Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Cem Uzan Live!!

Slat

Öne çıkan mesajlar

O zaman Erdoğan' niye bok atıyoruz yıllardır? O da değişmiştir.

İyi okuyun Cem Uzan - Yeşim Salkım telefon konuşması:

Cem Uzan Yesim Salkım Konuşması

[spo]C.U.: Yarından itibaren yeni bir ilişkiye gireceksin, bu ilişki.
Y.S.: Ben öyle bir ilişkiye girmem.
C.U.: Senin ananın amina beton dökerim. Baban bile sikemesin diye.
Y.S.: Sen çok terbiyesiz bir insansın.
C.U.: Sen bu küfrü hiç duydun mu?
Y.S.: Hiç duymadım.
C.U.: Piyasada olan birinin duyması lazım.
Y.S.: Ben piyasa orospusu değilim.
C.U.: Sen birinci sınıf orospusun.

Hakan'ı bırakacaksın!
CEM UZAN: Benim adım Hakan değil, Cem dedim ama sende hâlâ jeton düşmedi. Bilge'nin ve senin büyülerini ... (ses kesiliyor)
YEŞİM SALKIM: ...Hocaya gidelim beraber.
C.U.: Ben bunu kamuoyuna duyuracağım.
Y.S.: Tamam birlikte gidelim, ben hazırım.
C.U.: Bunu kamuoyu önünde seyretmeye hazır mısın? Çamaşırlarını yıkamaya hazır mısın Yeşim Hanım?
Y.S.: İstediğin büyücüye gidelim. Eğer benim kirli çamaşırlarım varsa bunları yaptıysam tamam beni istediğin yere rezil et.
C.U.: Ben senden daha şeytanım unutma.
Y.S.: Beni öyle görüyorsan tamam.
C.U.: Sen şeytanın babasıysan ben beybabasıyım, kare babasıyım, ona göre. Bu çocuğun yakasından düşeceksin... Düşmezsen ben bu işi başkalarına havale ederim, onu unutma.
Y.S.: Neden yapıyorsun bunu Cem?
C.U.: Gayet basit, nedir senin istediğin, para.
Y.S.: Hayır para falan istemiyorum. Hiçbir şey istemiyorum. Ben onu seviyorum.
C.U.: Bırak bunları, ufak at da civcivler yesin.
Y.S.: Cem bak çok sinirlisin.
C.U.: Bütün aile seni istemiyor, bu kadar basit. Sen bu çocuğun peşini bırak.
Y.S.: Ben onun peşinde değilim, o beni arıyor.
C.U.: Senin Bilge Hanım'ın... Biliyor musun? Çok enteresan bir şey var. Bizim bahçedeki bütün hareketler kameraya çekilir Yeşim.
Y.S.: Hepsini biliyorum kameraların.
C.U.: Onların hepsi saklanır biliyor musun o kasetler. O şişko patates arkadaşının sürdüklerinin hepsi kamerada var.
Y.S.: Bir şey sürmedi. Bantları bana seyrettir.

