Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Lincoln Galatasaray'da

Masticore

Öne çıkan mesajlar

Gözlerime inanamadim uzun bir süreden sonra Galatasaray Süper bir yıldız oyuncu aldi . İnsallah devamı gelir.

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/yeni/Galatasaray/HaberDetay.aspx?hId=441617

Linderoth 1 Lincoln 2 sırada Gökdeniz var Yihuu :D

[ Mesaj 14 Haziran 2007, Perşembe - 14:13 tarihinde, Masticore tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Lincoln uyum sağlayabilirse Alex den daha iyi bi oyuncu çünkü koşuyor. Gerçi milli takım kariyeri olarak Alexten ileri değil fakat yinede haber doğruysa hayırlı olsun çok iyi transfer olur.

Ama isim olarak abartmayalım;
Fenerbahçe Roberto Carlos'u aldı, Cim Bom bir başka Sambacı'yı renklerine kattı. Schalke 04'te forma giyen Brezilyalı yıldız, artık Aslan oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Aldığımızı sanmıyorum da aldıysak bi de üstüne Rommedahl'ı da getirirsek bu takım uçar! Bir de sol bek lazım

Aykut

Sabri Song Tomas Orhan

Romedahl Linderoth Lincoln Arda

Ümit Karan Necati

Hmmm kadro şu anda oldukça iyi gözüküyor... Ancak öncelikli olarak bir sol bek, ikincil olarak da kaleci ve forvet lazım. Necati yerine bir Gökhan Ünal, Aykut yerine de bir Orkun mesela.

Gerçi bir adet daha yabancı transfer hakkımız var Carrusca'yı kiralarsak... Du bakalım kesenin ağzını açtık bi anda adam akıllı transferler yapmaya başladık hadi hayırlısı
Sosyal ağlarda paylaş

Galatasaray'ı Kalli için seçtiğini belirten Linderoth, Fotomaç'a konuştu. Linderoth, "Gelmeden Lincoln ile görüştüm. Fikir alışverişinde bulunduk. O da Galatasaray'a gelecek. İkimiz süper bir sezon geçireceğiz" diyerek müjdeyi verdi

lol buna da koptum..nere konuştu belli değil
Sosyal ağlarda paylaş

carrusca çok teknik bir arkadaşımız ama genç daha.ben geçtigimiz sezon da hep oynamasını istedim.ztn durum kötüydü.en azından adam tecrübe kazanırdı

85 de oyuna soktu gerets.2 top kaptırınca cocugu bitirdiler.5dk da ne yapabilirki

kalsın arda nın yedeği olur en azından.orhan ın yerine ve necatinin yerine kesin adam almamız lzm.ferhat oynasın yani iyi cocuk oda
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...