Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Tank simulasyonu?

hikmetozsahin

Öne çıkan mesajlar

said:
Şöyle ww2 muharebelerini içeren bi tank simülasyonu olsa tadından yenmez, abraams falan değil de, king tigerla sherman denen kavanozlar delmek güzel olurdu. (hoş aslında shermanlar king tigerları deldiler tabi ama gönüllerin galibi kingtiger :) )

ya işte yukarıda dediğim oyun var ama o oyun sağdece Rusya'da satışa çıkarılmış.Pek aramdım gerçi ama download edecek yer de bulamadım :(

Edit:Pardon ya o yukarıda ki oyun Yugoslavya'da ki iç savaşı konu alıyor.

İkinci Dünya savaşı konulu şu var ama çıkmadı sanırım: http://games.iddk.ru/en/?pg=gm39

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 00:31 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 00:32 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

aslında ARMA diye bi oyun var (armed assault). Battlefield'ın "ciddi" olanı gibi bişey. Yani şöleki, gökyüzü gerçek zamanlı işliyo, mesela gece görevindesin, yıldızlara bakıp yön bulma falan gibi atraksiyonlar var. Işıklandırma muhabbeti sadece efekt olsun diye değil, gerçekçi olsun diye yapılmış falan. arkasından güneşin battığı tepede gölgede duran adam görünmüyo mesela kolay kolay...

Böle bi oyun işte. Tank falan var mı biliyorum ama vardır heralde. (indirmiştim oyunu ama yalan oldu, o yüzden bilmiyorum aslında:D) Bu arada bu oyun Operation Flashpoint'in yapımcılarından...

Yalnız şöle bişeyi var, oyun sağlam bi bilgisayar istiyo bildiim kadarıyla. Eğer ii bilgisayarım yok diyosan, Joint Operations öneririm. Bu da Battlefield'ın ciddisi gibi bişey, bunu yapan da Novalogic. Delta force'un Battlefield ile evliliği denebilir. :P tank var bunda oynadım falan. Ama singleplayer görevlerde tankla fazla bi görev hatırlamıyorum. Tabii Map editoru var, ayrıca fanmade mapler falan da var...
Sosyal ağlarda paylaş

Uzun zamandan beri Red Orchestra oynuyorum ben.Hem piyade hemde tank savaşı gerçekci bir derece işte.Yan ve arka dan aldığın darbeler ölümle sonuçlanıyor,eğer mermi zırha acılı bir şekilde çarparsa filan sekiyor falan filan güzel yani.

Ama ben daha detaylı istiyorum tankın her birşeyiyle oynayayım kurcalayayım.Böyle özellikleri (fiziksel gerçeklik ve detay) olan bir oyun yok sanırım.
Neyse o zaman Silent Hunter 4 le devam edeceğiz.

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 12:55 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 30 Temmuz 2007, Pazartesi - 12:56 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tiger'ın t34'u ezip ezemiyyeceği hep tartışılır, yanı aslında tankların birbirlerinin karşısına ecip ate etmediğini düşünürsek t34'un daha hızlı, daha rahat hızlanması daha hafif olması daha rahat dönmesi daha ufak olması gibi super avantajları vardır, ayrıca topuda tiger'ı zırhını acıp icine bakabilir,

isabet alıpda hasar almamak cok sıra dışı bir druum tank için, cunki ortada palet diye oldukca narin bi yapı var
Sosyal ağlarda paylaş

Diablo;
Red Orchestra Steam adlı program üzerinden yayımlanıyor.

www.steampowered.com Adresinden steam programını cekip oyunu satın aldıktan sonra oynayabilirsin.

Ayrıca ben 2 tane guess pass var oynamak denemek isteyen arkadaşlara gönderebilirim.
E-posta adresinizi yada Steam hesabınızı gönderin.

[ Mesaj 01 Ağustos 2007, Çarşamba - 23:05 tarihinde, hikmetozsahin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...