Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocktober - MTV

Bone

Öne çıkan mesajlar

Rock da muse calmalari yanlis, MTV resmen saf genclige her elektrolu muzigin rock oldugu fikrini asiliyor.

Muse super bi gruptur, nedenleri yazilmis yukarda pek cok mesajda, gerek soz leri, gerek sozleri yazan vokalin sesi, gerek o vokalin sarkilari besteleyisi, gerek o besteledigi herseyi piyanoda calmasi. Konserperformansi da superdir, ama rock da cikmaz. Alternatif icin bisi yapsinlar, o zaman cikar Muse ortaya. Rock da calmalari gereken GNR, DP, PF gibi gruplardir.[hline]Where are you when I need you,
Are you there?
Sosyal ağlarda paylaş

İnatla bir grup isminden çok olayın yapısını anlatmaya çalışıyorum fakat Muse a takıldınız kaldınız.

Başka birşey olsun adı ne biliim Pink olsun yada ne biliim başka aynı değerde birşey olsun. Ben gördüğümde kızıyorum ve diyorumki bu kadar yıldır neler var bunlara gelene kadar bu popülaritedir başka birşey değil. Bir TV kanalı çağın rock müziğini gençlere tanıtıyorsa bunu doğru yapmalıdır. Bir tane içinde rock geçen programda AC/DC gördünüzmü yada Molly Hatchett veya Nazareth isimden bahsetmek mantıksız boşverin kişisel seçimimdir MTV izlemiyorum bu sebepten dolayı.

Dipnotçuğu: Volfi sözüm senin söylediklerine değil zamanlama şeysi olmuş

[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 04 October 2003 01:31 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
i-know-karate, 04 October 2003 14:33 tarihinde demiş ki:
Muse neden rock müziğe katılmıyor?(Muse de takıldın kaldın diyeceksiniz ama zaten rock müzik çok geniş bir yelpaze)[hline]SAKATLA!

muse dedigin gurup rock olamaz rock sert bi muzik tarzidir vocal olsun ritim olsun muse zaten rock deil "Alternatif Muzik" denilen yeni cıkan vede max 3.5 sene dayanabilitesi olan basit bi popilerite gurubudur.[hline]Bir kadın sana karşı olduğunda, unut gitsin.. önce seni severler sonra birseyler değişiverir içlerinde! bir kamyonun altında ezilmeni bir bok çukurunda ölmeni izler ve üzerine tülürüverirler! [CHARLES BUKOWSKI]

Sosyal ağlarda paylaş

Allaaaaah BlacKDaggeR Muse'e laf söyledin bittin sen :)

Şaka bi yana burdakiler pek laf söyletmiyorlar Muse'a.[hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!
Sosyal ağlarda paylaş

ya benim bildigim mtv nin 2 kanalı var

2. kanalı bizde çıkmıyor en azından kablolu da ve digiturk te falan

2.kanal rock,metal ağırlıklı olması laızm

yani demek istedigim muse,him falan caliyolar rock die mtvde aslıdna az çok da rock a giriyor bence

[hline]No time for tears
No time to run and hide
No time to be afraid of fear
I keep no time to cry

[Bu mesaj Faerdun tarafından 06 October 2003 00:33 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...