Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

yine fallout 2

Black-ice

Öne çıkan mesajlar

Ahah ne biçim bug o be adamların combat davranışlarını bile ayarlıyamıyorsan tam işkencedir. Sniper ol, dibine dal vs. bir sürü farklı npc davranışı var o menüde. Sen bence patch falan ara oyuna, illaki düzeltmişlerdir. Ama pc de bile bazen saveler bozulabiliyordu patchle, önce bi yerde yedekle en son saveini.
Sosyal ağlarda paylaş

Zaten patchli oynuyorum . Macosx te oyun çalıştı ya bunada şükür :) .
Military ye girdimde burdaki mutantlar beni haşlıyo yaw. Charismamızın düşüklüğü yüzünden Marcus'u da alamadım guruba . Sağlam silah kullanan bi ben varım.

Şimdi bayağı bi skill biriktirdim (80 fln). Ne gitsem karar veremiyorum small guns skill'im 132. Big ve energy'ye ise hiç vermedim. küçük gitmeye devammı ediyim yoksa energy filanmi gitsem.
Sosyal ağlarda paylaş

str az ise hic energy e verme. Aslinda small guns'i 150 yap kafi. Gauss pistol cikiyor military base'de son katta; ben onunla laylay lom bitirdim oyunu. Ki chr'mam 1 di.

ben de finesse vardi; ve de fast shot vardi oraya geldigimde. Elimde de pc90 mi ne oyle bir pistol vardi; 2ap her atisi 5 kere ates edebiliyordum. Kiritik vurus yakalam sansim da %28 seviyelerindeydi; mutantlar yakalasamadan delik desik oluyorlardi.

Sonra gauss pistol alip uzerine sniper aldiktan sonra oyun saka oldu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
ya arkadaşlar hortlattım konuyu kusra bakmayın ama bişey sormak istiyorum
şimdi ben tekrardan başladım oyuna falan level 13 oldu karakter mis gibi gidiyorum ama çok aklıma takıldı, biyerde okumuştum doctor skill i ile modification tarzı (+ stat) bi olaylar oluyomuş yanlış bilmiyosam (90dan fazlaysa bunu vault citydeki vaultun girişteki bilgisayarda öğrenebiliyomuşuz). şimdi soracağım şey şu oluyo, değer mi?
o kadar skill i doctora vermek yerine daha yararlı şeyler yapabilirim tabi ama güzel ekstralar açıyosa (çok über şeyler olmayıp da eğlencelik seçenekler de olabilir (vault citydeki yine aynı yerdeki kadın doktorla hamilelik üzerine muhabbetler falan veya new renoda bi mafya babasından aldıım bi çifliğe delivery questinde çiflikteki doktordan aldığın pass falan)). sonuçta sırf bu ikisi veya ekstra bitane daha falan varsa kastığıma değmez ama varsa düzgün atıları yol gösterin bana(:
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...