PROFESYONEL BİR O....SUN!
C.U.: Sana son defa söylüyorum. Yarından tezi yok kamuoyunun önünde ya yeni bir ilişkiye girersin, bu iş biter.
Y.S.: Hakan'dan böyle mi soğutayım kendimi? (Görüşme bir süre kesiliyor.)
C.U.: Sen bu konuyu banda alıyorsun?
Y.S.: Ben bir şeyi banda almıyorum. Gerek de yok, beni yanlış tanıyorsun.
C.U.: Ne olduğunu iyi biliyorum.
Y.S.: Dışarıdan duyduğun laflarla mı beni yargılıyorsun?
C.U.: Benim adım Hakan Uzan değil, ben bunları yemem. Sen süper profesyonel bir o......sun.
Y.S.: Teşekkür ederim. Başka hakaretin var mı?
C.U.: Hiçbir hakaretim yok. Sen bu çocuğun peşinden düşeceksin. Ya da seni düşürtürüm... Bu son ikazımdır.
Y.S.: Yine beni tehdit mi ediyorsun? Yani beni öldüreceksin falan mı?
C.U.: Hayır, hiç öyle bir şey yok.
Y.S.: Sen bana ne yapacaksın Cem?
C.U.: Hiçbir şey yapmayacağım.
Y.S.: Ekranda rezil mi edeceksin?
C.U.: Öyle bir şey yapmayacağım.
Y.S.: Peki ne istiyorsun?
C.U.: Sen bu çocuğun yakasından düşeceksin.
Y.S.: Cem beni dinlesene tamam konuşuyoruz şurada. Mahkemeye çıkan insana bile savunma hakkı verirler.
C.U.: Burası mahkeme değil, kusura bakma. Burası yargısız infaz.
Y.S.: Ha sen yargısız infaz yapıyorsun şu anda. Peki bu adalet mi?
C.U.: Adalet yok. Sen üç kuruşluk bir o......sun, başka bir şey yok.
Y.S.: Para peşinde olsaydım Hakan'ın çocuğunu doğurmazdım.
C.U.: 150 bin mark istedin annene ev almak için Hakan'dan.
Y.S.: Ben öyle bir şey yapmadım. Hakan bana çalışmayacaksın dedi. Ben altı ay boyunca oturdum, hiç param kalmadı.
C.U.: Kardeşim bak, beni iyi dinle. Ben seninle o... muhabbeti yapacak değilim.
Y.S.: Sen bana o... diyemezsin.
C.U.: Senin o.....luğunu bütün piyasa biliyor.
Y.S.: Senin hakkında da çok şey söylüyor piyasa. Senin öyle mi olduğunu gösteriyor?
C.U.: Ben ne diyorlarsa oyum. Tamam mı?
Y.S.: Öyle olduğunu ben düşünmüyordum.
C.U.: Senin düşündüklerin hiç s....de değil.
Y.S.: Ne istiyorsun peki söyle?
C.U.: Sen bu piyasada yaşamak istiyor musun Yeşim? Kaset çıkarmak istiyor musun? Y.S.: Kaset falan umurumda değil.
C.U.: Sen diyorsun ki, ben büyük paraların peşine gidiyorum artık.
Y.S.: Hiç böyle bir şey söylemiyorum. Hayır.

ÖLDÜRTÜR MÜSÜN BENİ?
C.U.: Ha sen aşkının peşine mi gidiyorsun?
Y.S.: Ben Hakan'ı bırakıyorum. Tamam Cem. Sen istediğin için değil, ben bırakıyorum. Peki o beni bırakacak mı?
C.U.: Bıraktıracaksın, sen bu işi iyi bilirsin.
Y.S.: Ha ben bıraktıracağım ona. Neden ben bıraktırıyorum Hakan'ı?
C.U.: Öyle söylüyorum diye bıraktıracaksın.
Y.S.: Sen söylüyorsun diye hiçbir şey yapmayacağım ben.
C.U.: Yeşim hazır mısın savaşa?
Y.S.: Hazırım Cem.
C.U.: Bak seni 48 saat sonra sokağa çıkamaz hale getiririm.
Y.S.: Ağzımı, burnumu mu kırdırırsın? Öldürtür müsün beni? Aileme mi zarar verirsin? Ne yapacaksın?
C.U.: Bilmem.
Y.S.: O zaman beraber rezil olalım.
C.U.: Ne yapacaksın?
Y.S.: Sen de rezil olursun. Sana yakışan bir şey olmadığını düşünür herkes.
C.U.: Ben senden 3 misli kaşarım kızım unuttun mu? Sen ters kayaya çarptın tamam mı?
Y.S.: Peki bırak o zaman Hakan beni bıraksın. Ben ona öyle bir şey yapayım ki beni bıraksın.

