Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

SL nanoları nerde satılıyor

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Bir sorum daha var. Bu jobe culster olayını aylar geçmesine mevsimler değişmesine kullanmamış biri olarak. Bunları normal cluster gibi mi kullanıyoruz yani 1 implanta 3 tane cluster koyarken biri jobe olabiliyormu yoksa dolu olan bir implante ekleyebiliyormuyuz? Bilmemek değil öğrenmemek ayıp demiş atalarımız.[hline]Kalplerdeki Kaymak Profocio Web Hosting
Sosyal ağlarda paylaş

Eğer o cluster ın slotu boş ise koyabiliyorsun fekat bir dikkat edilmesi gereken nokta Shiny Jobe Clusterlar çılgın Psychology vs. gibi Skiller istiyor alırken dikkat etmek lazım.[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.
Sosyal ağlarda paylaş

implantin treatement gereksiniminide bir hayli arttiriyor, 120 add all defence ekledim r.arm a normalde 951 olan treatement 1010 a cikti. gerci cok sorun degilde soyliyim dedim. bu arada 1250 psy aramaktan karnim catladi sonunda buldum ancak daha yeni implantlar yapicam 1250 psysi olan varmi sole add etsem listemede sizi tipplesem. :D
Sosyal ağlarda paylaş

Cuma'ya gitmiştir :P

Sanırım ilk Scheolde başlıyorlar satmaya bu arada

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 07 October 2003 11:16 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Nereye gitmek istediğine göre değişir RK ya ise kenardan aşşağıya atlayarak birazda şansın varsa Athen yakınlarına düşebilirsin (Şansın yoksa Eastern Foul Plains e de düşebiliyorsun :))

Eğer Jobe a geri dönmek istiyorsan elinde ilk Garden ın (Nascenede bulunan Garden) Permanent Key ini alıp gardenda bulunan Vibrating Statue of bilmemne ye sağ tıklayınca o gardena gidebilirsin oradanda normal transport statueları kullanarak Nascene frontier a gidebilirsin. Gerisi iki adım yol zaten Jobe a kadar[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

Sosyal ağlarda paylaş

Ben perma garden key alana kadar gardenda save ediyorum sadece, keyi alinca savei RKya aliyorum cok rahat oluyor.
Su an Adonis perma garden keyim var, RK portaliyla hemen gardena gecebiliyorum, geri donmek isteyincede /termliyorum. Eger vortex varsa yakinda, icine atliyorum.
Fixer evaclerini ve adonis gilthar keyini fixleseler, cok daha kolay olucak olay :([hline]O_o
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 07 October 2003 13:10 tarihinde demiş ki:
Nereye gitmek istediğine göre değişir RK ya ise kenardan aşşağıya atlayarak birazda şansın varsa Athen yakınlarına düşebilirsin (Şansın yoksa Eastern Foul Plains e de düşebiliyorsun :))

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

sansla alakasi yok aynı yerden dusersen hep aynı yerde oluorsun
athenın yakınına dusen kısım sanırım elysıum, oyle belli nereye dusucegın onceden
ama mesela Schoel de 3 farklı yerden dusuk rubikada 3 farkli yerde olabilirsin, ama aynı yerden dustugunde hep aynı[hline]Fidel 'Citir' Clyburn - Clan Soldier
Fidel 'Ikae' Clyburn - Clan Enforcer
Citirr - Clan Bureaucrat
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...