Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[Firefox] Sifre kaydetmeme problemi

ultrAslan

Öne çıkan mesajlar

Simdi arkadaslar bir süre önce bilgisayar degisikligi sebebiyle Firefox'un eklentilerini sifrelerini vs. FEBE eklentisi ile yedek alip yeni bilgisayarima aktarmak zorunda kaldim, ve güzelce aktardim hersey yolunda idi, fakat önceden kayitli olan sifrelerimin oldugu sitelerde ne kayitli sifrelerim cikiyor nede yeni sifre kaydedebiliyor. Yani onun disinda önceden ugramadigim sitelerde (sifremin kayitli olmadigi) bir problem olmuyor ve soruyor "abi kaydedelim mi?" diye.

Var mi basina böyle bir olay gelmis cözmüs, yada herhangi bir yolunu bilen?

[ Mesaj 23 Haziran 2007, Cumartesi - 23:22 tarihinde, ultrAslan tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Yok zaten orada da gözükmüyor =( ama oradaki listede olmamasina ragmen önceden kayitli oldugun sitelere sifrem sanki kayitliymis gibi yapiyor ama sifreyi otomatik yazmiyor, ben kendim yazinca ise kaydedelim mi abi demiyor.

Simdi bu sifrelerin asil tutuldugu bir yer olmasi lazim orada site adresleri var silinmesi gereken bu yüzden engelliyor bunu bir sekilde.

Öyle kötü oldu ki devamli girdigim sifremin kayitli sitelere (paticik mesela) artik her girdigimde sifre yazmak zorunda kaliyorum igrenc ya
hele paticik deli ediyor sayfalari gezerken logout olup duruyor
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...