Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

very grand master warrior var mı aramızda

Dynun

Öne çıkan mesajlar

said:
Combata giriste chargela dalıp bas hamstingi, sonra berserker stance-mortal strike-cleave-whirlwind gibi kombinasyon yap kendine. Oynadıkça nerde ne yapman gerekiyorsa yapıosun, başta becerememen normal warrioru

kağıt kalem bari getiriyim adam durucak zaten

Adam durmicak tabi, orda sadece kullanması gereken özellikleri yazdım genellikle. Yani adamaı yakaladıgın an bunları gecir kafasına gibisinden.Adam fear mi attı hemen berserker rage ya da death wish, ya da blink mi attı hemen intercept ama bunlar zamanla oturcak iştek. E tabi lorrotar gibi nub bir mage gelirse düz vurarak da kesersin =P
Sosyal ağlarda paylaş

valla olay tamamen gear ben charge atıp 2 vurup mage kesen warriorda gördüm charge atıp 2 instant pyro yiyip !wtf diyen warriorda gördüm olay kağıt taş porselen mantığı birazda şans birde bs kas mace yap kendine mace stun olayı çok ama çok etkili axe sword filan yalan gibi

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 11:47 tarihinde, Lind3r0th tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lock ile warrior yakaladı mı felguard charge CDdeyse ve DC de CDdeyse yapıcak çok fazla şey yok. Dotları doldurup beklicen sabırla ölmeyi. :) Allahtan çabuk öldüren bi class warrior birde aynı şeyi paladinle yaşadın mı acı çeke çeke ölüyorsun :)

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 12:15 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...