Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

mage talent tavsiyesi

dory

Öne çıkan mesajlar

suanki talentlarim 43 / 11 / 7
guild masterin istegi uzerine frosttan buna gectim, dps arttirma amacli
ama alişamadim pek, ya da soyle diyim, farkli bi şekilde daha fazla dmg verme sansim var mı?
karakterimi uzun bi zaman kasmadiğim için, item olarak kotu durumda. (yani hala mechanar droplarim icin ugrasiyorum yuh (normal))

neyse ben linkliyim
Sosyal ağlarda paylaş

1001 çeşit PvE mage yaparsın hem de damagelerı birbirine yakın ve biri birinden üstün farklı özelliklere dayanarak
frost gidip ice block i ce barrier ile survival mage olabilirsin , veya deep fire + arcane ile veya 40fire 21 frost ile hem ice block hem combustionlı yüksek PvE gidebilirsin sana kalmış bir olay o.
Ben mesela 61 frost kullanıyorum çünkü frost hastasıyım :)
Sosyal ağlarda paylaş

Haklısın gangren inanılmaz dps yapılıyor o buildle , denedim ama mananın dayanmasına imkan yok. Arcane blast spam yapamazsın cast süresi çok düşük dmgı ona oranla süper yüksek gelgelelim mana cost 600a fırlıyor yani hayatta dayanmaz, ancak şöle bir güzelligide var arncaede ki threat reduction dier buildlerde yok. Arcane missileda tuzlu. O bakımdan düz frostbolt ya da düz fireballa uzun süren boss fightlarında kesinlikle daha fazla damage gidiliyor. Ha itemların çok iyidir manan çoktur , mana pot abanırım damageımı yaparım diyorsanız arcane hakkaten deli dmg.
Ayrıca , o build pvpdede iş yapıyor bence :)
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane Blast atıyorsun, Clearcast geldiğinde Arcane Missile. Mana sorunu yaşanıyor evet ama 1100 sustained DPS görüldü yaklaşık 800 SpellDamage ile yanılmıyorsam.

Sustained diyorum yani burst değil, süregelen bir şekilde 1100 DPS.

Evoc, Gem, Pot, talenttan gelen 15% regen falan, sorun olacağını sanmam.
Sosyal ağlarda paylaş

şu an dps kralı
http://www.wowhead.com/?talent=of0VZxgRzfcIoeRt0h
10 48 3 deep fire
spellstrike giyiyorsun 3 parça spellfire kalan slotlarada baba epicler /maviler giyiyorsun 1k fire damage oluyor ve damage veriyorsun

raidlerde dps yapma guide ı
bizim guilddeki frost tailor setini yapmış mage i fire olmaya zorlamıştık 0 dan tailor kastı :)

[ Mesaj 10 Temmuz 2007, Salı - 10:32 tarihinde, Sparkcaster tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arcane / Fire şu aralar en iyisi. Fireball baya nerflü bir skill. imp fireball'un alınan spelldamage bonusunu düşürmesi olsun, çok fazla manaya patlaması olsun hemen hemen yalan. Arcane power alınıp imp scorch, ve master of elements'le çoooook zor biten mana ve sustained damage oluyor. Ayrıca pom pyro atıp ardından scorchlarla aynı ignite'ı sürdürebiliyorsunuz. Yani bence scorch > fireball şu an.

[ Mesaj 10 Temmuz 2007, Salı - 13:36 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer 1100+ spell damageiniz var ise nacizane tavsiyem

43-18 dir.

Şu ana kadar ne warlock ne hunter nede s.priest dps meterda yaklaşamadı.

ancak malesef raid inizde pally(salv) ve shadow priest (vt) şart yoksa kesinlikle cok sakincali.

spell rotation
tank agro alana kadar
scorch(900-1.7k), debuff 5 ledikten sonra biraz fball ve tank ciddi agro topladiktan sonra ap pom pyro(genelde crit ise 7-9k) ve arc blast rotation 1sec(min 2k-4k) i ile devam.

iyi uygulanir ise dps inize yetişicek hic bir class yok.
ayrıca world pvp de ve bg lerde de çok başarılı bir build.

arenaya çok yeniyim daha bu ay ilk defa başladım tatmin edici feedback veremeyeceğim.

build linki aşağıdadır

http://armory.worldofwarcraft.com/character-talents.xml?r=Arthas&n=Msara

umarım işe yarar.
Sosyal ağlarda paylaş

@DooMKaiseR

Merak ettim sen bu anlattıklarını raidlerde denedinmi, ne bilim bir nightbane savaşında, bir princede, grullda, maghteridonda, ssc falan denedinmi. Çünkü nasıl mana yetiştireceksin aklım almıyorda. Yani teorik olarak sana 4 tane shadow priest gerekirde o açıdan.

Çünkü 5 manler ve trashlar hariç hiç bir npc, hiç bir boss "unbelivable sustained dps" ile kesilmiyor %2de bile taktiğe uyularak kesiliyor. Böyle bi comboyla atıyorum maghteridon denesen daha %50 olmadan manan biter herşey CD'ye girer. wand takılırsın yada innervite istersin bence.

Arada fantazi olsun diye bende raidler için böyle buildler tasarlıyorum ama elime kağıt kalem alınca işin rengi değişiyor. maghteridonda 1 tane blink atacak mana bulamaz hale gelebilirsin %50 de.

Seni anlıyorum full craft itemlere çok para harcadın diye raidlerde ezip geçmeyi umuyorsun ama öyle olmuyor malesef. Aynı + damage itemlerle senin fireboltundan daha çok shadow bolt vuran warlockların üstüne dotları var we senin manan biterken onlarınki bitmiyor. oyunu oynama kosunda çooook ekmek yemesi gereken insanlarla oynayınca insan yanılabiliyor (bundan 4 ay önce ben nerdeyse rogueları guilde almayalım diyordum. dpsleri yalan üstünede başka hiç bi yararları yok raide buff yok vs yok diye konuşurken 2 rugue geldi guilde ve bize nasıl dps yapılır, rogue nedir gösterdide rogueların haklarını teslim ettik)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hic mag kesiyorum yada ssc yapiyorum demedim zaten onu sen uydurdun.

Ben sadece insanlara farkli buildları deneyebileceğini ve bunda bir mahsur olmadığını vurgulamak için yazdım o build ı.

Zaten US deyim ve zamanim tutmuyor raide ama en üst seviye progressimiz "kara"yi bitirmektir ona da fazlasiyla yetti manam saol uyardığın için. LOL

Ayrıca tüm gear imi nereden biliyorsun ki boyle yorumlarda bulunuyorsun.
Raid bufflar ve farkli gear la 200spell damage kaybedip neredeyse 4k+ mana kazanirsin.
Tek setim olmadığını düşünemedin sanırım.

bu tip hazimsiz yorumlar us serverda oynamamın aslında çok iyi bir karar olduğunu bana yine hatırlatıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...