Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage talent tavsiyesi

dory

Öne çıkan mesajlar

@DooMKaiseR

"Hazımsız yorum", "uydurmak" ?? alla alla, ya her cümlemin sonuna "bence", "aklım almıyor" gibi gayet sakin gayet fikrimi belirtir şeyler yazmışım. yazımda tek bir (bırak hakareti) "sen bu işi bilmiyosun" anlamına gelecek şey bile yok. Galiba US de oynıya oynıya ya paranoyak olmuşsun herkezi kendine laf sokuyor sanıyorsun, ya da senin için "seni desteklemeyen = düşman".

brincisi az sakin ol önce

ikincisi zaten ben yapıyorsun demedin, denedinmi diye sordum. maghteridon bende denemedim ama denersem manamım biteceğini düşünüyorum böyle bir buildle. Seninki nasıl bitmeyecek onu soruyorum.

Üçüncüsü ve en önemliside, nerde olursa olsun seni dpsde geçemeyen adamların olduğu bir guildde olman seni süper yapmaz. Adamları ezik yapar bunu belirttim. 4 ay öncesine kadar bence rogue=gereksiz classken bugün guilde gelen 2 roguenun, bize niye roguenun raide alındığını gösterdiği örneğinide bu sebeple verdim.
Sosyal ağlarda paylaş

klasik pati işte ya. adam ne sormus hemen tartısma-kavga.

al arkadasım bak bu frost buildi. canlı kalma sansın artar bununla ve clearcast le manan daha geç biter http://www.wowhead.com/?talent=Rf0VZZVAGIsfxsbot
edit: istersen clearcast yerine winter's chill e verebilirsin ben baska frost mage oldugunu varsayarak boyle yaptım

yok benim gibiysen frost sevmiyorsan ve cl den azar işitmeyi filan göze alıyosan bunu dene. bununla once 5 scorch sonra fireball/pyro filan atabilirsin ama 30 sn de bi scorch atmayı unutma. ayrıca scorch spam da yapabilirsin farketmez http://www.wowhead.com/?talent=kbZEgGufcIoeot0h

bunda ise spell damage ın / manan / mana regenin / critte mana gelmesi filan artar. clearcast geldi mi crit vurursun-manan gitmez. 3 dk da 1 instant pyro atarsın. ap yi cok kullanma. boss fightlarda slow bi işe yaramaz o yuzden onun yerine elemental precision a 1 talent verebilirsin.
edit2: link: http://www.wowhead.com/?talent=Rf0Vf0fzxIzioxg0zbcZ0b
iyi raidler.

not: tum buildler benim kendi tasarımımdır isterseniz yorum yapabilirsiniz ama topici kirletmeyin pm atın lutfen.

[ Mesaj 10 Temmuz 2007, Salı - 17:30 tarihinde, mulgear6 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

son yolladıgın build olmamıs, fire magesin sana clear cast gibi mananın dayanmasını sağlayacak talentler lazım. ayrıca molten fury vermemissin imp flamestrike vermissin. bu talentlerle aplication yaparsan muhtemelen reddedilirsin.
öms atmak doğru değil talent linklediysen burda tartısılır yanlısın dogrun soylenir. adam birinin yanlıs talentini uyguar falan yok yere. dimi ya?
Sosyal ağlarda paylaş

ilk raidimi hatırladım mage olarak aynen arena buildiyle girmiştim kara ya :) http://www.wowhead.com/?talent=kixVcobzgIuioVt0z

geldik işte ilk gün attunemen a. tank gitti bi sunder attı bi anda bi pyro uçtu :) zar zor 1 sunder daha attı aldı aggroyu ardından bi pyro daha uçtu. hemde trinket-ap-pom lu :) sonra bana charge ordan healer a geçti wipe :)
ne küfür yemiştim o gün :) ama heroiclerde işe yarıyodu en azından taunt atar filan sanmıstım ama meger vent te soylemiştler immune diye ama ben tuvaletteydim o sırada :) neyse ertesi gun frost a döndüm paşa paşa korkudan dps yapamadım resmen :) ama herkesin yasaması gereken bi tecrübe aslında :)

tabi ben AM spamlıyorum allahtan 2 shadow pri vardı benim grupta ve 11k manam vardı da mana zar zor yetiyodu

edit: bu build artık ise yaramıyomus arenada oyle duydum. dogru mudur?

