Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Peki kim gelse?

dersim

Öne çıkan mesajlar

said:
dersim, 30 September 2003 01:24 tarihinde demiş ki:
System Of a Down veya metallica gibi grupları yazmassanız sevinirim..

Hiç yorum yapmıyorum metallica gibi bi grupla system of a down gibi ezikler topluluğunu aynı kefeye koydun ya!.
Sana inat ilk sırada metallica yı görmek istiyorum! Sonra iron maiden, anathema, bir kez daha opeth, bir kez daha bg, iced earth, slayer, children of bodom, ve tabii nightwish gelirse tutamazsınız beni bu forumda (kimseyi tutamayız o ayrı ;)). Ama hala baştaki gafletini unutmuyorum yazdım bi kenara.[hline]WtF!?!?!
Ben de bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım...
Don't Cause any Trouble.
Sosyal ağlarda paylaş

Metallica ve Soad ı aynı kefeye koyan zihniyete ben bu forumda yer olmadıgını düşünüyorum net ve direk! Ne demek bu ya hakarettir resmen .

Metallica gelsın en pahalı bıletı almaya hazırım acıkcası, 2. olarak dt 3 malmasteen(her sene gelıo ztn) 4 overkill(17 kasım) 5 Megadeth 6 Children of Bodom 7 Iron Maiden[hline]I'm your truth telling lies
I'm your reason alibies
I'm inside open your eyes
I'm you sad but true
Sosyal ağlarda paylaş

im metallica falan hayalsi biraz.
benim şöyle "olsa" dediklerim:
nightwish!! dinlemek ve görmek istiyorum şu hayatımda bi kere de olsa tarjayı!
sonracııma.. bi bg daha fena olmazdı. doyamadık bi kerede. dio için de aynı şey geçerli.
rotting christ isteyecem de hep geliyolar zaten
haa çok önemli bişeyi unuttuk.
lake of tears isterim hazır tekrardan birleşmişlerken..[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
PhalanX, 30 September 2003 10:47 tarihinde demiş ki:
In Flames,Children Of Bodom,Dark Tranquility(geldiler bi kere gerçi ama) gelse ne hoş olurdu..[hline][b]Just gris..

naaptın abi sen onların üçü birden türkiyeye gelene kadar bizim 5-6 nesil sonraki akrabalarımız ölmüş olur[hline]Verni gülümsüyor sayfalardan
10 yıl öncesi, thrash blowing all
Peki neye sahipsin ölmeye değecek kadar?
the action brings reaction
Sosyal ağlarda paylaş

hmms rhcp ile gelecek rock n coke için irtibata geçilmiş gibibir söylenimler var, benim en çok görmek istediğim grup camp kill yourself, ama rockncoke a gelmesinler h2k ya gelsinler :P him de güzel olurdu, haş2bin e geldiylerdide gitmediydik, alien ant farm ve ya andrew wk de güzel olur, pod de çok kral olur ama sanmam ben geleceklerini, nofx de süfer olur ohoo say say bitmez[hline]In the grace... of the love
we rise in pain...
and death is not far away
soon we'll sleep
and never wake up again...
Sosyal ağlarda paylaş

önümüzdeki yaza kadar turne programları belliydi en son metallicanın. sonra bi turne daha olur. zannetmiyorum onda geleceklerini. ondan sonra da turne yok zaten. pek hayal kurmayın diyorum gene de.
soad gelmese de olur. ki bence gelmesinler. ama gelirlerse de çok gideni olacak malesef onu biliyorum. büyük tepki çekeceklerini bildikleri için gelemezler bence[hline]"Nush ile uslanmayana etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir"
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına ben de karşıyım!
Sosyal ağlarda paylaş

Şole topicler açıp insanların yaralarını deşmiyorlar mı !!! GRRRRRRRRRRRRRRR !!!! Gelmiyorlar işte, gelmiyorlar. Ben de sinir oluyorum. Uff!!! Onlar gelsin bu foruma ilk GELİYORLAR ! diye topic'i ben açıcam. Grrr!
*! Sinirden Klavyeyi bir Lise Hazırlığın kafasına fırlatır*

[Bu mesaj Mendoza tarafından 30 September 2003 18:17 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...