kapm kurmamIzI engeLLeyemedi en sOn soyundukta asagIya atLadIk.

Eu serverLarInda bir tek sorun var savagaeLErI abartmisLar left axe nerf biLmemne derken son patchden sonra bir anda etraf savage Le doLdu tashtI.

hazIrda Eu(Excalibur un en iyi RvR guiLdinin bi videosu forumLarIndan aLdIM)

ftp://213.112.207.71/movies/Daoc/Forsetes_Circle/27-09-2003_-_Cernunneos.avi

umarIm caLisiyordUr[hline]Nightwish from NBL
Sosyal ağlarda paylaş

Guc, su realm, bu real, su char, bu char, FoTM, su bu degil. Guc = Grup. Iyi grup >>>>>>> Salak grup. Hangi realmi oynarsan oyna. Sadece bazen bir suru bir suru bir suru salak (zerg) > Iyi grup olur.

Hib oynadim, oyle durumlardan cikiyorsunuz ki bazen, yok yav, nasil oldu bu is diyorsunuz. Mid oynadim, oyle gruplari biciyorsunuz ki bazen, yuuh, nerf midgard diyorsunuz. Ve ikisinde de bazen oyle gruplar geliyor ki, daha ben ip'ye basmadan olmus oluyorum... Hepsi olabilir, hey ben Zattiri realm'i oynuyorum, hepinizi doveriz demek biraz manasiz...

Orf - Hand of Modi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...