Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Half Life 2 Orange Box

Masticore

Öne çıkan mesajlar

şu anda tf2 tek başına alınmıyor diye biliyorum, orange box diye bir paket var onu alacaksın o da şimdilik 45$, kampanya bitince 50$ olacak (pre-purchase olayı)

steam hesabın varsa (yoksa da oluştur işte :D - www.steampowered.com) steamine gir , ilk açılan sayfada (store) görürsün zaten orange box diye yoksa da search den orange box de onu satın al.

ha yalnız ben 2 gece açık bıraktım insin diye, 25 kb/s den ötesini göremiyordum çünkü.

internetten indirmekle kasamam diyorsan dosyaları direk indirip cd ye atıp "tf2 gelmiştir" diye satan br korsancıdan alacaksın. ardından bilgisayarına dosyaları atıp o dosyalar üstünden update yapacaksın (hl2 satın almış arkadaşıma kendi hl2 dosyalarımı yolladım o da klasöre attı update dedi 10 dk sonra oynamaya başladı, mantıken bu da olabilir) .

internetten satın almaya bile kasamam diyorsan aylar sonra belki gelir orange box veya tf2 , gidip satın alırsın.

edit : orange boxun içeriğini yazmayı unutmuşum : hl2 , hl2ep1 , hl2ep2 , portal , tf2. standart oyun fiyatının 20 ile 50 dolar arasında değiştiğini de göz önünde bulundurursak gayet iyi bir fiyat.

[ Mesaj 17 Eylül 2007, Pazartesi - 15:08 tarihinde, Fly tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Çok acil cevaba ihtiyacım var. Steamden satın aldım orange box. İnstall menüsü cıktı karşıma hepsi 10gb gibi bir yer tutuyor şuanda hepsini download yapmassam mesela tek tf2 yi download yaparsam diğerlerini download hakkım yanarmı ? Yoksa daha sonra download yapabilirmiyim

edit:cevap alınmıştır

[ Mesaj 19 Eylül 2007, Çarşamba - 00:19 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

tf2 için hl2 almaya gerek yok. ama şu anda zaten tek satılmıyor. fakat beleş modları oynamak için sanırsam hl2 lazım. birisi hidden diye bi modu yazmıştı foruma, onu kuramamıştım mesela.
onun dışında download hakkı diye bir şey yok. istediğin zaman tekrar indirebilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 hafta sonra ...
arkadaşlar half life 2 ve eposide 2 var hesabımda fazladan..

bende zaten vardı bunalr ve orange box lada geldi extradan.

ve steam in gift ozelligi sayesinde herhangi bir arkadaşıma bi tanesini yada ikisini birden hediye edebiliyorum elimde patlamaması için..

isteyen varsa makul bi ücret karşılığında size HEDİYE edeyim :)

ozel mesaj atın anlasırız .
Sosyal ağlarda paylaş

valla ben geliceğinden, en azından yakın zamanda geliceğinden pek ümitli diilim.

release olduğunda çıkan bi oyun wow var bildiğim oda çok talep olduğundan dolayı
zaten getirirse aral getirir.aralında bayileri d&r bimeks falan ilk onlara gelir.

ama tavsiyem steam üzerinden al direk downloadunu et.ben aldım ettim yarın saat 10 da falan release olduğunda oynuycam direk :) elinde box ın olması tabi ayrı bi duygu ama bekleyemem valla ben :) tf2 rullz :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...