Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rocktober - MTV

Bone

Öne çıkan mesajlar

Saat 11 ve 23te (MTVnin kendi saatine göre 10 ve 22) MTV'de top 10 rock mı olcakmış ne anlamadım.

"This is rocktober, there is no pop, no hiphop" felan yazdı da acaba rocktober olayı sadece bir top ten'den mi ibaret? Eğer öyleyse zaten yapıyordu adamlar öyle top tenler..[hline]I will crush yar bones!!! Gaarrr!!!
(İmzamı iyi oku, çok şey var)
Sosyal ağlarda paylaş

rock kalmamış gibi limp bizkit çalıyorlar..
eat you alive..

hmm sanırım mtve.com da oylama yapılıyor.
bunlar çıkmış tabii mtv dinleyenlerden ne beklenirki. Cradle Of Filth, blind guardian, rammstein ya da pink floyd gibi şeyler mi çalacak..

[Bu mesaj Bonecrusher tarafından 03 October 2003 11:47 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Müzik yorumu yapıyorsanız benim sevdiğim grup senin sevdiğini döver şeklinde bir yaklaşım kimseye birşey kazandırmaz. Neden ve Nasılları anlatırsanız daha yapıcı olur sanırım.

(Bu konuya uzun uzun yanıt vermek isterim ve seviyeli bir şekildede tartışmak ama inanın şu an işyerindeyim ve vaktim oldukça dar)
[hline]"Onzac" Clan Martian Artist
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 03 October 2003 15:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdi derdim şuydu bunları söylerken Bana muse un neden Iron Maiden ve Korn dan (ki bu şekilde bir yaklaşım yine senin sevdiğini döver oluyor) iyi olduğunu anlatabilirmisiniz yoksa bende diyeceğimki hayır Muse kalitesiz Iron Maiden döver bir yere gitmez.

Burada yazdığım olay tamamen kişisel bir duygudur. Ben Rock ile büyüdüm rock ile öleceğim bu gidişlede. Bu güne kadar bildiğim tüm rock grupları hislerime dokunmayı başarmıştır ama adında rock geçen bir olayın içinden Muse çıkınca bütün zevkimi yerlebir ediyor. Bunda herhangi kötü birşey yok burada yapılacak olay sen seviyorsundur zevkle seyredersin ama bende malesef hayal kırıklığı yaşatıyor ve bu kadar senedir dinlediim müziğin içine ediyor. Ha bunun akabindede tecrübelerime ve bildiklerime dayanarakta lan adam gibi program yapın diye yorum yapma hakkım hep bakidir.
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

There are 10 types of people in the world, those who can read binary, and those who can't.

[Bu mesaj SadButcher tarafından 03 October 2003 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Dresquin, 03 October 2003 15:34 tarihinde demiş ki:
Görüs kavgasi en sacma seydir müzikte, ama müzikte de gercekler vardir, yani göreceli olmayan seyler. Bunlardan bahsediyorum. Yoksa kimsenin zevkine diyecegim yok, ne haddime.[hline]Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasina karsiyim ben...

ben bu sözüne katılmıorum, bence müzik tamamen görecelidir, ve ruh haliyle dogru orantılı müzik zevkine baglıdır[hline]a.k.a wicked

How much longer till I hit the ground?
I can't tell you why I'm breaking down.
Do you wonder why I prefer to be alone?
Have I really lost control?
Sosyal ağlarda paylaş

rocktober ın olayı haftasonu top 100 yapmaları gerçi birinci mutlaka nirvana-smells like teen sprit oluyorda neyse, rocktober ın ilk senesini hatırlıyorum, weekend meekend değil adamlar abartısız bütün bi ay rock çaldıydı ekim in son haftasonu da top 100 yaptılardı dehşetti vala, izleyin yarın, iron maiden felan çalıyolardı hatırlıyorum[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...

[Bu mesaj Aegean tarafından 03 October 2003 20:56 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Fiercewind, 03 October 2003 16:47 tarihinde demiş ki:
bu hafta sonu benim bildiğim rocktober weekend
ve ztn october dan gelmiyomu?
belki bütün ay rock,metal falan verirler!![hline]I hold you in my arms dimmed by scarlet morning red
I whisper in your ear
Do you dream of me?

Mtv ve metal müzik...:)Gece yarısı olmadıkça imkansız bişey gece yarısıda verebildikleri en sert şey cradle ya da korn gibi çılgın guruplar...:)[hline]-Eğer seni geçen kızın adını merak ediyorsan adım HEİDİ!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
SadButcher, 03 October 2003 17:03 tarihinde demiş ki:
Şimdi derdim şuydu bunları söylerken Bana muse un neden Iron Maiden ve Korn dan (ki bu şekilde bir yaklaşım yine senin sevdiğini döver oluyor) iyi olduğunu anlatabilirmisiniz yoksa bende diyeceğimki hayır Muse kalitesiz Iron Maiden döver bir yere gitmez.

Burada yazdığım olay tamamen kişisel bir duygudur. Ben Rock ile büyüdüm rock ile öleceğim bu gidişlede. Bu güne kadar bildiğim tüm rock grupları hislerime dokunmayı başarmıştır ama adında rock geçen bir olayın içinden Muse çıkınca bütün zevkimi yerlebir ediyor. Bunda herhangi kötü birşey yok burada yapılacak olay sen seviyorsundur zevkle seyredersin ama bende malesef hayal kırıklığı yaşatıyor ve bu kadar senedir dinlediim müziğin içine ediyor. Ha bunun akabindede tecrübelerime ve bildiklerime dayanarakta lan adam gibi program yapın diye yorum yapma hakkım hep bakidir.
"Ederan" Clan Fixör
"Story of SadButcher"

[Bu mesaj SadButcher tarafından 03 October 2003 17:08 tarihinde değiştirilmiştir]

Komple katılıyorum çok haklısın.

Dresquin çok saçma düşünyorsun. Müzik göreceli bir kavram olduğu tartışılmaz. Eğer senin düşündüğün gibi düşünürsek bende Muse sevmem.
Müzik direk zevke hitap eder. [hline]Tek bir Desen, ikiye ayrılmış
Kırıldığı için daha da güçlü
- Marit
-------------------------
Son Başlangıçtır!

[Bu mesaj BlaCk_DmC tarafından 03 October 2003 22:27 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

dresquin e katılıyorum, diğer duymadığım gruplar için bir şey diyemem ama muse bence de kimsenin inkar edemiyeceği düzeyde kaliteli muzik yapan bi grup, grubun solisti ismini unuttum şimdi kelimenin tam anlamıyla muzik dahisi, ayrıca super uber bir sese de sahip bence, ama zevk ve beklenti meselesi tabiki, bende deli gibi dinlemem muse u ama severim sayarım yani, çıkıp iğrenç türevinde bir şeyler söylemek yanlış olur[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

Öyle bi anlatıyosunki olayı sanki rocktober'da tarkan çalıyolar.
Abes bir durum yok yani;Muse çoğu kişinin kabul ettiği üzere(ama sen sevmiyormuşsun) kalite müzik yapan bir grup.Normaldede senin sevdiklerini ne kadar çalıyorlarsa Muse'üde o kadar çalıyorlar. Ha sen dersinki poptober yapsınlar muse ü orada çalsınlar;orada açar dinleriz.[hline]SAKATLA!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...