[ Mesaj 10 Temmuz 2007, Salı - 17:51 tarihinde, mulgear6 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ama onların da interrupt a direnci yok. bi AM spamla bakıyım cast edebiliyolar mı? :)

biz 2 mage arena ilk açıldıgında baslamıstık sonra 2 miz de mage i bıraktık. bu resilcene olayı filan pyro damage ını baya azaltıyomus artık 8k damage olmuyomus gibi bişey duydum bu dogru mudur diye sordum yoksa biliyorum 2 mage pom-ap-trinket-pyro attı mı az canlı adama direk gg :)
Sosyal ağlarda paylaş

10/48/3
33/28
en cok kullanilan pve buildleri.

33/28'i zamanında karazhan/heroic yapılırken kullanıyordum sadece. mesela underbog lord tankı hırpalamaya başladığı zaman combustion pom şeklinde nukeleyip üstüme agro alır kendimizi feda ederdik ilk zamanlarında onu kesebilmek için. nerflendikten sonra heroicler wandla kesilir oldu zaten. iyi talenttir ama sadece2-3 dakka suren fightlar için iyidir. hem pvp ye hem pve ye hem farm yaparken işe yarardı. fakat ssc'ye falan başladıktan sonra 33/28 de kalmakta ısrarlı olup 10/48/3'e geçmeyen mage slackerdir, eşşektir ne yazık ki.

evet arcane mage gayet güzeldir t5 set bonusla falan olursa tadından yinmez.

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 15:20 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya birader raid encounter bu ne pyrosu ne blastwave i dragons breath i ya.kim oturup 6 sn pyro atar at 2 fireball geç o arada.yaratıklarıın arasına dalıp wave atıcak halinde yok veya boss un yanına girip.ben size adam gibi talent yapiyim durun dsfsdfds

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 20:44 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

http://www.wowhead.com/?talent=Ri0E00czxIziZZVA0cod0o
al sana talent.bu tier zımbırtılarınn yanlış bilmiyosam eskidenki gibi inti fazladır.intinin %25 dmg artsın intin %15 artsın bosslarda arcane power aç ne güzel pomda var =P. % 150 crit dmg bonus var ice block vay.hem dmg vurursun hem hayatını kurtarırsın kısacası al sana build sdfsd

ps : yeni raidleri bilmemde silence lazım oluyosa istersen arcane focustaki 2 puanı counterspell e verebilirsin hem günü gelir farm yaparken pvp döner lazım olur =P

[ Mesaj 11 Temmuz 2007, Çarşamba - 20:55 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

10/48/3 kullanıyorum. trash ta full scorch , boss fight ta 5x scorch sonra hemen trinket + combustion, comb bıtene kadar fıreball sora ölümüne scorch, clearcastte fireblast gidiyorum. CC, fire dakı crit atınca bellı mıktar base mana cost talentı olsun , pyromanıac dan 3%, frosttan gene 3%, scorch 159 manaya, bossun kafasındakı warlock debuffları, priest misery si falan derken 1.1k non crit scorch falan atmak mumkun oluyor. Çok Çok uzun fightlarda dahi, sırf scorch a bağlı kalınıp, yapılabılen tum mana gemlerı , fıght ın en basından ıcmeye baslayıp, mısal: 10000/8000 mana olduğu anda emerald ı ıcerek, dps yaparsan arada mana pot ta destek olarak hiç oom olmadan scorch la cok guzel dps yapılıyor, şans bıraz yaver giderse ignite roll falan mukemmel dps, ne varki warlock , mage ile kısmen aynı sevıyede bır geara sahıp ıse ( affliction), dot + sbolt la herturlu mage ı outdps edıyor. O arcane blast videosuda nasıl yalan birşeydir öyle, 3 sn de oom olması lazım o amcanın, anca grupta deli spriestler olcak o şekilde anca..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
lorrotar senin girdigin end gamelerde sadece boss var heralde. bizim girdiğimiz yerlerde aoe yapılması gereken thrashler hatta boss fightları var. oyle bol keseden sıkmayalım

valla geffen yeni raidlerin hiçbirini bilmiyorum tbc ile bıraktım oyunu ama bitek arcane exp blast wave dragons breath değil aoe.yaratığın dibine gibip hoplayıp zıplamaya lüzum yok gidersin blizzard atarsın flamestrike atarsın...yeni raidde var veya yok çok lüzumsuz talentlar bladtwave ve dragons breath pve de
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...