Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Artık Evindesin Sevgilim....

Villians

Öne çıkan mesajlar

Kapı aniden çalınmıştı,karışımda onu görmeyi beklemiyordum.Çok uzun zaman olmuştu.Ama gördüğümde kendimi yanıltmadım aslında bende onu bekliyordum bunca zaman...
Ama son bıraktığımdan farklıydı,dudakları çatlamış halsiz düşmüştü.Su diyebildi.İlk kabını yavaşça dudaklarına götürdükten sonra gülümsedi ve ''Bak işte deldim'' diyordu. Sustum ve onu içeriye aldım.Hemen uykuya daldı.Gece boyunca elimi bırakmadı.Huzurlu olması için dua ettim.Sabah uyandığında etrafına bakındı ve ''Burayı biliyorum,ben gitmeden önce...'' ''Susmalısın,o sen gitmeden önceydi.'' ''Hiç gitmemiş olmayı dilerdim,ben savaşırdım evet ama bunu ozaman anlamıştım aslında hayatının en büyük savaşını bir kerede verirsin.Senle ilk karşılaştığım gün,koşmaktan nefes nefese kalmıştın,gözlerimin içine baktın;Bu kılıcı kullanan sadece elin,ruhunda onun ateşi ile kavrulur.Buna izin verme.Peki ya sen neden kullanmıştın ki.Kılıcı daha sonra ellerime bırakıp gitme zamanı geldi demiştin.Aklıma her geldiğinde....(yutkundu),aslında biliyordun değilmi savaşı tek başına yapamayacağımı.''

Onun cesaretli olduğunu biliyordum.Ama zaman alırdı birşeylerin hemen olması ruhun çabuk körelmesi demekti ona o anda izin veremezdim.Bazen fedakarlığın nasıl geleceği bilinmez derler.Ama nasıl olurda hayatında ilk defada gördüğün bir insana o anda bağlanır ve güvenirdin.

Her zaman yaralar alınıyor ve zamanla kapanması bekleniyordu. Aslında her zaman da bir kayıptı.Anlatamazdın ki çünkü herşey dışarıdan güzel ve temizdi.
Bazı geceler onun gelmesini beklerken gerçekten istediğimde hep gerekeni yapmadığımdan korkar belkide o yüzden bana dönmüyor derdim. Bana anlatılanlar yalan olmalıydı. Herşey birgün kendisine dönerdi.

Ama şimdi o orada öylece uzanmış bana bakıyordu.Ve ben artık bunları düşünmemeliydim.
Yanına gittim ''Senin olduğumu biliyorsun değilmi'' ''Olduğunu her zaman'' biliyordum dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
said:
Ama çoktan oradan kaybolmuştur
Gelmişitir zamanı yeni şeylerin...

"baktığın yerde gördüğün şey o olduğu için mi orada görünüyordur yoksa öyle olmasını istediğin için mi?" sorusunu b şıkkı olarak işaretlemişsin..ama doğru ya yazan birisi olmak için önce kendini inandırmak gerek di mi
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...