Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Warlock Talents

Marveloth

Öne çıkan mesajlar

oyle deme dun bi mage gordum adamın lvl 46 lvl 44-45 elemanların olduğu Tenarisde (şu gemilerin, kaptanların olduğu yer) adamları 10 ar 10 ar kesiyordu ohannes dedim aldığı xp yi düşünsenize :) 10 lu grubu kesmesi 20 sn sini alıyordu oturdum izledim zaten 4-5 dk kaya etrafta kesilcek mob kalmamıştı...
Sosyal ağlarda paylaş

ahaha abso :)
şikayetimi şikayet ediolar ayıp ayıp
Warlock benim gözümde : petli stamı daha yüksek magetir direk , dotlarda cabası

Mage olarak o dediginin aynısını ben de yaptım tanarisde , pirateları kesiodum aoe ile (yanına bi de healer alırsan 20şer 20şer kesiosun :D) hatta epic mountu western plaguelandde 3 gün aoe ile kasıp almıstım (dalson teardaki farm-hepsi melee kolay gruplar)

Gelgelelim zenginim ama mutsuzum , isterse mob kesmek 10 katı zor olsun ama sonucunda pvpde imbaysam yeterdi bana. O kadar aoe yapıorum , özellikle frost mage olarak çok kolay elite sololamak olsun aoe olsun çok mutluyum o konuda , ama sonra yarı hpli lock gelip beni lay lay kesip üstüne dmda almayınca ağlıyorum haliyle. Diyorum oha adamda tiers 10 fln var bi inspect nerdeyse full mavi .
L2 play falan demeyin , kötü bir oyuncu olduguma inanmıyorum zaten 2 yıldır sadece magele oynuorum öküz oynasa ögrenir , gelgelelim hala locklar en büyük belam :/
Sosyal ağlarda paylaş

demon tavsiye etmiyorum çok pasif kalıyorsunuz özellikle fel guard sonrası +1-2 lvl mob gruplarına fel guard gönderip hepsine dotları bırakıp h.f ile aggro almadan 3 mobuda kesebiliyorsunuz

0/21/40 çokzel bence
grind yaparken vw/fel sacrifice edersin
instancelarda succubus/imp
bu build için fire yada shadow seçmen lazım
ben fire kullanıyorum
demonic sacrifice al ondan sonra desto ver.

[spo]
fire:http://www.wowhead.com/?talent=AZbxckIbzZVx0tr0tVuV

shadow:http://www.wowhead.com/?talent=AZbxckIbzZEt0tr0zhhi

[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

Demon spec gidersen petin(verdiğin talente göre-pve'de Void tercihen-) inanılmaz güçlenir. Voidi salarsın, dot'ları dizersin wand ile kesersin mobu. Questleri hızlı yapmakla kalmaz, grindini de yaparsın. Ama bir afflication spec kadar iyi pvp yapamazsın. Zaten demon spec. level 50'ye kadar sadece pve. Ama 50'de felguard geldikten sonra salıyorsun felguardı, o adamı kesip geliyor eheuh.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...