Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ey Şamanlar, here plix

Gangren

Öne çıkan mesajlar

tbc ile ezeli nerf yedik.dorusu nerf yemedikte öbür classlar bufflandı.memnun değilim.mage lere 2 atardık artık 6-7 vuruşta ölmüyo bile.item düşmüyo gearlar % 90 dandik hem spell dmg hem str veren itemlar gına getirdi =(.cloth alıyorum ninja diyolar sanki cloth giyemiyoz balta alıyom warrior ninja diyo.orc aç stun yeme =P wf leri patlat kütük gibi kes

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 12:33 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

High end'de enchant hedefle , elemental gidip sonra gear tekrar toplayamam deme.Mutlu ol windfury ile lodos nedir öğret es geç.

Nasıl 2 atamıyorsunuz...2 glad 2 merci gerisi full epic elemantal mage karakterime 2 atıyorlardı.
Elementaldende 2 yediğimi biliyorum ama nadir.

Shammy hala ince bir noktada respect ettiğim bir sınıf özellikle enchant ise.

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 12:37 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

enhancement dışındaki specler pve de iyi durumda. pvpde mage dışında üstünlüğümüz olan bi class yok, cc veya anti-cc olmaması baya zorluyor açıkcası. resto shaman olarak pvpde ölmek baya zor falan filan böyle işte, biraz acıların çocuğunu oynamak gerekiyor
Sosyal ağlarda paylaş

Elemental Shaman arenada ve pvp de çok can yakar, ayrıca iyi gear a sahip elemental shaman pve'de de çok iyi dps çıkarır.

Resto Shaman aynı şekilde çok iyi, ancak heal atmayı, support yapmayı sevmeyen biri için tavsiye etmem. Guildlere girmen kolay olur hatta iyi bir arena takımı bulmanda olası.

Enhance Shaman malesef hakkı yenmiş, arena'da kitelarlar, cc sorunun vardır, clothları kolay öldürüyor gibi gözüksede ne arenada ne pvp de faydalıdır. ancak pve de iyi itemlar alırsan, craft falan yaparsan belki iyi dps çıkarırsın.

kıssadan hisse, shaman oynama.
Sosyal ağlarda paylaş

shamanı çok kötülemissiniz o sizin shamanların gearlerı, attack powerı, crit, life ı nedir merak ettım.

kendi adıma su an için full glad set 10k life 320 resil 1350 ap 32 crit 6k armorum war + bunun ustune totemlerıde koyarsan bu degerler dahada artar pvpde abartı zorlanmıyorum. talent olarak 0 - 40 - 21 en ıyı enhancement buıld bu bana göre milyon kere test ettım talentleri :P weapon olarak Deep Thunder öneririm.

ve sunuda söylemeden gecemıcem tbc den sonra shamanların %80 ının ustundekı itemler cok kötü ve insanlar bılıp bılmeden yazıyorlar, karakterınızın ne oldugunu bılmeden oynamayın.

[ Mesaj 04 Temmuz 2007, Çarşamba - 16:48 tarihinde, Baradrun tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Enhancement shaman arena'da 999999999 ap'si de olsa 999999999 crit'i de olsa dps'i şansa bakar ve kitelanır. Elemental ve Resto için ama öyle değil. Elemental arkadan çok iyi çalışarak can yakar.

Kaçtane Enhancement shaman gördünüz arenada 2000 rating üstünde ?
Sosyal ağlarda paylaş

Baradrun haklı oynamayı bilmiorsanız class ınızla bari burda kötülemeyin çok saglam shamanlar var
ve enchamnet da kral elemental de kral
sadece ne yapmak ne başarmak istediginize baglı.
dedigim gibi elemental ile saniyeler içinde her class ı alabilirim daha target almadan üstünde 8 k dmg görebilir rakip ama biraz da oyunu oynamayı bilmek lazım
gerçi bayadır oyundan uzagım ama az kaldı döncem :D

Nick : Soul

[şafak 110 geliorum hehe :) ]
Sosyal ağlarda paylaş

@ocean
sana karşı yazılmış bişi degildi ki bu genel olarak dedim

ve evet 8 k dan da fazla dmg verilebilir ne shamanlar var
800 spell dmg li bi shaman cok rahat 8 k dmg verir[öyle taaak 1 lb de 8 k verir demiorum bak saniyeler içinde cok hızlı dmg verir diorum]
yanlız lb atarak her caster class ı alır tabi %20 + da crit olacak gaydırı gubbak shamanlardan bahsetmiorum zaten harbi harbi oyunu bilen bi shaman dan bahsediorum.

not:bu mevzu cok özür dilerim ama **** yarısına döncek
uzun lafın kısası her class birbirinden güzel özelliklere sahip önemli olan onu yönlendiren şahsiyet

adamda 1500 spell dmg olur oynamayı bilmez önüne gelen keser

glhf
Sosyal ağlarda paylaş

@ocean

dostum öyle diosunda illa karaz die düşünmemek lazım birçok heroic instance de cok güzel spell dmg itemler var
senin demek istedigini anladım sıradan biri okadar dmg veremez diosun ama bence hafif uğraşsa bile verir
çünkü az önce baktım sırf heroic droplarla bile 800 spell dmg e ulaşmak çok mümkün şimdi tektek yazacaktım hangi heroic den ne düşüor ama üşeniorum bi zahmet merak edenler baksın heroiclerde çok güzel mail droplar var olmadı lw kassın scale set yapsın cok zor degil yani
biraz de repu ile çok güzel gear sahibi olur her class
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...