Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

World in Conflict Beta

GERGE

Öne çıkan mesajlar

bu oyunun sistem ihtiyaclari nedir?
gamespotta yazmiyor

edit:
Minimum system requirements:

* CPU: 2.0 GHz or faster (2.2 GHz for Windows Vista™)
* RAM: 512 MB (1 GB for Windows Vista™)
* Disc Drive: DVD
* Hard Drive: 9 GB or more free space
* Video: 128 MB video RAM, DirectX® 9.0c-compatible
* Sound: DirectX® 9.0c-compatible Input: Keyboard and mouse
* Internet Play: Cable, DSL or better
Note: ATI® Radeon® 8500, 9200 and NVIDIA® GeForce® 4 MX not supported.

[ Mesaj 13 Temmuz 2007, Cuma - 23:48 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Oyun inanılmaz güzel, 3 gündür deli gibi oynuyorum ve rahatlıkla son 10 senenin en yaratıcı ve en iyi strateji oyunu olduğunu söyleyebilirim, beraber oynadığım arkadaşlarımda aynı fikirdeler.

Oyun satacak, daha önceki fuarlarda daha çıkmadan "yılın oyunu" seçildi ve yine daha çıkmadan CPL e kondu bildiğim kadarıyla.

Ah keşke başka stratejilerde taktik yönüne bu kadar ağırlık verebilseler. Adam bas yolla olmasa keşke. : )
Sosyal ağlarda paylaş

@SadGamer

"Ah keşke başka stratejilerde taktik yönüne bu kadar ağırlık verebilseler. Adam bas yolla olmasa keşke. : )"

Yazdığımı iyi oku. Taktik yok dememişim, tam tersini demişim.

WC ve SC nin ilk çıktıklarından beri hastasıyımdır, bütün Blizzard oyunlarının olduğu gibi, ama bu oyun tamamen farklı bir bakış açısı getiriyor, tabi insanın zevkine göre değişir yine, ama oynayıp görmek en güzeli. (Multiplayer olarak)

Grafik konusuna hiç değinmemişim bu arada, 7800+ bir kartınız varsa gayet yüksek detayda oynayabiliyorsunuz, oyun inanılmaz gözüküyor, en gerçekçi patlamaları gördüm şu anda bir oyunda.

Bu arada oyunu hiç bir oyuna benzetemedim ben şu an, çok farklı bir sistem denemişler.

Beta oynadığım için ancak multiplayerden bahsedebilirim.

* Oyun 8v8 oynanıyor genelde ve mapin ortasında girebiliyorsun oyuna, bir fps oyunu gibi

* Air, Support, Armor, Infantry rollerinden birini seçebiliyorsun. Yani aynı anda hem hava hem kara kuvvetlerini kontrol edemiyorsun. Her role inanılmaz derecede dengeli, Air olup herkese çakamıyorsun. Oyunda pek rahat edemiyorsun.

* Oyunu kazanmak için, Battlefield serileri gibi, haritadaki yerleri kontrol etmen gerekiyor, her map standart olarak 20 dakika sürüyor. Bu noktalarda durdukça otomatikman fortification yapılıyor etrafına.

* Yukardaki olaydan dolayı oyunu biraz Company of Heroes (ki BENCE bu da son yıllarda yapılmış en iyi 2. strateji oyunudur) a benzetebiliriz ancak.

* Bulunduğumuz ülke durumundan önemli birşey, oyundaki ping durumu 70-100 arası avrupa serverlarında, nerdeyse farketmiyorsun bile, oyunu beğendiyseniz rahatlıkla orijinal siparişi verebilirsiniz.

[ Mesaj 15 Temmuz 2007, Pazar - 12:47 tarihinde, ovrld tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bence de oynadigim en kotu oyunlardan birisi
fps gibi strateji yapmaya calişmişlar ellerine gozlerine bulasmiş.
1gün zor dayandim oyuna ,direk sildim.
kisitli bir oyun bir defa kesinlikle
5 tane unite aliyorsun,drop hakkin bitiyor falan,herkesin 3-6 arasi üniteyle takildigi tek düze bir oyun.
bana zevk vermedi :)

adam bas yolla olmamasi guzel ama burdada hic adam basamiyoruz ya ehhe insan bayiliyor paso 4 tane uniteyle dolasmaktan haritada.

[ Mesaj 15 Temmuz 2007, Pazar - 13:18 tarihinde, GEd tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

bana kalırsa geleceği çok parlak bir oyun. level dergisinde beta yazısı da vardı. ayrıntılı bilgi isteyenler alıp okuyabilir.

bu arada tür farklı sayılır, daha önce denenmemiş bir tarz, hem aksiyon hem gzs. oyun daha beta halinde. elbette dengeler yerine zamanla oturacaktır.

bence bu tür farklı denemeler, kalıplaşmış türlerden kurtulmak adına desteklenmeli olumlu karşılanmalı. klasik fps, gzs, sts, tps türündeki oyunların birebir kopyalarını görmekten iyidir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...