Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Aziz Yıldırım Dönemi Yıldızları

eagle_dnz

Öne çıkan mesajlar

Revivo, Kennett Andersson, Rapaiç, Ortega, Rebrov, Hooijdonk, Alex, Anelka, Appiah, Kezman ve son olarak da Roberto Carlos

hepsi harika futbolcular revivo ile rapaiçi çıkartırsak hepsi dünyaca tanınan yıldızlar geldiğinde hadi belki alex te o kadar tanınmıyordu diğerleri kadar. rapaiç yine tanınıyordu ama diğerleri kadar değil.

hatta tuncayı da katabiliriz bunların içine yıldız oldu bu dönemde

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:07 tarihinde, eagle_dnz tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

hayır eagle(bu arada nickindeki ironiye bayılıyorum)

tartışılan şey açtığın threadlerin hiç bir sonuca varmayacak şeyler olması. fenerbahçe'nin aziz yıldırım döneminde almış olduğu yıldızları yazıyorsun mesela şimdi. buradan ne cevap bekliyorsun? helal olsun adama fenerbahçe en büyük demeyen herkese tepki göstermeyecek misin sanki bu thread altında?

yani merak etme hepimiz futbolu takip ettiğimizden aziz yıldırım'ın aldığı yıldızlar kimler biliyoruz. ekstra olarak burada tartışılacak birşey yok sanırım bu konu ile ilgili.

yani sözün özü şu ki burası antu.com forumları değil. insanlar burada fanatiklik seviyesinde yazılar değil objektiflik bekliyorlar. anlatmak istediğimiz bu.
Sosyal ağlarda paylaş

Bi de baskı yaratıyoruz yani ha :D "Konuyu yaz konuyu yaz"

Peki tamam konuyu yazıyorum, daha doğrusu soruyorum:

Bu adamların gelişi muhteşem de sahadaki halleri ve sonuçta gidişleri pek öyle olmuyor.
Bu isimler içinde Fener'de oynarken ya da takımdan giderken taraftara (ve ayrıca tüm Türk futbolseverlere) "aldığı para helal olsun" dedirten, takıma maliyetini unutturacak kadar faydalı olan hangileridir?

Yani diyorum ki şöyle bir de performans dökümü yapsaydın da Fener çok önemli transferler yapıp bu transferleriyle Avrupa'da büyük başarılar sağlamış bir kulüp mü, yoksa memleketteki dövizi yurt dışına saçan zengin (müsrif mi demeliyim) bir kulüp mü, biz de öğrenseydik. (Gerçi biliyoruz hangisi olduğunu da)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Revivo, Kennett Andersson, Rapaiç, Ortega, Rebrov, Hooijdonk, Alex, Anelka, Appiah, Kezman

Ben bu adamları canlı izlerken başkaları pratezleri,inamotoları,klebersonları,runjeleri izlediler..Dolarları euroları dışarılara saçanlar kaliteli yabancı alanlar değil,kalitesiz yabancı alanlardır...
Sosyal ağlarda paylaş

Evet konuyla ilgili yorum yapalım o zaman

said:
Revivo +
Kennett Andersson -
Rapaiç +
Ortega -
Rebrov -
Hooijdonk +
Alex +
Anelka -
Appiah -
Kezman -
Roberto Carlos ?

böyle bir tablo çıkardım ben fenerbahçe'nin yıldız(!)ları için. yani gelip iyi oynayan, takıma faydalı olanlara + diğerlerine - koydum. alex için şüphelerim var yine de. avrupa'da fenerbahçe için hiçbir şey yapmıyor çünkü ama türkiye liginde yaptıkları yetiyor o adam için.

bu tabloya göre 4 başarılı futbolcunun yanında 6 tane de başarısız var. ama bu 4 başarılının 2 tanesi gerçekten başarılı olmuş ve takımdan helal olsun dedirterek ayrılmış biri. diğeri alex hala oynuyor.

aziz yıldırım parasını bu oyunculara verirken, sence eagle ne kadar başarılı transfer yapmış demek oluyor?

