Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Illidan pwned by Nihilum!

aente

Öne çıkan mesajlar

stratejisini öğrenip kesmişler derken, kimden öğrenmişler. medivh mail msnden falan mı bişeyler yazmış. yoksa düşünüp taşınıp böle yapsak olur falan mı demişler. birde bt'ye yeni raid yapacak bir guildin warlock'u en iyi talent ağacını sormuş, adama cevap vermedikleri gibi bi tanesi en iyisi 0/0/0 gibi bişeyler deyip alay eden bir post atmış gıcık kaptım.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben maghteridonda allyim maalesef:) neyse arkadaslar harbiden kestiler edit falan degil yani kungen geldi shatrathin ortasinda biraz durdu ve gitti soke olduk zaten shieldda sırtındaydı ve hemen level 1 karakter actik baska accden ve buzzkille konustuk su anda hyjaldalar ve boss kesmeye basladilar bile inmistir 2-3 tane neyse olay bu degil ben cok sogudum oyundan su an ilidian kacar olmez diyordum falan ama oluyor nedir bu sacmalik ya oyunun herosu abi nedir bu yani napicaklar simdi archimonde falan kesilecek sonra lich king arthas derken hero kalmiyacak zaten bu oyunu birtek nihilum ve birkac guild mi oyniyacak pve bakimindan anlamadimki:P ha diyeceksiniz onlar gibi olun o zaman o da zor is iste no life olacaksin gerci nihilum pek no life degiller sosyal etkinlikleri cok fazla (applicationi okuyun anlarsiniz) ne bileyim ben su anda warhammer bekliyorum pvp agirlikli olacagi icin warhammer ben daha cok zevk alicam sahsen neyse bakalim nolacak

Ayrica soyle bi bakalim dedik raide neler var neler yok cok iyi yerlestirilmis adamlar 3 paladin 3 shaman 5 lock biri destruction gerisi affliction hepsi 1000+ zaten 2 warrior var 3 rogue bir feral druid 3 priest biri holy 2 si shadow 2 mi 3 mu hunter sanirim hatirlamiyorum herkes birbirini dengeliyor ve bufflar cok iyi stackleniyor gruplarda sasirdik yani zaten otsininde 16k unbuffed cani gorunce kapattik armoryi:P
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunu niye sirf Nihilium oynasin yav, sanki yeni expansion cikmak uzereyken Nihilium zar zor olduruyor, elbet diger guildler de gelecek oraya. Adamlar oncu sadece.

Haftada iki kere laylaylom raide giden guildler de Illidan oldurmeyiversin, Karazhan SSC Arena yeter onlara :) Sabir isi, caba isi, PvE sevme isi bu, herkes illa yapsin/yapabilsin diye konsa solo olurdu zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

arkadasım pve bakımından dedim zaten tamam oncu olunabilirde blizzde bu isi daha da kolaylastiriyor tamam adamlar organize itemlarda iyi ama gidip test serverinda su bosslari denetmesinler bir zahmet boyle patch geldikten 6 gun sonra down olur koskoca boss o zaman nerde bunun zevki illaki gelir baska guildler curse death and taxes var cart var curt var onlarda kesicek ama 6 gun sonra olmasin bu olay rica ediyorum ya :P
Sosyal ağlarda paylaş

pot farmı felan raidleri korkunç yavaşlatıyormuş demek.bide horde sürekli hardcore modda oynadığı için paladin dahada kolaylaştırdı horde un işini.
[spo]
How does it feel killing Illidan, can you describe the fight?
It's a awesome fight, it had a few bugs and all, but they were hotfixed while we were playing, they even hotfixed something when we were out getting new pots. But overall, it's the best fight so far in game, we used to like Essence of Souls most, but Illidan is so much more intense, and it needs great coordination and team work, clearly the hardest encounter they've made yet, so much to do in it. Max <3 to Blizzard for this one.

What do you think about clearing the instance in almost a week? Shouldn't the encounters be harder than that?
Well, given that TBC is 25 man, you can really form and shape your raids with the best skilled players, before with 40 people it was more a zerg, and your raids had a bigger chance to wipe (more to screw up). The encounters we've met so far, are indeed MUCH harder than those we did previous TBC.
It feels weird that we cleared it all within 1 week, all World Firsts in whole of Black Temple, some of the encounters are really easy, but some of them are hard to. I would prefer some bosses to be harder though, but in the end, I'm sure Blizzard would nerf anyway to let lesser skilled people get through.

Why do you think the European guilds have dominated the American ones lately? In terms of progress.
Yeah, I dunno, I don't really read much forums, or other guilds sites, so I don't know much about that. I find it a bit weird that it's Curse - a European guild - thats right behind us for once, and not a American guild. I guess that Europeans just own USA now! Like in every other game! ;p FLAME INC!

What do you think about raiding in general since the expansion was released? What do you think about Serpentshrine, The Eye, Black Temple and Mount Hyjal as instances?
I started raiding a little late, so I don't know much about how Serpentshrine was in the beginning, but overall I personally find the instances much better now, and more relaxing, I like the changes Blizzard have done, they did trivialize the encounters though, if you did the hard ones (pre-nerf).
If I have to rank the instances, I'd say:
Naxxramas > ALL
Black Temple > The Eye > Serpentshrine > Scarlet Monestary > Deadmines > Any instance > Hyjal

What advice do you have to less hardcore guilds, should they do Black Temple or Mount Hyjal first?
I would say Black Temple for the Experience, and Hyjal if you hate your self =)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

ya düşünüyorum da, adamlar 25 kişi giriolar raide, hepsi artık kaç yıldır beraber oynuolar. Mükemmel bir kordinasyon var. Itemlar zaten mükemmel, kasmışlar toplamışlar. Illidan'ın karşısına geçiolar. Daliolar, wipe yiolar, sonra encounterı öğrenmeye başliolar yavaş yavaş., daliolar tekrar wipe, wipe wipe. E zaten belli bi zaman sonra tabi ki alacaksın aşşa? Yani item olarak yeterliler, skill olarak da yeterliler. Öldüremeleri için hiç bir sebep yok. Blizzard nasıl ayarlayaiblir ki böle bir bossu. Ne kadar zor olabilir yani bir boss. Tamamen pratik işi her şey. O yüzden hiç şaşırmıyorum bu olaya.
Ya tamamen kesilmesi imkansız yapıcaksın ya da inecek öle ya da böle. Hayvan gibi zor olsa da , sonuçta bunlar nihilum , öldürecekler illidanı. Ya da blizzard böle bossları 25 değil de çok kişi yapacak. Veya oraya kadar gelen guildler birleşecek öle saldıracak daha çok loot düşecek. Yani ne biliim. Eğer sistem buysa, bosslar, herolar iner, zor değil
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...