Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

minstrel

thanatos

Öne çıkan mesajlar

ya ben necroyu bitirdikten sonra bi minstrel acmayi tasarliyorum. acmasina acacam. plliyecem vs.de specler konusuna takildim. $imdi bu adamin neyi autotrain oluyo?
ben stealth diye biliyodum. eger stealth auto oluyosa super bi spec cikiyo ortaya. oda $oyle..
35stealth
34slash
50instruments.

40'a kadar autotrain yaptirmayi planliyorum.
nedir du$unceleriniz, tavsiyeleriniz?[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Laraok Deadsoul Necromancer of Kay/Hun
copyright Tum haklari saklidir ve thanatos'a aittir. ©
Sosyal ağlarda paylaş

hmm instruments auto oluyosa auto yapmim. ezik gibi olur char. 26 stealth yeterli olurmu ki? gerci grupla takilirim pek stealth takilicagimi sanmiyorum. neyse bi cikar yolunu buluruz artik. :)[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

26+14 =40 :P buda menes icin baya iyi bi hide stelath olmayan pgler 20 hide i bile gormuyolar belirli mesafeden eger speed warsa bide onlarda lvl 10 hide i bile gorceklerini sanmiorum beni gormuyolar yani :-P Brelenor(inf) in bufotuyla bufflanip cikioruz machaya 2 saatte felan 9-10 k rp yapioruz
bide bazi günler hic olmedigimiz felan oluyo gerci daha bizim serverde LeftAxe nerfi gelmedi gelince sb lerin hali neolcak bilmiyorum :)[hline]hersey bitti
Sosyal ağlarda paylaş

30 hide la seni goruyolarsa sende bi sorun wardir ben 26+14 le gayet rahatim sb disinda hickimse acmadi beni simdiye kadar..40 hide la yürüyemezsen anca 50 hide la kosarsin ozaman

[Bu mesaj daverc tarafından 04 October 2003 16:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

glatheros eger seni 30 hide ile görüyolarsa sen sil o pg yi, ben delvacla oynadim 2 group midin arasindan gectim we hicbiri görmedi, bi tek sb ler görüyo onlarinda 1vs1 de beni görmeleri güzel oluyo :)
said:
Afterdeep, 04 October 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
Ben bir tane minstrel açmayı düşünüyorum sırf stealth gruba hız ve mezz konusunda kolaylık sağlıyacak bişi. 45 steatlh/50 instrument gerisinide slash a verecem zevkine :)
Steatlh minstrellerde iyi iş yapıyor.[hline]Sungur - Scout of Hun

Necrocks - Necromancer of Hun

senin dedigine göre
50 instrument
45 stealth
- 10 falan slashin olmasi lazim yani max
50 / 43 oluyo bi de 36 dan sonra hide gereksiz bence
50 ins
36 stea
21 slash oluyo o zamanda 1vs1 de gebertebilecegin bi class yok :)[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nyrio, 04 October 2003 19:23 tarihinde demiş ki:
glatheros eger seni 30 hide ile görüyolarsa sen sil o pg yi, ben delvacla oynadim 2 group midin arasindan gectim we hicbiri görmedi, bi tek sb ler görüyo onlarinda 1vs1 de beni görmeleri güzel oluyo :)
said:
Afterdeep, 04 October 2003 17:47 tarihinde demiş ki:
Ben bir tane minstrel açmayı düşünüyorum sırf stealth gruba hız ve mezz konusunda kolaylık sağlıyacak bişi. 45 steatlh/50 instrument gerisinide slash a verecem zevkine :)
Steatlh minstrellerde iyi iş yapıyor.[hline]Sungur - Scout of Hun

senin dedigine göre
50 instrument
45 stealth
- 10 falan slashin olmasi lazim yani max
50 / 43 oluyo bi de 36 dan sonra hide gereksiz bence
50 ins
36 stea
21 slash oluyo o zamanda 1vs1 de gebertebilecegin bi class yok :)[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar

Solo yapacağım diye bir şey yazdığımı pek hatırlamıyorum. İyi okursan infil ve scoutların olduğu grupla takılacağımı üstü kapalı olarak belirttiğimi göreceksin...[hline]Sungur - Scout of Hun

Sosyal ağlarda paylaş

ya 26+12 stealth iyi olmasina iyide ,stealth level'ı 26 oldugundan bayar ko$mak.stealthken aci cekerim. daha gusel bi spec uretmek gerek. aslinda instruments ı acaba 45'demi biraksam? 50de gelen absorb buff'ı cooookkk i$e yaricak bi$i degilse tabi..
bide thrust'mı slash'mi?[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.

[Bu mesaj thanatos tarafından 04 October 2003 21:02 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

bence 35 34 filan yalan dolan .. minstrelde stealthi yuksek tutmak cok sacma... hic ir yarari yok taaaaa kiiiiiiiii rr6 olana kadar zaten dusuk rr da ayna gibisin her sekilde gorunuyorsun...hatta enchanter petleri bile agrrooo tutuldugunda seni bulabiliyor.... 50 ins minimum stealth yuksek weapon skill yada 30 stealth 30 slash.....en guzeli...

Bende var 4L7 mins thruster elinde bane var sahane hayatim vardi...[hline]50 Tepesinden isiklar sacan soba borusu-50 alemin davulcusu hemide gorunmez oluyo-50 yankesici .....
Sosyal ağlarda paylaş

len adam 40str ile baslio bizim lvl 50 higlander palalar bile 100 125 arası wuruo adam yani elfin 79 wurmasi normal
bu arada sen napiyon gavur ellerde?[hline]Nurse ----- 50 Cleric
Little ----- 50 Friar

[Bu mesaj Nyrio tarafından 05 October 2003 18:58 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

30slash
30stealth
50instruments
yapacam karar verdim. :)
epiclerle her spec'e +4 geliyodu sanirim. rr4 de olurum fazla uzun surmez. +8 gelir hepsine baya ho$ olur. itemarla falan +10a cikarrim. :) te$kurler cevaplar icin.[hline]Forumun cop kokmasina karsiyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...