Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II LOD - Sorceress hakkında sorular

Chorap

Öne çıkan mesajlar

LOD'u barbarian, necromancer ve paladinle bitirdikten sonra şimdi sorceress ile oynamaya karar verdim. Fakat sorceress hakkında hiçbir bilgim yok. Nasıl oynanır, skilleri nasıl verilir, vs. gibi sorularıma cevap arıyorum. Hatta uğraşıp detaylı güzel bir skill tree çıkarmak isteyenler olursa hiç çekinmeden buraya koysunlar :D veya iyi bir sorceress guideına link bile beni çok mutlu eder.

Şimdiden teşekkürler...
Sosyal ağlarda paylaş

aslında yanlış oldu, istediğim game guide deil...daha çok insanların sorceress hakkında düşündüklerini görmek istiyodum. Bikaç guide a baktım ama tam istediğim cevapları alamadım.

mesela fire, cold veya lightning arasında nasıl bir seçim yapacağımı bilemiyorum. Hangisi iyidir, nasıl bir skill yolu izlenir bu tür sorulara yanıt arıyorum. Biraz paticikten de aradım ama dediğim gibi sorceressı detaylı anlatan bi thread bulamadım..
Sosyal ağlarda paylaş

Fire ağacında manayı (veya doluş hızını hatırlayamadım şimdi) arttıran bir skill var. Onu atlama derim. Bende fire ağırlıklı gitmiştim bayağı.
edit: Buz skilleri daha çok korunma üzerine gelmişti. Onları açacağıma mana'ya çalışırım demiştim. Şimdi hatırladım. Lightning'te ise verebileceği en düşük hasarları çok düşük bulmuştum.

[ Mesaj 16 Temmuz 2007, Pazartesi - 23:22 tarihinde, Redeagle tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

fire lightning gidiceksin bitmez.fire da warmth a vericen mana regen artıyo 20 tane filan.lightninde de thunder stormla energy shield gidicen.yaratıklardan dmg yemezsin zaten mükemmelde dmg vurursun.frost yalan.istersen fireda da az az skill vererek düşüj lvl dakilere meteor açabilirsinki odan sağlam büyü yoktur

[ Mesaj 17 Temmuz 2007, Salı - 01:42 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 da öküz dü javazonlar şu anda javazon yapıyorum feci nerflenmişler.

lakin bone necro super olmuş artık yarı lvl'ımızdaki sorclar akdar dmg verebiliyoruz ohh be!

sorc la ne yaparsan yap olur be abi 1.10 üstüyse işte bi tree ye aban git.

eüer nightmare hellf aladna bitiriceksen, frost git yanınada lightning den sadece nova statis field ve teleport al
Sosyal ağlarda paylaş

druid de

feral
elemental
summon

var.

nasıl oynarsın biliyo musun, baya bi kasmıştık biz (1.11 için)

summon ağacından,
oaksage'e verirsin(5) yanında dolaşır sana %bonus hp verir. olmassa olmaz
grizzly bear'a verirsin (1) her daim önden tank olur işe yarar :)

elementaldan ise ,
hurricane'i ve ona bonus veren tüm skilleri 20lersin. hurricane'in dmgi fena değil hem slowluyor, etrafında bi halka şeklinde dönüyo kocaman, sen yürürken(bilmiyosan diye anlatıyorum)

ana saldırı skilin de twister(hurricane'den 1 önceki tam adını unuttum) phsycal damage verir. bu sayece 2 çeşit dmg type olur , hell'de falan rahat edersin.
bi de hem hurricane ve tornadoya(twisterla karıştıyıorum hep) bonus ekleyip hem de çok işine yarayan diğer skil de bilmemne armor :D
elemental dmg'ı emer. çok az mana ister. çok kraldır. büyücülerden korkmassın.

item olarak az bi mana regen işini görür. onun dışında +skill level ve life iyidir =)
Energye hiç verme, dex'e verme.
item giymeye yetecek kadar str ver gerisi stamina. ölmessin zaten pvp de falan da çok süper
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...