Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Star Wars Jedi Knight Jedi Academy TAKILDIM!

Natural

Öne çıkan mesajlar

Bu arada saber kapalıyken daha hızlı force doluyor galiba ? Yada üstte birisi(adını hatırlıyamadım bakmaya üşneiyom :) ) demişki saber kapalıyken 3. level lightning kullanın. Gücümü artıyor kapalıyken ? Böyle şeyleri hiç denemedim açıkcası heh[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

abi ben de oyunun sonuna dogru bi yerde takıldım çok garip.
tomb dayım baya ilerledeim tombda lavlı yerleri geçtim büyük bi odada bi stun un 4 ayrı ayağı wardı jedi kılıcı ile kırdım sütun aşağı indi üstünde yuwarlak bi boşluk açıldı ama ne içine girilio ne de yukardxak reborn lara ulaşabiliorum ????[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Oralarda iki tane zincir olucak. Onlarıda kes tepen açılacak. Ordan çık , etrafına bak Reborn Master var , ordan devam etcen yoluna.[hline]Karakurt, 30 May 2003 21:56 tarihinde demiş ki:
Deniz maymunu hayvanı çok şerefsiz bi hayvandır
Karakurt, 03 September 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
FuFu hayvanı çok şerefsiz bir hayvandır
Sosyal ağlarda paylaş

ben bütün oyunu nerdeyse drain-mind trick ikilisiyle bitirdim ve kısa da sürdü

sadece şu knayon gi
bi olan yerde(ismi unuttum şimdi)
çok takıldım ama orayı da geçtim en sonunda

light seçtim işlk olarak ama açıkçası tatmin olmadım bi ara dark seçicem de tekrar açömak istemiyorum[hline]Head, 25 July 2003 12:45 tarihinde demiş ki:
valla en çok kutluyoruz arkadaşı
abuzittin, 15 August 2003 14:22 tarihinde demiş ki:
ben büyüyünce frp olmak istiyorum
[b]KoC Icq
Sosyal ağlarda paylaş

abi çok saçma bişi keşfettim son bölümünden başında ilk o iki light ı kestim oyunun akışında light ım onları kesince herkes bana dalmaya başladı dedim dark olmak için önceki bölümden almam gerekmicek gittim oyunun sonuna kadar lght olarak bitti ama darkım bütün jedilar dalıo...[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

neresi saçma bunun anlamadım. sen gidip light jedi ları kesersen tabi dalar herkes bence cok mantıklı. ha benim onları kestigimi içerdeki jedi lar nasıl örendiler diye soruyosan onlar jedi hissdederler:)

said:
DeamoN, 04 October 2003 14:09 tarihinde demiş ki:
abi çok saçma bişi keşfettim son bölümünden başında ilk o iki light ı kestim oyunun akışında light ım onları kesince herkes bana dalmaya başladı dedim dark olmak için önceki bölümden almam gerekmicek gittim oyunun sonuna kadar lght olarak bitti ama darkım bütün jedilar dalıo...[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

bak cnm kardeşim
rosh u kesmedim çıkan yerde light olarak dewam ettim.
sonra son görevde benle birlikte gelen bütün lightr jediları ekstim kesmesem de 1ilkinden sorna hepsi bana dalıodu zaten yane dark side a düştüm.
ama oyun light olarak bitti.
diorum ki salak rosh u kesince darka düşüosun da dierlerinin çükü yok mu onalrı kesince olmuosun.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...