Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yabancı Sitelere Neden Giremiyorum? (Buyrun Cevap)

Alexi_Septimus

Öne çıkan mesajlar

Bende az önce daoc oynarken düştüm.
Paticik'te resimler çıkmıyor.
doyanakadar.com bannerı çıkmıyor.
icq açılmıor.
yabancı sitelerde açılmıyor...
nedir bu yaa kablonet kullanıyorum.[hline]no woman no cry
| Soldat Servers | XaYd3r | Professional |
| Dark Age Of Camelot | Kay | Xayder Deadsoul | Inconnu Necromancer | The Hun |
| Ultima Online | Nebula | Locus | Akhyls Jaso & Jimmy |
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Bronx, 06 October 2003 18:38 tarihinde demiş ki:
siz gene sanslisiniz, baglantim aktifkablo, uzanlarin tum sirketleri gibi aktifkabloda faaliyete son vermis. en son teknik destegi aradigimda "abi biz cikiyoz isi biraktik gorusuruz optum" gibi bisey dedi karsidaki kisi sonra bir daha ne telefonlar acildi ne birsey...

gunde 8-10 kere 1er saat en az baglanti kopuyor.[hline]guess you don't like my shit, eh? sue me.

Allah korumuş kablo almamışım bu yaz.
Sosyal ağlarda paylaş

eheh TT sux hatta hukumet te sux dıycem fazla olucak :D
yaw ne bıcım yonetmedır bu yaw adam kayırma dız boyu ısten anlamıyan salakları TT genel mudurlugune yollıyolar boyle oluyor işte bana fazla geldi kabloyu ılk baglattıgımda 190 mıl felan neden dıye sordum
efendım ben cok hızlı baglantı secmısım ondan tarıfe gırmıs hıc o kadar hıza ne gerek var dedı sube muduru bana kı 64k standart baglantı benım LOL 64 cok hızlı daha dusugune gecebılırsınız dıyor salak yaw[hline]Just as somethings can be right and useless at the same time Cant something be wrong and... Priceless?
--------------------------------------
Armaden Dewild UO Lead HC
www.Frp-tr.net yi ziyaret ettinizmi? Etmediyseniz kılıcım pesinizde olucaktır
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor çok haklısın.
64k Hızlı daha düşüğüne geçebilirsiniz diyen bir zihniyetten ne bekliyebilirsinki.

Arkadaşım Almanya'da 1mbit le bağlanıyor oldukçada ucuza.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
------------
GICIK2 THE LAME
Sosyal ağlarda paylaş

Avusturyada 5 mbit lik bağlantısı olan amcam'a kuduruyorum ben =).Şirketinde 155mbit var evindeki bağlantı benim 128k kablodan bir daha pahalı[hline]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."
Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

gidip gidip geliyor bağlantı,
işin ilginci yabancı siteler açılmazken blizzard ın sitesi açılıyor sapasağlam :-P adamlar serverı tr yemi kurmuşlar nedir hiho.[hline][i]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Norak, 09 October 2003 12:10 tarihinde demiş ki:
gidip gidip geliyor bağlantı,
işin ilginci yabancı siteler açılmazken blizzard ın sitesi açılıyor sapasağlam :-P adamlar serverı tr yemi kurmuşlar nedir hiho.[hline]Wow - Swg - Begin -
-bab naber?
-nolsun işte uğraşıoz, yok dünyayı kurtar, yok 10000 yıldır gizli kalmış bi ırkı yok et, yok altın çıkar.. günlük işler işte :)
-hıı...!

Hakkaten ha lol...[hline][i]"Here is wisdom. Let him hath understanding count the number of the beast: for it is the number of a man; and his number is 666."

Book of Revelation Chapter 13 Verse 18

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...