Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

FTP Server'im - 10000 kadar kitap var.

GERGE

Öne çıkan mesajlar

• Genel Yönetici
Vurguluyorum yukarıdaki Jack Vance kitaplarını. Şiddetle ve üst üste ısrarlarla, okuyun. Jack Vance kesinlikle rastladığım en iyi biçeme ve konulara sahip yazar. Okuduğunuzda sıradan gelebilir ama kitaplarının 50lerde çıktığını unutmayın. Sonra herkes ondan esinlendi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Bir hesap daha açtım:

kullanıcı adı: paticik
şifre : paticik

gerge.myftp.org

Kullanıcı sınırını umursamadan girebiliyor. Aynı anda 25 kişi kullanabilir ama dl yapamıyor - ne var, ne yok görebilirsiniz sadece.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 17:05 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
helsingi buldum zaten. Zombies serverda var.

Serverde bir slot açık unutmuşum dev, oradan girmişsin sende. torrent vardı. Şimdi torrenti kapayıp 5 slotu da açtım.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 21:26 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hahah sağol. Şimdi düzeldi gerçekten. Sandman'in ilk 10 sayısı var bende ama türkçe. Daha iyi dediler orjinali için. Shakespare ingilizcesiyle konuşuyormuş Dream falan. Meraklandım. Tamamını çekiyorum. O bitince de Preacher'ı çekeceğim herhalde.

edik: bende spider-man'in gelmiş geçmiş tüm çizgiromanları var. hayvansal bir koleksiyon. eksikleri upload edebilirim.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 21:57 tarihinde, Dev tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yok, Shakespeare bile Shakespeare ingilizcesi ile konuşmuyor Sandman'de. Favori sayılarım şunlar Sandman'da(ana öyküden bağımsız oldukları için hemen indirip okuyabilirsin bunları):

#40 : Convergence - The Parliament of Rooks

Açık ara en güzel öykü bu Neil Gaiman'ın yazdığı herşey içinde. Hemen indir ve bunu oku - öyküye her hangi bir spoil vermiyor.

#29 : Distant Mirrors - Thermidor

Fransız devrimi var bunda.

#18 : A Dream of a Thousand Cats

Felsefi yanı mükemmel, dikkatle okunmalı.

#19 : A Midsummer Night's Dream

World Fantasy Award'ı alan ünlü sayı. Shakespeare bunda.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 22:14 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

gerge soal valla, babylon un tamamını, 2 eksi kjk rowling kitaıbmı ve anne rice ın bir kısmını çektim (aslında tamamını çekmeye calısınca 50 dakka dedi, dragonlance e filanda 2 saat dedi aslında leech yapmayın dememiş olsan beklicektim ama napalım) bu kadar aradıgım e-bookları bulmamı sagladıgın için saol gerge.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Yeni index:

http://sharebee.com/30bb4449

Şu anda 14.537 dosya var:

3580 çizgi roman
9014 roman
102 yemek kitabı
1131 bilimsel kitap
684 şiir
22 manga
4 tane ebook programı

Yakında:

709 batı felsefesi kitabı
168 ekonomi kitabı
413 vertigo çizgiromanı(hepsi tamamlanmış seriler)
104 tane heavy metal sayısı(çizgi roman dergisi)

[ Mesaj 18 Temmuz 2007, Çarşamba - 15:09 tarihinde, GERGE tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...