Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lazimlik.com'a proje fikri

Tcpip

Öne çıkan mesajlar

"bir zamanlar hepimiz kullanık.... " sloganıyla hepimiz öleyiz böleyiz şöleyiz konulaşım giutnaıp sıkılmayı grek yok konseptli

alternatif, insanların daha rahat takıldığı ne bileyim böle iclerini döktükleri esprili espliril bi kominütte sitesi olabilir ama işte kominite olayı sakat hep gelen insanın duzgun olmadı lazım önce....

doğru adamı siteye cekebilirsen iyi olabilir ama.

domain cok başarılı zaten.

[ Mesaj 20 Haziran 2007, Çarşamba - 03:30 tarihinde, Cuce tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

niye abi simgesel bir şey olabilir illada kendi anlamında olmak zorunda değil.

yani misal lazımlık=lazım olan şeyler

lazım olan şeyler ne olabilir

ne bileyim çeşitli alanlarda istatistiksel bilgiler bulunduran bir site(benim aklıma gelmişti zamanında keşke olsa diye)

gittigidiyor gibi bir site

istanbulda lazım olacak yerler (restoranlar, büyük mağzalar vs)

falan filan
Sosyal ağlarda paylaş

eger maddi destek bulabilirseniz ve becerebilirseniz bendeistiyorum.com gibi bi site yapabilirsiniz. ufaktan baslarsiniz ise mesela gecen bendeistiyorum tek kullanimlik cadir sattilar 20 milyona 50 tane falan satilip tuketildi urun. ufaktan cok pahali olmayan seyleri ucuza satip iyi satabilirsiniz. ne biliyim usb vantilatormus, sd kartmis, otmus bokmus satarsiniz gibime geliyo zaten cok turemeye basladi bu tarz siteler benim bildigim 3 tane var ve hepside ilgi goruyo az cok (bendeistiyorum ve indragandi baya ilgi goruyo hatta)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...