Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

BL - EU Yeni Guild: War Blade

Konn

Öne çıkan mesajlar

darkleee

ondan dolayi gittiler demi lolguarda ? Blizzarda trip atmak falan kömik şeyler. Seviyenin oldugunu kabul ediorum ama o guilde yaptıgım hiçbir yardımı helalde etmiorum. Zaten toplam 10 kere raide girdim girmedim orda bile yaptıgım yardımlar helal olmasın. Bak simdi insanlar shadow priest in ne oldugunu anladılar o guildde shadow priest talentlarını bilmeden ahkam kesmeyi seven bi tomar insan vardı. Neyse ya ghaza bitti uğraşmaya gerek yok

ayrıca cok pardon başlık değişmiş gibi olmuş ama solemem lazımdı :(

[ Mesaj 21 Temmuz 2007, Cumartesi - 11:11 tarihinde, go2hell tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arkadaşlar kusura bakmayın bir süre tatil yaptıgımdan size cevap yazamadım ve güncelleme yapamadım. Şu an için War Blade guildi halen kendi seviyesine uygun Istikrara sahip düzgün türk oyuncular aramaya devam etmektedir.

Bu arada rica ediyorum Ghaza ile olan problemlerinizi msn vb. iletişim araçları ile gideriniz. Burada tartışmanız bize yarıyor ben uğraşmadan sağolun reklamımız oluyor ama ortalıkta kirleniyor.

Not: karakter Sınıfları hakkında alım detayları güncellenmiştir.

Hunter - Kapalı
Rogue - Kapalı
Warrior - Kapalı
Priest - Orta
Shaman - Yüksek
Druid - Orta
Paladin - Yüksek
Mage - Orta
Warlock - Düşük

; ayrıca 1 tane Tank ihtiyacımız bulunmaktadır bu oyuncunun classı Warrior veya Druid (Tabi ki Feral Spec.) olabilir. Bu not ile ilgilenecek arkadasların talentları ile ilgili uzunca bir süre değişikliğe gitmeyi istemeyecek oyuncular olması tercihimizdir.

Herkese iyi eglenceler ve başarılar.

[ Mesaj 21 Temmuz 2007, Cumartesi - 18:45 tarihinde, Konn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

snyzer cok biliosun demi abi eskiden yararı olmadıgını falan ?

shadow priest talent ağacını okuyup ne oldugunu anladıysan bc oncesi yararını anlarısn. + ben toplam 1 item almısımdır holy zaten onuda aldıgım gunun 2 ci günü vendora sattım. ordaki hiçbir insan ne oldugunu bilmezdi be shadow priestin. bi tane mage vardı khansur du heralde o ne ya falan ddiğini hatırlıorum. Madem wow oynuosun playersin biraz diger classların ne oldugu hakkında ne işlev yapar nedir bilen biri olsunda yorum yapsın. ha oncesi hakkında seninde bilgin olmadıgıın burdan anlıoruz

saygılarımda
Sosyal ağlarda paylaş

Artık Priest'de Holy, offspec haline geldi, Shadowpriestler holy priestlerden daha çok iş yapıyor =) hem dps hem mana ve health reg. Ayrıca buffları + cc leri var.

Paladinler tek target healda, Druidler Heal over time da, Shamanlar da party healinde başarılı olduğu için. 5-6 tane holy priest olacağına 2 tane oluyor gerisi shadow oluyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 hafta sonra ...
Oyuncu Alımı yapmaya devam etmekteyiz, Class farkı gözetmeksizin oyun içerisinden Officerlarımıza ulaşabilirsiniz.

Officerlarımız: Helsing (GM), Glebriwyn, Sad, Goldenhorn, Isneamnac.

[ Mesaj 23 Ağustos 2007, Perşembe - 00:24 tarihinde, Konn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Hem konuyu up icin hemde 2. sayfadaki bikaç arkadaşa özellikle üstüne alınabilirsiniz sölediklerimde ; ülke geneli olarak dinimizin islam olması göze önüne alınırsa bismillah demenin bencede hiçbir kötü veya artniyeti yok yanlıs anlasılcak biside yok bende cok bismillah cekerim yani yumurta kapıya dayanınca fakat bnde duymadım degil yani dalga amaçlı veya guildin imajını lekelemek icin ghaza hakkında cuma günleri namaz nedeniyle ve mübarek gün diye (??) raidlerin iptal oldugunu fln böle bence saçma olan bikaç şey duymustum ayrıyetten ghaza kel'thuzad kesmiş felan baya ii progress yani Türkiyedeki online gaming communtiysine örnek olcak bi guilddir :) tabi kesmediği bi gerçek asla kesemiceğide bi gerçek çünkü online gamingde hardcore PVE ve progress olarak üst düzey guildlerde çoğunluğu türk oyuncu guildlerin progresslerinde TTNet sponsorluğunda çok büyük gerileme oliyor eh tabi sadece internet sorunlarınız bitince çatır çatır boss kesebilcenizin garantisini bize verebiliyorsunuz ? ya whinerlar ? ya guilddeki progressin geriledigini gören officerlar ve üstün zeka sömürenler nede güzel recuirt yapiorlar baska guildlere ve migrate ile kaçiorlar .. guilddeki diğer drama hikayeleri bunların bianda üst üste yığılması sonucunda her hikayede aynı son o yüzden gelip böle kendinizden çok iddialı bi şekilde bahsetmeniz ve yine biticek olan hikayenin aynı sonunda baslicak olan savunmalar felan iyiyidik kötüydük bu hep böyle aynı tas aynı hamam Ayrıyetten birisi top guildlerden bahsetmiş öyleki herhalde aran çok iyi top guildlerleki onları pretbc raid setuplarında veya guild içerisinde shadow priest kullanmadıklarından bahsetmişsin.üzgünüm ama yanıldın Khadgars Rage ve bu gibi benzer birsürü EU-PVP suncularının en ii progressli guildlerinde %80 gibi bi kesimde en az 1 shadow pri oldugunun garantisini veririm.Sizin için top guild demek sadece nihilummu ? :) komik olmayın

[ Mesaj 28 Ağustos 2007, Salı - 23:26 tarihinde, whissinn tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ghaza hakkında sacma sapan yorum yapmayın.Belkide tüm türk guildleri arasındaki en güzel ortam mevcuttu.Gmlerin allah inancını dile getirmeleri kimseyi alakadar etmez.Birkaç bebenin bok atması işte.Yolcu'yu tanıyanlar varsa zaten,bilirler.
Sabahlara kadar ventriolo geyiklerimiz vardı bi kere.tey tey ne günlerdi.

Nonserviam @Ghaza

War Blade 'e tekrar başarılar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...