Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Hunter/Warlock Sorunsalı [Kafam karıştı help]

KosPer

Öne çıkan mesajlar

Bugüne kadar ciddi zaman olarak hunter priest rogue ve warlock oynadım. İçlerinde her türlü ortamda en eğlenen warlock. Priest zorumluluk gerektirioyr oyunu takip edemiyorsun. Hunter bayıyor bi zaman sonra çünkü talent treeler çok değişiklik sağlamıyor eğlence olarak, rogue bendeki ping ile olmuyor ama warlock her BG her instance ayrı bi eğlence. Mage ve warrioru ciddi olarak kasmadım. Shaman, druid ve paladini ise sevmiyorum çünkü gene sorumluluk istiyorlar :) Warlockun her talent treesi ayı bi OP olduğundan hepsi eğlenceli.

[ Mesaj 08 Temmuz 2007, Pazar - 02:42 tarihinde, Absolut tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

e iyide BM nin arenada bri fonksiyonu yokki

merry go around the pilalrs olayi var petle ugrasmiyo bile iyi bir oyuncu asagi yukari yapip pet ten kurtuluyor
TBW ile snare i yemedin diyelim wing clip i attin

nereye kiteliycan?
dot kadar yer

oynama olayi cok farkediyor olabilir ama cokda leet hunter var nerdeler?
hicbi huntermi bi halt bilmiyor giremediler finallere?

balans istiyorum
hunterlarin endgame olayinin biraz daha asagi cekilmesini istiyorum

guildde 9 hunter kaldik bi ben bide baska bi ark haricinde geriye kalanalr tankla kapisiyor

noob mage de var
ama en azidnan 3-4 gibi biyerde kaliyorlar metrelerde karazhanda
e arenada durum rezalet PvE gibi degil acayip reflex ve cabuk hariket istiyor bence hunter
e wow un playerbase i belli %60 gbi bir cogunluk omrunde daha once baska oyun oynamamis eskiden gelmsi oyuncu refleksleri yok

beceremiyorlar

yetenekli hunter var baya
ha ben dysphoria yi cok begeniyorum
tbc oncesi scholo lbrs DM filan sololadi
simdi heroic slavepens ve heroic old hillsbrad
adamda 2 saat kusursuz kite yapabilicek yetenek var arenada 2000 kusur rating i asan andir hunterlardan
bakiyorum onunda gorusu boyle

arena ucu bucagi olmiyan bir yer olsa haklisin
ama got kadar yerde bide deadzonela ugrasmak hutnerlari felaket limitliyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...