Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nette sorun mu var?

RazorJimmy

Öne çıkan mesajlar

bendede 3 gündür aynı sorun wardı bu gün WoW da 3 kere lagdan yatınca artık aramaya karar verdim ve aradım . TTNET i aradıınızda bi yetkiliyle konusmanız için üyelik numarası zımbırtısını giriosunuz tel e sora kişi gelio ben girdim ve 20 dakika bekledikten sora adam geldi ve tekrar numarayı istedi '' numarayı zaten girdim dedim'' fakat nasıl bir sistemdir adamın telesekreter olaylarından kendi olaylarından bir haberler... neyse adama hat kime kayıtlı bilmem ne 50 kere söledim zar zor girdi ve bana ''şu an hattınızı görebiliorum''dediki ayrı bi kopma durumudur adam yeni heralde. şikayetimi sordu bende dedimki 3 gündür baglantım çok yavaş yok teknik bir sorununuz mu var??? dedim adamın verdii yanıt ''hayır sizin bilgisayarınızdan kaynaklanıyor bilgisayarınızda virüs trojen dediimiz zararlı bileşenlerden var'' :D:D ben onuda düşündüm avast ile 2 kere full tarattım başka programlarlada adam şu anda oyun falan açıkmı dedi ewt dedim oyunda virüs var o zmn dedi ve ben artık omg wtf rolf.......

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 00:53 tarihinde, bliywig tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ulan telekom allah belanı versin! kafa girmesi de yetmiyo ibnelere. herifler tekel tabi hizmet yok, müşteri hizmeti yok, altyapı bi bokları yok gelip ondan sonra milyonlarca kişiye "hizmet" vermeye çalısıyolar. yeni türeyen adsl sunucuları da telekoma baglıymış zaten altyapı olarak degisen bişey olmuyo yine. ben su an 2300ms le oynamaya çalısıyorum. vericegim tamir parası da astronomik olucak yine...

edit: 5397 ms le ss aldım :S
edit2: 5500 oldu

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 01:18 tarihinde, mulgear6 tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllardır aynı sorunlar ve hiçbir ileri adım yok. Önceden 56k le bağlanırdık , tabi o bağlantıda 28k yı geçmezdi. Şimdi 2048 mb ile bağlanıyoruz fakat oda 128kb ı geçmiyor ne yazıkki. Hiçbir iyileşme ve düzelme olmadı ne yazıkki. Telekom aynı şekilde gelişmiş ülkelerin 20 yıl gerisinden gelmeye devam ediyor ve bu zıhnıyet degişmedikçe ((Allahın Lübnanlısı önce kendi memleketine sahip çıksın, Israil düdüklüyor sürekli)) bizler hep buralara ağlıcaz. Değişeceğinide sanmıyorum. Tayyip e sorun lütfen sandıkta , neden Lübnan ??
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...