Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Federasyon İpin Ucunu Bu Sefer Gerçekten Kaçırdı

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

ya maçınıza kaç kişi geliyoda diablo bi anlatsana.seyircisiz oynaması büyük ceza filan zaten
sizin maça geliyo 20 bin kişi fenerin var 35bin kombine bilet.maksat kendi takımını savunmak.objektif değilsin desek yoo ne alaka diye geçinirsiniz ama.az arkadaş ceza.orda futbolcu bile ölebilirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

yönetime bağlı birşey bu fener engeller bi yere kadar engelledi küfürü falan aziz yıldırım başarılı çünkü transfer yapıyor seviliyor yıldırım demirören 2 sene öncesine kadar engelleyebilirdi bence ama onunda otoritesi baya azaldı ama gs yönetimi otoritesi 0 bu yüzden yönetim engelleyemez ve bu zarar sadece yönetime koyar bu yüzden taraftarın akıllanacağı bir ceza gerekiyor ve bu yeterli değil
Sosyal ağlarda paylaş

sırf laf sokmak kafa yapmak için yazıyorsunuz dimi?

elle gol atmakla bunun ne alakası var sike yaptığı kanıtlanan 2 takım var bu ülkede biri gs ankaragücü maçı 8-0 diğeri bjk sebat,rize

ya konusturmayın şimdi beni saçma sapan sokuyosunuz sırf sende biliyosun az olduğunu laf olsun torba dolsun konusuosun
Sosyal ağlarda paylaş

o kadar parayı nasıl ödiycez lan, 10bin dolar filan yapsalar bari

oynatmadığımız adamların bonservisine milyon dolarlar, boş yere alınan onlarca yabancıya giden paralar, takımda ayrılan td için yüzbin dolarlar ve stad maket ve projeleri için boş yere para harcamasaydık verirdik ama

cezayı fazlasıyla hakettik ama seyircisz maç iyi deil tarafsız saha olsaydı en azından
Sosyal ağlarda paylaş

said:
eagle_dnz
üye § 11 Haziran 2007, Pazartesi - 17:43 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

yönetime bağlı birşey bu fener engeller bi yere kadar engelledi küfürü falan aziz yıldırım başarılı çünkü transfer yapıyor seviliyor yıldırım demirören 2 sene öncesine kadar engelleyebilirdi bence ama onunda otoritesi baya azaldı ama gs yönetimi otoritesi 0 bu yüzden yönetim engelleyemez ve bu zarar sadece yönetime koyar bu yüzden taraftarın akıllanacağı bir ceza gerekiyor ve bu yeterli değil

Kendimizi kandırmayalım FB küfrü falan engellemedi, sadece kendisine küfrü engelledi, Aziz Yıldırımın başarısı tartışılır ama taraftarın sevdiği ortada. Yine de gayet küfür edildi fb tribünlerinde, hala da ediliyor. Hatta yönetim destekli pankartları da gördük. Hiçbir kulüp küfrü kaldıramaz Türkiye'de.
Sosyal ağlarda paylaş

biraz lehinize oldu karar çaktırma

bana koydun demedim de konuyla alakası yok sonra ortalık kızışcaz saçma sapan tartışma olcak falan neyse böle konuları saptırıp millete çamur atıp ortalığı provake edip sonra gelip bana sen yaptın sen konu açtın tartışma yarattın falan deme
Sosyal ağlarda paylaş

gs forması giymiş afrikalıyı gösterince stadınızın dolduğunu mu anlamış olcaz dolmuyor bu bi gerçek ortalama seyircileri yayınlamışlardı bursa bile geçiyor gs yi fenerle 5-8bin civarında fark var bu da demek oluyorki sadece stada bakarsan her maç fb ile gs arasında 80binytl civarında fark oluşuyor sonrası malum işte bu farkın açılmasında kulüple beraber taraftarında sebebiyeti var

[ Mesaj 11 Haziran 2007, Pazartesi - 18:29 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hyr benim demek istediğim fenerin bizden çok para basması degil.samiyenin 20 bin kişi oldugunu bende biliyorum.

video güzel herkesin izlemesi lzm o ayrı.ama orda alex ferguson un dediği gibi ''it was hell''

20 bin kişi 10 bin kişi biz takımımızı destekliyoruz herşekilde

illa 100 bin kişilik stadımız olması lzm degil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...