[ Mesaj 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:54 tarihinde, Mumu tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Revivo, Kennett Andersson, Rapaiç bunlar ve Rebrov'a yıldız denmesine güldüm. Alex bi nebe. Tek gerçek yıldız oyuncu Carlos o da dede. Yıldız gelmez Türkiye'ye yaşlanmadan :)

Yıldız derken Avrupa'da gerçekten çok iyi isim yapmış süperstarlardan bahsediyorum. Bi deOrtega var o da yine bi nebze.. Ama iyi transferler ona laf yok :)
Sosyal ağlarda paylaş

Ben Appiah'ı da başarılılar listesine alırım (geçen seneki performansıyla) geri ama cidden çok başarısızlar da var.

Bir de o liste tanınmış oyuncular için gibi geldi bana, içinde Rapaic olacaksa Edu da olmalı Deivid de, başarısızlar hanesinde :)

Başarılı oyuncu sayısı bayağı az listede genele baktığımızda.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Mumu
üye § 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:52 [ özel msj ]

--------------------------------------------------------------------------------

runje'nin kötü bir kaleci olduğunu iddia edemez kimse bu arada. ayıp denilen birşey var türkiye liginin en az gol yiyen takımı oldu bu takım bu sene. emeklere yazık edersiniz runje'ye kötü derseniz. diğerlerine katılıyorum da.

Yapma be Mumu, 2. yarı toparladı yine de , ilk yarıki haline bakarsak Hayrettin'in GS'de oynadığı son dönemden daha kötü bir kaleciydi, yani kaleye sen ben geçsek yemeyiz o golleri :) Ama 2. yarı toparladı biraz dediğim gibi... İlk yarı bütün bjk lılarla başlıca dalga geçme unsurumuzdu, ve yediği küfürlerin haddi hesabı yoktu burda bjklılardan :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
runje'nin kötü bir kaleci olduğunu iddia edemez kimse bu arada. ayıp denilen birşey var türkiye liginin en az gol yiyen takımı oldu bu takım bu sene. emeklere yazık edersiniz runje'ye kötü derseniz. diğerlerine katılıyorum da.

Aç bütün yıl boyunca runje'nin yediği gollere bak ne zaman unuttun o yenilen golleri ayrıca Türkiye'nin en az gol yiyen takımı yıl boyunca 3 kaleci ile oynayan Fenerbahçe'dir,bilmeden yazmayalım..

http://www.tff.org/default.aspx?pageID=198
Sosyal ağlarda paylaş

said:
A-R-E-S
üye § 06 Haziran 2007, Çarşamba - 16:49 [ özel msj ]

Ben bu adamları canlı izlerken başkaları pratezleri,inamotoları,klebersonları,runjeleri izlediler..Dolarları euroları dışarılara saçanlar kaliteli yabancı alanlar değil,kalitesiz yabancı alanlardır...

Tabii unutmamak lazım ki Prates Kenett Andersondan, Kleberson Rebrov dan daha yararlı oldu takıma :)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Tabii unutmamak lazım ki Prates Kenett Andersondan, Kleberson Rebrov dan daha yararlı oldu takıma :)

Nerde prtaez ve kleberson faydalı oldu bi nlatın da anlayalım,Andersson bu talımla şampiyonluk yaşadı,attığı gollerle katkıda bulundu,pratez şampiyonluk yaşiadı mı?Katkısı nedir,Ayrıca kleberson kocaman bir balondur,bjk'ya ne verdi?koca bir hiç..
Sosyal ağlarda paylaş

runje'nin başarılı bi kaleci olduğunu totaline bakarak söylüyorsam, appiah için de totale bakarım. iki sezondur fenerbahçede top oynuyor. bir sezon iyi oynadı, ikinci sezon kayda değer hiç bir şeyi yoktu. dünya kupası yorgunluğu derken bir sene geçti üzerinden ne dünya kupasıymış =)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...