Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Sivri sinekleeeeer

BabacumMostors

Öne çıkan mesajlar

biri akıl versin ilaç taktım tınmıyor lavuklar
fıs fıs sıktım gene tın tın
bir anda çıktılar ve hunharca saldırdılar

elleri kolları kaşınan babacum olarak takılıyorum şu anda ve uyuyamıyorum

geceni bi vakti napabilirim daha ben bu mini contr-gerilla/işkencecilere?
sabaha erken kalkma hayallerim vardı evimi, odamı toplayacaktım tıpış tıpış okuluma gidecektim

kolonyam da bitmek üzere ve halakaşınıyorum
İMDAAAAK![hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:
ben de olur da bir gün küçülürsem maradona olacam, elimle gol atacam

Ve sen ben, değirmenlere karşı
Bile bile, birer yenik savaşçı
Akarız, derler gibi denizlere
Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

kaşındığın yerleri tükürükle hafifçe ıslat. üstüne tuz dok ve bastırarak parmağınla kaşı. tuz sinegin salgısını nötralize ediyor.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri
Bir çöpümüz var diye heryerin çöp kokmasına bende karşıyım

Sosyal ağlarda paylaş

Yok en fazla keçiler gelir...

bak sne sineklere pusu kur babacum. ışığı kapat. adiler dolaşmaya başladıklarında bi anda ışığı aç. surprise atakla avla hepsini. +2'in var. yürü koçum.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

Sosyal ağlarda paylaş

kolonya filan hikaye..

sinekleri eve sokmayacaksın önce. açık her yerde tel olacak, güneş batınca kapılar çok hızlı açılıp kapanacak. açılmadan önce el sallanacak kapı önünde ki kaçsınlar.

girmişse de odanın kapısını kapıyorsun en az miktarda odanda kalması için. bir de sineklik temin edip yanına koyuyorsun. gördükçe duvara konmuş yapıştırıyorsun. ayakların cıbılsa ritm tutuyorsun paso konamasınlar diye.

advanced combat: havada uçarken elle yakalamayı dene, hızlı uçamadıklarından uçuş hattını dikkatli izlersen hızlı birr hareketle yakalayabilirsin. yakaladığını düşünürsen avcunu sakın açma, git açık musluk altında aç ki arada kalıp ezilmemişse avucunu açtığında kaçamasın..

ısırılınca da birebir çözüm buz koymaktır ısırığa en az 15 dk, kaşıntı geçer ama tekrar kaşınmamalıdır kazara..

bu teknikler sivrisinek cenneti bodrum'da yaşayıp bütün yaz boyunca toplamda 10 kere ısırılmamış birisi tarafından yazılmıştır.. :)[hline]Sabahları napalm kokusunu severim, çöp kokusunu değil..
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Estel_Anorien, 06 October 2003 00:59 tarihinde demiş ki:
Yok en fazla keçiler gelir...

bak sne sineklere pusu kur babacum. ışığı kapat. adiler dolaşmaya başladıklarında bi anda ışığı aç. surprise atakla avla hepsini. +2'in var. yürü koçum.[hline]Ben eskiden, evimin hemen arkasındaki top oynadığım boş araziyi geri istiyorum. Yıkın üstüne yapılan evleri

baba en iyisi bir elimde çakmakötekinde fdeodorantla bekliim geldiği anda yakiiim ben bu hırbooları[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

ya orasıöle... normal şartlar altında sonbahar gelince bu lavuklar yumurtlamayı bitirir gider paşa paşa münasip bir yerde ölürler...
yok tatildeyken benim kanıma aç kaldılardamı saldırdılar onu anlayamıyorum

4 tane öldürdüm kamikazeler hala geliyor[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

bir pearl harbour baskının daha atlattım yada bu pis vampirler verecekleri kadar zaiyatı verdikten sonra inlerine çekildiler

arkadaşın tavsiyesini bi dinledim odam büyük birikinci makinayı taktım rahatladı ortam
şimdi bir sorun daha var
şu kaşıntıları geçirmek gerek
(lütfen tükürük ve tuz olmasın kedimiyim lan ben kendimiyalayacam ehueh)[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

neyse artık huzurlu(!) bir uykuya dalabilirim
gerek forumdan gerek se icq dan yardımlara teşekkürler

iyi geceler[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 06 October 2003 01:16 tarihinde demiş ki:
bir pearl harbour baskının daha atlattım yada bu pis vampirler verecekleri kadar zaiyatı verdikten sonra inlerine çekildiler

arkadaşın tavsiyesini bi dinledim odam büyük birikinci makinayı taktım rahatladı ortam
şimdi bir sorun daha var
şu kaşıntıları geçirmek gerek
(lütfen tükürük ve tuz olmasın kedimiyim lan ben kendimiyalayacam ehueh)[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle

kaşı abi çok zevkli oluoo :)
Sosyal ağlarda paylaş

kaşıdıkça kaşıyasım geliyor, kaşımanın büyük hazzısonucu uykum açılıyor

neyse ben arada kaşıyıp kolonyaliimen iyisi[hline]fizban, 31 August 2003 02:26 tarihinde demiş ki:

Belkide, en güzeli böyle
Sosyal ağlarda paylaş

Sivrisinekler nedense bana hiç ilişmiyor. Sivrisineklerin herkezi duman ettiği ortamdan sağasağlim çıkıyorum hep, tek bir zaiyat bile vermeden. Ha olurda yanlışlıkla biri beni ısırırsa (malum karanlıkta karıştırabilirler :) ) kaşıntıdan kurtulmanın en etkin çözümü şu: Bir sigara yakıyoruz, önce biraz keyfini çıkarıyoruz. Sonra kaşınan bölgeye hafifce değidiriyoruz. Hafifce bir acı hisettiğimiz anda sigarımızdan bir iki nefes daha çekiyoruz, birde bakıyoruz ki rahatlamışız.[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

Estel olaya değişik bir açıdan bakmışsın :) Ne bileyim çok ısırılan bir insan olmadığım için (hatta neredeyse hiç) bana çok güzel bir yöntem gibi geliyor. Gerçi bu yöntemin vereceği komple sakatlık sinek kaşıntısından daha iyidir diye düşünecek çok insan vardır bence :)[hline]''Ben ilk lanetlenmiş olanım; zamanın başlangıcından sonuna ve hatta zamanın ötesinde sonsuza kadar.Ben kardeşinin etini ilk tatmış olanım.İlk kanı ben akıttım, ilk defa ben kıskandım.Çılgınlığın boşluğundayım...bir ruhum yok benim.Ne insan, ne melek, ne de şeytan.Ben...vampir''
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...