Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Diablo II Bowazon

Ceday

Öne çıkan mesajlar

crit strike olmazsa olmaz bi kerem,
sonra tercihine bağlı olaraktan multi shot ve ya strafe alacaksın, ben multi seviyorum eskiden çünkü strafe lock olayı vardı sinir bozucu bişidi, biraz valkyre da alabilirsin, biraz kaçma skillerine verirsen iyi olur, buriza kullanmıcaksan pierce de almalısın, hatta guide arrow alırsan hem bosslarda zorlanmazsın, hem de babalar gibi bi duel karakterde olur[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

multi yi bayaa bi mana stole la kullanırsan güzel, çünkü baya mana yiyor guided a nispeten, assasin in ok dan hızlı koşması assasin e has bişi değil her karakter dexe abansa ya da assasin in neydi ismi skilli olsa her karakter kaçar ok dan :)[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

adam 1.10 demıs yaw ...
gercı cıkmadı sanırım 1.10 hala 1.10s mı ne oyle bır beta var pıysada ...
cold arrow tavsıye ederım (lvl 30 da cıkan) ...
ımmo arrow tavsıye etmem ...
1.09 da super dı ama ...
1.10 da cold arrow da freeze tıme yok ken ımmo da var ...
duel lerde falan ne olusa olsun her zaman guıded arrow ...
kısısel tercıhler ...
pasıf skıllerın her bırıne en az 1 ver +all larla duzgun + lar elde edersın ...
kullandıgın bow un mın. req. ı olan str ve dex ı kullan ...
kalanını vıtal e ver bence ...
mana ya dokunma ...
1.10 da leech cok arıza yaratıkların def lerı kopek gıbı oldugu ıcın hell hem cok zor hemde leech yok ...
boss ve unıqe yaratıklar dan leech yapılamıyor ...
vsvs ...
diabloii.net ten 1.10 changes ı oku dıkkatlıce ve ona gore degerlendırmenı yap ...
acıkcası pekcok bug oldugu ıcın 1.10s ı oynamanı tavsıye etmem ...
cabucak bayıyo ...
hele hele bır stone skın bug ı var kı akıllara zarar ...[hline]*The Bagımsız Oyun Bagımlısı
Sosyal ağlarda paylaş

1.10'da 1.09'da neler popülerse onlar ölmüş, sakın guided arrow'a abanmayın. hell'de act 5'e çıkıyordum 88 bowazon'la, tınlamıyordu kimse guided'ı. valkyrie de 2-3 puanla kurtarmıyor o kesin, 3 darbe yedi mi mefta benimki..

oynadım oynadım 1 ay boyunca 1.10'u ama bana çok kazık geldi, her an ölümün eşiğinde oynamayı keyifi bulmadım. challenging birşey, overkilling başka birşey..[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

1.10 da single oynanmaz.
saçmalamışlar. hani zor olur ok ama saçmalamak apayrı bişi. eğer oyunu yeni almış ve de 1.10 u yükleyip ilk oyunuma başlamış biri olsaydım normal act 4 te çöpe giderdi oyun ölmekten. ben süfer buildlerle anca nm act4 e geçebiliyorum. bu ne ya.[hline]Lloth 'udtila naut saph lil gow del nindol k'lar! a.k.a. çöplükler çöpe, paticiğe değil!
Sosyal ağlarda paylaş

1) burizasız amazona bowazon denmez
2) Bowazan pvm/pvp'ye göre farklı templateler içerir. Dodge gibi şeyler her şekilde bodoz bowazon iseniz gereklidir.
3) Guided almak allahın emridir, her bowazonda olmalıdır.
4) Skiller boşa harcanılmamalı, ince elenip sık dokumalı, hatta yapılınabilirse skiller birde elekten geçirilmelidir.
Sosyal ağlarda paylaş

Ya sen 1.10 oynıcaksan ve akıl sağlığını da korumak istiyosan git necro aç.Ben hardcore necro ile çok rahat oynuyom.Ama diğer karakterler dersen o çok zor olur.Dakka başı ölürsün,çoğu boss teke tekte bile seni alıyo hellde.Amazonda ise dodgelara evadelere ver biraz.PvM için lvl 20 valk. çok rahat etmeni sağlar.Bence lvl30 ve lvl6'daki cold ok skillerini 20le,rahat 1400 damagea ulaşırsın.Sakın criticalı 20leme!Son olarak da Allah kolaylık versin diyorum...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...