Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ESWC de wow arena turnuvasi

druenler

Öne çıkan mesajlar

senin uslubunla cevap veriyorum sana.
Ulan herkesi kendin mi sanıyosun onlardan biri olmak için poposunu vermez herkes senin gibi. ayrıca adamların pve başarısını tartışan yok aramızda. çamur at izi kalsın deyimini de öyle güzel bir yer de kullanmışsın ki ne kadar türkçe bildiğin belli.
1) Çoğunun tipi hakkaten şebelek gibi. Gözünde bu adamları efsane diye mühürleyip, fotolarını görünce insan bu ne lan diyebiliyor tabi. Ben de kungen'in ilk scarab lord olduğu günün ss'i bile var kendim çekmediğim halde. emin ol senden fazla saygı duyuyorum o adama.
2) Eleştirdiğim tek konu ise adamların; maymun gibi gece gündüz pvp yapıp artık LOS noktalarını bile avucunun içi gibi ezberlemiş PVP cilerle arena yapıp kendilerini ve karizmalarını peşkeş çekmeleri. Sen o kadar end gamele ugraşırken adamlar gece gündüz pvp de kendilerini geliştirmişler. Senin öyle bir icraata girmemen lazım hiç.
3) Nihilum gibi first kill yapmasam da bin şükür guildimden memnunum. Curse'den sonra en iyi guildiz serverımızda. Curse'de de epey arkadaşım var istesem kapağı atarım ama kendime güvenmiyorum. Beklenilenleri veremem. Saatlerce raid yapamam, kusursuz bağlantı ile oynuyamam..
rica ediyorum sırf muhalefet olayım laf sokayım mantığıyla yaralı egolarınızı tatmin etmeyin. Bu bir oyun ve kesinlikle popo vermeyi düşünmüyorum sizin gibi hiç bir şey için.

[ Mesaj 08 Temmuz 2007, Pazar - 03:00 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]

[ Mesaj 08 Temmuz 2007, Pazar - 03:06 tarihinde, geffen tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Ircda yaptığımız konuşmalarda takım dizilişinin kötü olduğunu konuşmuştuk zati.Rulah yerine 2. dispeler olarak tharganın alınması söz konusuydu, o zaman 3 healer gibi saçma bir diziliş olucaktı, tharganın sp tecrübesi çok yok.Ayrıca nme'nın mevzu bence sorundu. Tek adama dayalı 5lik takım kuruldu, bizim için bu hezimet süpriz değil, hem diziliş hem de pvp tecrübesi açısından ama sponsor dedikten sonra boynumuz kıldan ince:P
No-lifer muhabbeti hangi açıdan baktığınıza bağlı. Eğlence anlayışı her insanın farklıdır, bunda hepimiz hem fikir kalabiliriz sanırım.Eğlence dışında kastedilen bir şeyler üretip kazanç sağlamak ise bu da burada söz konusu.Bizim sponsorlarımıza değinmicem ama örneğin bu turnuvada 30€luk 4 gün için giriş fiyatı söz konusu izleyiciler için ve videolardan ne kadar kalabalık olduğunu görüyorsunuz.Nihilum orada die giden insan sayısı da az değil.Turnuva sponsorlarının arasında da packard bell intel mtv gibi firmalar var. Ne kadar sağlam bir sosyal çevre edinme şansının olduğunun farkına varın.
Başarılı olan bir futbol takımı para kazanmak için merchandise'a yönelir.Başarısıyla yaptığı reklamını kendisine gelir olarak döndürür.Bunu nihiluma uyarlayın ve nihilumun kendi egosunu tatmin için oynamadığını bilin.Bunu kaçınız en azından sadece WoW için garanti edebilir?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...