Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Yüzen Kütüphane Gezisi...

Hollow-Man

Öne çıkan mesajlar

Selam arkadaslar,

Dünyanın en büyük yüzen kütüphanesine bugün okulumuz sayesinde gittik ve cok ta eglendik...İnanılmaz eglenceli baslayan gezimizin daha hemen basına yer kapma hedesi ile biraz eglendik daha sonra ise servis aracında calınacak müzik yarısması yaptık..Topu topu 3 kasetimiz oldugu icin aralarından sebnem ferah secsekte daha sonra benim söför amcama ısrarlarım sayesinde önce rock fm daha sonra ise türkce-arabesk müzik kanalları acıldı..Fakat daha sonra türkce-pop a dönen radyomuz tam calarken bizi sollamakta olan diger servis aracına dogru toplanıp cama yapıstık ve servisin icinde zıplayıp onlara laf fln atıp el salladık..Aynı zamanda karsı yönden gelmekte olan trafik polisi amcam bir anda yolu keserek arkamıza takıldı ve gürültülü motor sesleri sayesinde 2 dk sonra bizi durdurdu..Dumur + tırsak olan bizler susup kemerlerimizi bagladık..Polis amcam iyi bir insan oldugunu su sözlerle kanıtladı " Cocuklara dikkat edin bu sefer uyarıyorum" Bu laflardan sonra yolumuza dewam ettik ve gezinin oldugu kurucesmeye geldik..Gemide bilimum cesit insan oldugu icin okulumuzun farkını anladık ve onlarla konusmaya basladık..Önce en öne bizim grup gecti ve tüm okul arkada kaldı..Görevli amcam hindistanlı olarak bana sıraya gecin dedi bende hadi herkes sıraya fln derken hindistanlı amcamla ingilizce tassak olaylarında bulundum ve daha sonra hurrraaa diyerek gemiye daldık..Kitaplara baktıktan sonra bir anda 3 milyona orjinal kaset gördük ben ve arkadaslarım direk metal türü aramaya baslasakta sadece orada classic müzik oldugunu anladık..Bide baktık ki dondurma yazısı..Hemen ordaki biri fransalı dieri alman olan 2 güzel ablamızdan ice-cream istedikten sonra afiyetle gercekten süper olan dondurmalarımızı yedik ve biz türküz gemiden asagı cöp atarız deniz bizim denizimiz diyerek cöpleri asagı atmadık..Sonracıma bir grup amele yanlıs duymadınız gemi amelelerini oyun oynarken gördük ve ben onlara don't fight gencler seklinde hitap edince tüm okul bir anda sevindirik olduk..ve daha sonra onlarla fotograf cekilmek icin dizildik.Zenci olan amcamız kasketini zlorwf'a dier bi taneside bana verince kasketli eleman olarak fotograftaki yerimizi aldık ve güzel bir muhabetten sonra oradan uzaklastık..Bilimum görevlinin bizi her gördüklerinde iyi-günler ve tesekkürler laflarına yarıldık..Tek basına cool bi görevli de gördük ki ingiliz mis..Biz rahat dururmuyuz? hemen did you see sergen? seklinde abuk sorular sorup elemanı ezdik..adam da baya cool cıktı bizde fazla sallamadık ve onun da yanından ayrıldık..gitme vakti geldiginde duydugumuz bir haber bizi tekrar canlandırdı..ortaköy'e de gidip gezebilecegimizi duyduktan sonra pogo yapmaya basladık..pogo sırasında hasta olan ben ( dün geberiyodum hastalıktan) ilacımı kaybettim..ortaköyden essekler gibi yürüyüp aracların parkettigi yere gelip ilac kutumu aradım ama nafile...sonra arkadaslarımızın arasına döndükten sonra kumpir denen irencligi yenenleri gördük ve oda ne? bir turist gelip sizin fotonuzu cektim dedi ve torununun ögrenci oldugunu,bizim üniformalı oldugumuz icin fotomuzu torununa göstericegini söyledi ve biz ezilmek zorunda kaldık...turistle hemen atraksiyona girerek mail adresimi verdim ve fotoyu da atmasını istedim oda tmm dedi..ortaköyden ayrıldıktan sonra okul yolunu tuttuk..bilimum cesit türkce-pop sarkılarla costuk ve eglendik..okul kapısını gördügümüzde ise bir rüyada oldugumuzu anladık..bu arada zlorwf isimli arkadasın sadist oldugu da ortaya cıktı..yanına yaklasan yavru kedinin boynundan tutup havaya kaldırdı :P..okulda ise son derse girmememiz günün son sürpriziydi..

Kadıköy Anadolu Lisesi okulumuz bu arada...[hline]Yepyeni süper bi site...

members.lycos.co.uk/csnfrp/forum
Sosyal ağlarda paylaş

Yani dünyanın en büyük yüzer kütüphanesine gittiniz ve kitaplara bakmak hariç her türlü şeyi yaptınız, aferin size ne kadar tebrik etsem azdır...[hline]Özgürlüğün değerini ancak onu kaybedince anlarsınız. En zavallı insan ise esaret altındayken kendisini özgür zannedendir.

YALNIZ BİREY GÜÇLÜ BİREYDİR - BİRLEŞİK SAP HAREKETİ
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...