Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Oyun Projesi için Sağlam çizim yapabilen arkadaşlar...

Joker

Öne çıkan mesajlar

Web Based tipi bi oyun projemiz için sağlam çizim yapabilen arkadaşlar arıyoruz... Eğer böyle bir işe hevesiniz varsa ve Türk Sağlam bir projeye imza atmak istiyorsanız, Lütfen benimle kontak kurunuz....

Oyun şuan kodlama kısmındadır. Şu ana kadar yazılmış bütün oyunlardan daha iyi ve ayrıntılı olduğunu iddia ediyorum. Oyunun şuan ki idaren görüntülerinden vermek istedim...

Tabiki bunlar buz dağının 100'de 1'i... Oyun hakkında ayrıntılı bilgi için P.M. atabilir projede yer almayı düşünüyorsanız [email protected] msn adresimnden yada [email protected] 'a e-mail atarak bana ulaşabilirsiniz...

Sosyal ağlarda paylaş

@Cuce

Mesela sağ altta bi asker olacak konuşma yapan Theme Hospital yada Office Assistance(Ataç Şeklinde Asistan) gibi...
Flashta çizimden olan bir askeri konuşturmayı düşünüyoruz...

Ayrıca bi kaç resim çizimide gerekebilir mesela kaybedilmiş bir savaşta arkada ölmüş askerler ve harabe (Hesoes III'teki defeat ekranı gibi)

Dediğim gibi senaryo üzerinde çalışmalarımız devam ediyor. Oyun motoru bittikten sonra yeni fikirler ışığında başka şeylerde düşünülebilir...
Sosyal ağlarda paylaş

ben de çizim demesen gönüllü olurdum, çizim değişik bir alan çünkü :) neyse buradan tabletçiler çıkar elbet birkaç tane..

tek bir önerim var, çok sade ve basit olmasına özen gösterin derim. az şey olsun ama ufak püf noktalarıyla fark yaratılsın, web tabanlı oyun ne kadar karmaşık olursa oyuncusu o kadar az oluyor ve kısa sürede sıkılıyor..
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...