YENİ İLİŞKİYE GİRECEKSİN
C.U.: Yarından itibaren yeni bir ilişkiye gireceksin, bu ilişki.
Y.S.: Ben öyle bir ilişkiye girmem.
C.U.: Senin ananın a.... beton dökerim. Baban bile s....... diye.
Y.S.: Sen çok terbiyesiz bir insansın.
C.U.: Sen bu küfrü hiç duydun mu?
Y.S.: Hiç duymadım.
C.U.: Piyasada olan birinin duyması lazım.
Y.S.: Ben piyasa o......su değilim.
C.U.: Sen birinci sınıf o.......sun.
Y.S.: Yok ya... Parayla mı çağırdın daha önce?
C.U.: Çağırtanlar var.
Y.S.: O çağırtanları getirsene benim karşıma.
C.U.: Yarın görürsün TV'de. Sen Dinç Bilgin'e mi inanıyorsun? Kenan denen çocuğuna mı inanıyorsun? Onların hepsini ben katlar katlar tıpaç yaparım senin g......e tamam mı? Bak kızım bu iş ya bitecek ya bitecek.
Y.S.: Tamam kardeşim, bitirsin o zaman bu ilişkiyi kardeşin.
C.U.: Yarından itibaren şovunu seyret.
Y.S.: Sen TV'ne mi güveniyorsun. Parana mı güveniyorsun? O para senin değil ki, babanın.
C.U.: Suratına ....... ........ güveniyorum[/spo]
Üşenmesem İmar Bankası'ndan çaldığı 25 katrilyona ilişkin belgeleri de tarayacağım.

[ Mesaj 25 Haziran 2007, Pazartesi - 23:45 tarihinde, pekaziz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ya cem uzan calar cirpar ama kimsenin yapamadigini da yapar. takar borcu imf e, acar cok buyuk ozellestirme felan motorola gibi sirketleri soyar sogana cevirir gul gibi gecinir gideriz ahaha.

cem uzan hatta uzanlarin ustune bu kadar gidilmesi yaptigi hortumlardan felan degil bu arada. rte nin bi seyh in dizinin dibindeki fotograflarini yayinlamisti. cok sevgili basbakanimiz da adamin sulalesini bitirmeye kalkti. ama saglam adammis ki o kadar seyden sonra kalkip hala ciddi bir sekilde siyaset yapabiliyor.

rte yada hizipci olmasin bu herif olsun. hem bizi soysun hemde baskalarini soyup bize gostersin.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de siyaset hep böyle işte. Farkında da değil çoğu insan.
Resmen doğru düzgün takip edilen politik bir görüş yok, ortam muhabbeti var, televole geyiği var.
CHP beklentilerimizi karşılayamadı mı? Kim gider yapıyor, kim sivriliyor, kim ayak çekiyor? AKP mi? Verin oyları yağdırın AKP'ye, neyi savunduğunun önemi yok, yeter ki CHP'nin kıçına çomak kaçsın.
AKP'den memnun değil miyiz? İsteklerimizi yerine getiremedi mi? Vaatlerini gerçekleştirmedi mi? Kim var sivrilen eleman? Cem Uzan mı? Hah o bir de sevilmezdi, dolandırıcıydı, RTE'nin azılı düşmanıydı. Hurraa oraya oy verelim. Ne savunduğu, ne için çabaladığı, politik görüşleri önemli değil. Türk halkının politik kimliği tatminsizliklerinin sonucu olarak verdiği abzürt tepkilerle tanımlanıyor artık. Yazık.
Sosyal ağlarda paylaş

Konuşmayı başbakanlığa talip o zatı iyice tanıyasınız diye koydum. Atatürk'ün, İsmet İnönü'nün veya onlar uç örnek dersiniz belki, Adnan Menderes, Turgut Özal'ın bile kullanmayacağı laflar bunlar. Siyaset yozlaştı diye yıllardır yakınıyoruz, eğer buna rağman hala oy alacak olursa Genç Parti hiç sızlanmaya hakkımız yok.

Dediğim gibi onur ve mide meselesi. Hayatımda duymadığım küfürleri baldızına sayan bir adam benim gözümde seçilse bile başbakan olamaz.
Sosyal ağlarda paylaş

Cem Uzan geçmişte bazı şeyler yaptı doğru.. Çok insanı sebepsiz yere işten çıkardı, bir ton açıktan yararlandı, motorola'yı yanlış hatırlamıyorsam 4 milyar dolar dolandırdı vs vs..

Bunlar tamamen iş hırsıyla yapılmış, maximum kar amaç güdülerek yapılmış işler.. Sen bütün zenginleri sütten çıkmış ak kaşık mı zannediyorsun? O tüsiaddaki iktidar yalakası pırıl pırıl takım elbiseler giymiş işadamlarını çok mu dürüst, çok mu temiz sanıyorsun? Türkiye'de şöyle birşey var ( gerçi benim söylememe gerek yok biliyorsundur zaten) çalmadan zengin olamazsın..

