Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sims 1 ve Sims 2 kurulum sırası

Bone

Öne çıkan mesajlar

Şimdi, varsayalım ki ben tüm Sims oyunlarını aldım.
Elimde bir kenarda duruyor.
Ben bunları hangi sıraya göre kuracağım?
Gamespot'tan veya wikipedia'dan çıkış tarihlerine göre bakıp mı uğraşıcağım,
yoksa bununla ilgili bir liste felan var mı?
Hatta bilen varsa oyunları ve ek paketlerini hangi sıraya göre kuracağımızı söylerse sevinirim.

Adamlar amma tuhaf ha. Bir oyun çıkartıyorlar, bitmemiş şekilde. Sonra eklerini bize parayla satıyorlar.
30-40-30-40-30-40 dolar ödüyorsun sürekli.
İyi ki korsan var diyeceğim de, o da ayrı bir dert.
Adamlar "Sims 2 end ol ekspansiyons" diye bir dvd çıkarsalar, tüm ek paketleri tek bir pakette olsa... Yok o da olmaz, adamlar nerden para kazanıcak yoksa.

Her neyse fazla laga luga yapmayayım, şu kurulum sırasını anlatabilecek biri varsa sevinirim.
Yok oynuyacağımdan değil ya, hani bir gün yolda Sims 2'ye rastlarım, lazım olur felan.
Sosyal ağlarda paylaş

Valla ne desem yalan olur ama kardesime kurarken expansion packleri sirasiz kurdum mis gibi calisiyor (The sims 2). Sims 1 icin bir sey diyemem adamlarin oyunu ilk cikarttiklarinda ardindan zilyon tane expansion pack cikartacaklarini onceden dusunduklerini sanmiyorum.

[ Mesaj 25 Haziran 2007, Pazartesi - 01:03 tarihinde, Sylian tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

sims 2 hiç bilmiyomda 1 söyle.

sims
livin large
house party
hot date
vacation
unleashed
superstar
makin magic

sıra önemli.hot date üstüne livin large kuramazsın =(

sims 2 içinde viki ye bak.çıkış tarihine göre kur.çünkü sims 1 de önce yüklenen önce çıkmış olanlar oda aynıdır

[ Mesaj 27 Haziran 2007, Çarşamba - 12:23 tarihinde, Lorrotar tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...