Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

--De Ja Vu--

Mandoo

Öne çıkan mesajlar

Evet geçende aklıma geldi bu AKP iktidarı kendi çaplarında bi iktidar yaşıyolar...ama çoğu kişinin dediği gibi bu onların sonlarını getiriyo...Tıpkı Osmanlı Devletinde olduğu gibi

Fark ettiyseniz tarih tekerrürden ibaret:

Napolyon Rusyaya girdi ağır hava şartları yüzünden yenildi
Hitler Rusyaya grdi ağır hava şartları yüzünden yenildi...

VE bence Amerika Irak ta kaybettiğini sandığı maddi manevi değerlerin dahada fazlasını ilerleyen yıllarda yada günlerde kaybedecek....
Sosyal ağlarda paylaş

Gayet bilinen bir söz bu tarih tekerrürden ibarettir. Ayrıca osmanlıda bir kere rusyada soğuktan donarak 100.000 asker kaybetti. Tarihi bilmelisin ki başkalarının hatalarındanda ders alıp kendine fayda çıkartabilesin..[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Çok soğuk veya çok sıcak havalarda nöbet süresi kısalıyor. 2-3 saatlik nöbetler 20 dakikaya kadar düşürülüyor. -45 olduğunda nöbet belki tamamen kalkmıştır ama zaten o zaatte yapılcak saldırıyı yapan adama karşı tek silah çatışmayı uzatıp donmasını beklemek olur :)[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

bir istisna yi atlami$in teknoloji farki onun icin amerika dunya ya hukmetmeye devam edicek ve irak olayinin pek amerika yi etkiledigini sanmiyorum..
Fakat itibarini sarsti bu dogru[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!
Sosyal ağlarda paylaş

abs o sınır kapama olayi bence zor derim
simdi hindistan-pakistan savasi olucak gazi veren gene amerika[hline]Batıdan batar Güneş;karanlık basar birazdan.
Gece gölgeleri çöker,kapı açılır o zaman,
Pencereden sızar ışık,etrafı aydınlatır.
Korkmayın kara kızılağaçtan!Kır söğüt zararsızdır!
Korkmayın ne kökten,ne daldan!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...