Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kaçak yazılımın önlenmesi için en etkili yol

Absolut

Öne çıkan mesajlar

Çok iyi hatırlıyorum eski bi bilgisayar dergisinin verdiği cd nin üzerinde

İzinsiz kopyalayanın boyu posu devrilsin yazıyodu.[b/]

Derginin adını hatırlayamadım cdleride karıştırdım ama bulamadım ..[hline][b] V ò d à n

Sosyal ağlarda paylaş

e yuh[hline][b]Ben bir zaman kaybıyım, beni boşver hocam! / Düşlerimden geçenleri kitaplarda bulamicam / Hangi deniz nereye dökülüyor bana ne, / Ben içimde boğulurken... / Hala aşkın olduğu bir yer varsa söyle; dokunulmazsam ölücem /// Şu hayat bilgisi ne ağır dersmiş hocam / Düşündüm, kararlıyım; / Ben adam olamicam! / Madem her şey basit bi formül, / Mutluluğu söylesin kimya! / Benim kimyam feci halde bozuldu; / Anlamsız geliyo bana dünya /// Kendimi kendimden çıkartsam sıfır kalmaz / Bu matematik bizi kandırıyor hocam / Elde var sorular... gözyaşları... boş umutlar.. / Hesaplar tutmaz.. / Tutmaz hocam!
Sosyal ağlarda paylaş

Eet dier çekmeceye baktım GameShow dergisi aynen yazıyorum cd üzerinden.

Bu Cd'nin telif hakları Kamer yayıncılığa aittir. İzinsiz kopyalayan Allah'ından bulsun. Sadece bir virus killer programı tarafından test edilmiştir.(ama son versiyonu) [hline] V ò d à n
Sosyal ağlarda paylaş

Bendeki bi CDde de bu var :)

- Bu CDnin telif hakları Kamer Yayıncılığa aittir. İzinsiz kopyalayan Namussuzdur. Ayrıca her türlü virüs testinden geçmiştir, hijyendir, içiniz rahat olsun![hline]Ghost of The Navigator

[Bu mesaj AutolycuS tarafından 04 October 2003 01:20 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...