Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bu Patıcıkte Olmasa Hıc Bırsey Halledemıycez...

Llama

Öne çıkan mesajlar

Bır donem sıkıntılı donemı bır arkadas sayesınde atlattık...
sımdıde bır kız sorunu vardı 3 4 gun once sanırım acmıstım bır topıc yardım almıstım ordakı gelen tafsıyelerle konuyu mutlu sekılde hallettım valla sımdı topıclere bakmak ıstemedım bır arkadas ''cay yap kendı elınle onu ver'' demıstı harbıde yaradı valla saol nedeyım...
Haa bu arada kızı ayarladım bugunden ıtıbaren bırlıktelıgımız basladı...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
Çevremizi Temiz Tutalim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Bugun herşey herkesın hatta benım bıle super gidiyor sanırım Yarın Tanrı Kıyametı patlatıcak :D

Senın adına cok Sevındım![hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................
Sosyal ağlarda paylaş

Valla paticik saolsun. Daha bi işim hallolmadı ama varlığınız yeter beyler ve bayanlar.. Çok yalnızlığımda dibimde oldunuz bana destek oldunuz.

Paticik için 3 kere hobarey hobarey hobarey[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Azmodai, 06 October 2003 00:15 tarihinde demiş ki:
cay yapma fikri ise yaradimi yani? vay be.

sevindim :)

eh fikri veren adama bakacaksin ona gore hareket edeceksin dimi :D[hline]nukem_verite, 04 October 2003 00:07 tarihinde icqdan demiş ki:
olm kiza sarilacaksan haritayi indereceksin, haritayi indirmeyeceksende kiza sarilmayacaksin...

Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına karşıyım ben...
Azumodei Fenjumiyaro, novice heavy swordsman and crimelord, SWG

Sendın dımı o olum cagı verdım kız bır bakıs attı yemın edıyorum unutmam bır daha o bakısları :)[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142

Sosyal ağlarda paylaş

Ulan Azmodai,bende cafede kıza acılırken bır flımden ornek aldım adamın bırı bazı konularda acılmakta gucluk cekıyordu cebınde hep kalem va kagıt oluyordu yazarak ıfade edıyordu kendını bende kıza bazılarını boyle ılettım ...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

bu bag neden acaba hıc bırbırımızı gormedıgımız ıcınmı yoksa yada patıcıgı sevdıgımızdenmı yada burda hıc bır sekılde dalga gecen olmadıgı ıcınmı (herkez sevıyelı oldugundanmı)
valla benıde buyuluyor valla ....[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Grudge, 06 October 2003 00:33 tarihinde demiş ki:
Llama: aşk mektubu diyolar ona. biraz eski bi yöntem gerçi... :-p[hline]You have questions, my friend, but are you prepared for the answers?

ask mektubu degıl lem kısa kısa yazısma :) gectı aramızda
hem mektubunun deyerını askere gıdınce anlarsın eskı meskı ama ... ınt herzaman elının altında olmuyor...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Llama, 06 October 2003 00:35 tarihinde demiş ki:
bu bag neden acaba hıc bırbırımızı gormedıgımız ıcınmı yoksa yada patıcıgı sevdıgımızdenmı yada burda hıc bır sekılde dalga gecen olmadıgı ıcınmı (herkez sevıyelı oldugundanmı)
valla benıde buyuluyor valla ....[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142

burda bazen konular sapıtılsada anlamsız konuşulsada geyik olan konu ciddiye alınsada ciddi olan geyiğe..sanal ortamın verdiği bişi sanırım..boş insan yok paticikte..saygı var.amaç ortak..dediğin gibi dürüstlük var diye düşünüorumm..::)
Sosyal ağlarda paylaş

said:

kardesım benım...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 06 October 2003 00:45 tarihinde demiş ki:
hmm bakalım ben de deneyecem ilşallah sorunum halolur[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle

oluyor abı neden olmasın valla ben ıkı kere actım ıkısıde hal oldu ve benım gercektende zorlandıgım bır konu[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

said:

harıta ne anlamda gecıyor orda yahu uyku saatımmı ne geldı kafe basmıyor artık bugun cok dolastım herhalde hatunla...[hline]İyi ya da Kötü diye bir şey yoktur,bunu yapan düşüncelerimizdir...
William Shakespeare
[b]Ben Ve Köpeğim...
icQ=150389142
Sosyal ağlarda paylaş

Sarılalım sıkı sıkı :P

Şaka bir yana İyiki varsın Paticik...[hline]§Tanrıdan önce karanlık vardı...§
What if God was one of us
Just a slob like one of us
Just a stranger on the bus
Trying to make His way home
....................................................

[Bu mesaj Soulbringer tarafından 06 October 2003 00:54 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...