Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Metallica Konseri

Necroshine

Öne çıkan mesajlar

feci şekilci insanlarsınız(herkes diil) adama sadece görünüşü ve davranışları yüzünden kötü diyosunuz sonrada limp bizkitte olur böyle şeyler diye kötülüyosunuz
sizi anlamak mümkün diil
müzikaliteden bazılarının ne kadar anladığı belli oluyor
"böyle adamlar limp bizkitte olur o yüzden kötü! hadi kötüleyelim! biz karizmatik adam istiyoruz sonuçta metalde böyle şeyler olmaz dimi ?"
hah[hline][b][i]-->Four String Magic<--
Sosyal ağlarda paylaş

said:
baaluo, 09 June 2003 19:44 tarihinde demiş ki:
dünkü konser bir metalika konserine göre
kepazelikti

Çok iyi olmasada, iyiydi grup.
ama seyirci ya 100k kişi değildi ( gerçi 100k oldunun üstüne bastırdılar iyice) yada 100ksıda bitmişti marlyn manson'da fln =)

Hetfield'in sesi çok değişti. Eskisi kadar ''kadife'' deil artık.
Hammet desen hala feci bi adam. Tek parmakla solo attı =)
Trujillo çok kasıntı bi adam bence.
Ulrich yine çıldırdı =)
Sosyal ağlarda paylaş

allahım ağlamak istiyorum babam konseri seyrettirmedi... offf

st. anger beklediğimden çok daha iyi olmuş. şahsen ben met. in sert halini pek sevmeyen biri olarak st. angerı baya beğendim ancak basçı biraz ilginç kalmış orda. ha baya iyi çaldı ama gördüğüm kadarıyla (mtv icon)

bakalım albumu dınlemek nasıp olmadı daha..[hline]Duxus
---------
Wisdom, clear my eyes.
Honor, guide my step.
Passion, fire my heart.
Darkness, hide my fear.
Life, be my shield.
Sosyal ağlarda paylaş

ya seyirci iyi olsaydı konser muthiş olurdu ama seyircide iş yoktu yeni elemen manyak uyum saglamış ama keşke böyle olmak için METALLICA jason ın ayrilmasini beklemeseydi :-(

:hrr:[hline]Ph'nglui mgwl'nafh Cthulhu R'lyeh wgah'nagl fhtagn...

.................................thE CaLL oF Cthulhu...

:rock::rock::rock::rock::rock:
:tebrikz:
Sosyal ağlarda paylaş

Valla gözlerim kapalı birşekilde izlediğimde çok güzeldi konser(gerçi ben harvest of.... da yakaldım konseri eve yeni gelmiştim)Ama böyle izlerkende uyumuşum anasını satim.Beklediğim şarkdıan bir önceki şarkıda gitmişim:D(Enter Sandman.Sona koymuşlar yaaa)Başalrda gözlerim açık izliyordum ama o Half-Orc şebekliklere başlayınca izlemekten vazgeçtim.(Yalnız gruba çok uymuş o gece.Hepsi siyah giysielr giymiş bu Mavi şort üzeridne renkli t-shirt.Koptum orada)Dinlemelik iyi konserdi.ondan öncede kliplerini görmüştüm.Tarzları değişmiş yaa.Çağa ayak uydurmuşlar.Gene dinleriz ama bir Unforgiven,nothing else matters,enter sandman dönemlerini arayacaz galiba??[hline]We are not murderers.We are business man
Soldatda Bishop diye bir beceriksiz görürseniz bana bakıyorsunuz.Tepenize bomba yerseniz özür dilerim:D
Sosyal ağlarda paylaş

abi bilindiği üzere eski gruplar yaşlandıkça yavaşlar...........yavaşlaaaar............en son çıkardıkları albümlerde fln hep bayık şeyler olur
ama Metallica bunun tam tersini yaptı gayet hareketli hop hop oynayan bi basçı aldılar yeni albümündeki şarkılar gayet iyi eski parçalara değişik yorumlar getirmişler fln fln yani bilmiyorum ben konseri gayet mest olarak izledim :)

bide şeye koptum
MR.ULRİİİİİİİİİİİCH!!!!!![hline]KoC
Şiimdi Haberler:
Deliren Tavuskuşu 5 kişi yedi.........
Dellenenrüzgar
Sosyal ağlarda paylaş

• 3 ay sonra ...
1. Konseri izlemedim, birazdan indirip izlicem.
2. Bu allahın gorili ile metallica'yı metalica yapan, bütün şarkıları yazan, bütün besteleri yapan efsane Cliff Burton'ı karşılaştırıyorsunuz ya artık lafım yok...[hline]SadButcher, 19 September 2003 21:10 tarihinde demiş ki:
Bu gün bir arkadaşımlar konuşuyorduk Paschandale için "Nurtopu gibi bi Hallowed Be Thy Name imiz oldu" dedi pek güldüm

[Bu mesaj Mendoza tarafından 05 October 2003 20:07 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...