Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Dalak şişmesi lol...

Fistan

Öne çıkan mesajlar

Hangi aklı selim uydurmuş acaba bunu ya. Sağ tarafta dalağın ne işi var lol. Karaciğer şişmesi deselermiş bari :)

AC kapasitenizi zorladığınızda sağ taraftaki karaciğere bası yapar. Muhtemel karaciğer kapsül gerilmesi, yada akciğer zarlarının genişlemesi/iç basınçlarının artması nedendir.[hline]Semi-Dr. Quinthalus @ primum non nocere
ICQ UIN: 1957744 MSN Messenger: [email protected]

(bkz: Quinthalus) (bkz: Qui)
Adaxe Wiabolih of Eclipse, Rifleman/CH
Liga Sonega of Bloodfin, Artisan
Sosyal ağlarda paylaş

bundan yola cıkarak dalak sismesinin insanın dalak basıncı ile acık hava bsıncının orantısına baglayabiliriz. yani Dalak basıncı x Bulundugunuz kabın(evin) hacmi = Acık hava basıncı x Dalak hacminiz. Bu da isnanların kimyasında 46 kromozom olarak ifade edildiginden hepimiz birer insanınz bırakın dalgaınızı istedigi gibi sissin.[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

20km hızın altına düşmeden 10 km pedal çeviriyorum son sürat..

hiç dalak malak kesilmesi olmuyor..

1 ay çıkın şöyle depar depar koşu çalışın hiç bir şey olmaz..

peeeh...

gençlik nelere düşmüş...Dedemlerin zamanında askeriyede 600 mü neyin şınav çektiriyorlarmış günde...(hepsi bi anda deil tabi)

şimdilerde 125 mimiş neymiş...

tembellik etmeyin,oturun kasın,koşun...şöööle bi 10km koşu gibisi yoktur walla,gece olmasa çıkar koşardım bu gazla :)[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Fear?i dont know what is it?..[Downloadable Avi]
Sosyal ağlarda paylaş

ham olmak çok kötü ya..

geçen gaz yaptım, artık koşmaya başlicam, deli form tutcam, vercem kiloları dedim.

ilk gün 5 dk koştum nefes nefese, ikinci gün 6 dk koştum. her gün böyle arttıra arttıra çıkcam bilmem kaç saate diyodum.

iki gün koştum başladı fırtınalar, yağmurlar uhu.. evde de kondisyon aleti falan yok, kaldım yine şınava.. böhü.

evde alet olmadan yapılcak, komşuları rahatsız etmeyecek bi kardiyo egzersizi bilen yok mudur?[hline]Pretty women make us buy beer,
Ugly women make us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

ya nefesi ayarlarsan sorun yok.. farkındaysanız genelde gazken oluo bu dalak şişmeleri falan koşuon nefes alıp vermeden deli danalar gibi ahanda içinde karpuz var sankim..

siz siz olun ham kalmaın kolumu uzatamıorum şuan spor salonundan geldim, yazın ölmüşüz inş. alışırız[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

ya su kosu isi deilde daha cok yuzmeyle ilgilenin. mesela su alti ragbisi / hokeyi. yani kosuyosunda noluo terliosun pis kokuosun ustune ustluk kirliye atcak yıgınla esyan oluyo. boyun uzamıyo vs. ama yuzunce baya guzel oluo . idi. su an ıraktım ama sole diyim 50m dip ardından 25metre su ustu depar yapan adam iddia ediorum 45dak/1saat hic kesintisisz kosar.

Kosmayın , yüzün :P[hline]We Must Be The Ones Who Believe Illiuvatar
But In Fact There'sn't An Illiuvatar, So Resume Your Believes, Don't Be Astonished At Your Thoughts

Deli Etmeyin Beni
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...