Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ferrari ENZO


AgenTSmitH

Öne çıkan mesajlar

Arkadaşlar bu mubarek arabayı duymuşsunuzdur. şu dünyada sayılı olan araba . hani 4 veya 5 tane anca var . bildiğim kadarı ile 400 felan ibre var bu mubarekte,ha ayrıca almak için lisans ve daha öncedende ferrari kullanmanız , kulüp e üye olmanız ayrıca ferari lisansınız vs vs olması gerekiyor . bakmak istiyorsanız www.fantasycars.com sitesinden full car list bölümünden bakabilirsiniz...


Gelelim işin ilginç yanına bu mubareği istanbulda bağdat caddesinde gördüm. en başta başıma güneş geçti sandım , ama geçmemiş . gerçekten oydu. vay be ne ülkede yaşıyoruz ama .. türkiye deyip geçme tanı düşün içinde yatan aslan yavruları arabaları..

PEH PEH PEH[hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Boşfersene ibrahime vergi koyarmı . ayrıca bugatti kasar ferrari daha çarpıcı . tabi bugattide özellikle veyronda mükemmel.. ama en azından bayilik sorunu çekmeyip direk bir ferrari bayisinden sipariş edilebilir. yalnız olaya bakarmısınız sanki 1 kilo domates sipariş veriyoruz :)[hline]Use your bullets wisely. you may want to use the last one on yourself.
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

İşte Ferrarinin bu seriyi niye ürettiğini anlamayan bikaç kişi daha...
Ferrari'nin buserisinin en büyük özelliği, yol için yapılmış formula1 arabası olması... Yani aynı pisti bir enzo bir EB 16/4 Veyrondan çok daha çabuk bitirir. Yolda ise bu arabanın viraj kabiliyetini zorlamak için aklınızı yitirmiş olmalısınız... Ya da bir Jedi olmalısınız :)[hline] A Ferrari is a dream, two Ferraris are paradise while three Ferraris are just too good to be true ;)
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

Jedi mısınız nesiniz bilmem ama bu araba ile Bağdat Caddesinde gitmek için herhalde Tanrı Kudretinde olmanız lazım. Arabanın altı yere sıfır ve bütün cadde kazılmış durumda. Normal araba için bile gidilmesi zorlu bir parkur olmuş, olsa olsa Hammer'lara uygun bir yok :-P[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Link to comment
Sosyal ağlarda paylaş

×
  • Yeni Oluştur...