Peki neden Uzan? Cem Uzan diğer işadamlarında farklı birşey yapmadı ama bazı kesimlerin tepkisini çekti bu kesin.. O kadar hırsız, hortumcu (ki Türkiye bunlarla dolu) içinde Uzanlarla uğraşıldı, birçok işletmeleri ellerinden alındı.. Artık kimin tepkisini çekti bilmem..

Uzan hiçbir zaman IMF'nin şakşakçılığını yapmamıştır.. Zaten Uzan IMF'nin ya da Amerika'nın adamı olsa kimse böyle alaşağı edemezdi Uzan'ı merak etme..

İmar bankası çok farklı bir olay, herşey basına yansımadığı için olayın aslını bilemiyoruz fakat 25 katrilyon(!) gibi bir parayı Uzan ailesinin cebine indirmesi gibi kadar yalan birşey olamaz..

Cem Uzan'ın telefonda küfür etmesi, ne seni ilgilendirir, ne beni.. Bi insanı sinirli bi anında ettiği küfürle değerlendiremezsin.. Sinirlendiğinde sende küfür ediyorsun, bende küfür ediyorum, herkes küfür ediyor..

Aaaa ne ayıp! Nah yapıp resim çektirmiş teknede!! Ne biçim adam cık cık ne mal olduğu belli..

Türk Pasaportu olayı hakkında hiçbir fikrim yok.. Ne zaman söylemiş, kime söylemiş, hangi şartlar altında söylemiş onuda açıklarsan sevinirim..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
bundan da sıkıldık başkası sksin diyosunuz yani.
güzel yıllardır değişen olmamış.

Horacecim kime oy vereceğeni söylede sen seni kimin skmesini istiyosun onu da öğrenelim..

Uzan'a saydırıyorsunuzda siz kime oy veriyorsunuz? Kimmiş Uzan'dan bu kadar iyi olan parti lideri? Bu kadar bok attığınıza göre piyasada daha iyi bir parti lideri var herhalde? Yoksa fazla uo oynayan arkadaşlar Atatürk'ü resleyip ona mı oy vermeyi planlıyorlar..?
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Slat, 26 Haziran 2007, Salı - 00:07 tarihinde demis ki:
Uzan'a saydırıyorsunuzda siz kime oy veriyorsunuz? Kimmiş Uzan'dan bu kadar iyi olan parti lideri? Bu kadar bok attığınıza göre piyasada daha iyi bir parti lideri var herhalde? Yoksa fazla uo oynayan arkadaşlar Atatürk'ü resleyip ona mı oy vermeyi planlıyorlar..?

Karşı propaganda yapmıyoruz burada, geçmişte o naneyi pek çok kişi yedi ve forumdan atıldı; tahrik edici konuşmayalım.

Evet benim desteklediğim, üyesi olduğum bir parti var ama burada konu ne parti ne de benim ona olan desteğim. Cem Uzan'ın nasıl yalancı, terbiyesiz bir adam olduğunu konuşuyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben burada propaganda falan yapmıyorum. Modları manipule edip beni banlatmaya mı çalışıyorsun yoksa?

Sen sanki diğer parti liderleri sütten çıkmış ak kaşıkmış gibi Cem Uzan'a saldırınca senin kime oy vereceğini merak ettim.. Kimmiş o bakalım o kadar düzgün bir adamsa oyumu ona veriyim bari lol.. Cem Uzan iktidarsa olursa zaten hepimizi soyucak!11!!

Şu passaport olayını da anlatsan, bilmiyorum ve öğrenmek istiyorum
Sosyal ağlarda paylaş

En azindan zenginlere daha az faiz odeyip o parayi koyluye dagitacagini ``iddia`` etme cesaretine sahipmis. Solcuyum diyen CHP nin programinda gelir dagitimi adaletsizligini duzeltme vaadi bile yok. Yapar yapmaz ayri ama vaat edecek cesareti bile bulamiyor baskalari. Ha oy verirmiyim? Yok o kadar da degil, ideolojisiz, programsiz, orgutsuz partiye oy verilirmi ya?
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...