Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

JK2 isteyenlere.

sLog

Öne çıkan mesajlar

Biliyorum burda bi çoğunluk jk2 istiyo ama sanırım paticiğin bi jk2 serverı açması zor görünüyo, o yüzden;

Tüm eski, yeni jk2 oyuncularını 195.13.62.4:27000 ([LOL] Homebase) ip adresine bekliyoruz.

Eski jk2cilerden ben, hz.luke, -w-anakin, r2-d2,vs.. yazmadıklarım arada giren türkler yazdığım kişiler ile hergün oynamaktayız. Sunucu akşam 20 kişinin altına düşmüyor geceleri 10-15 kişi falan.

Tüm jk2cileri bekliyoruz!
Sosyal ağlarda paylaş

• 4 ay sonra ...
Jk2 biz verdiği zevk anlamında başarılıydı doğrudur fakat Türk bir kuruluşun jk2 serverı açması mantıklı bi girişim olmaz. Neden ?

1. Player kitlesi genel anlamıyla Jedi Academy yi tercih ediyor.

2. Tercih konusunun dışında (Bende hala bulunuyor ama) Birçok kişi jk2 yi temin edemeyecektir.

3. JK2 playerının genel yaş ortalaması 22-23 üstü olduğu için Player kitlesi genel olarak Çalışıyor , Üniversiteye gidiyor , Bir Kısmı evlendi , Bir kısmı Vatani görevini yapıyor, Ve bir kısmıda jk dan daha mantıklı işlere ayırmak istiyor boş zamanlarını. kısacası Online time ı düşük bir Player kitlesi mevcut.

4. Asla ve Asla bundan 5 sene önce yaşadığımız anları yaşayamayacağız en azından mevcut Jedi Academy ortamını muhafaza edelim
Sosyal ağlarda paylaş

Duel serveri açılırsa iyi olur bu az kitle ile ben snn ve bir çok türk sunucusundan sonra yabancılarda oynamaya devam ettim halada ediyorum ve yaklaşık 20'e yakın türk oyuncusu gördüm diyebilirim kimisi yeni başlamıştı kimisi 4,5 senedir oynamış iyi ama snn ortamından haberleri olmayan oyuncular.
Sosyal ağlarda paylaş

Jk2 yabancı ortamı içinde öldü toplam 160'a yakın yabancı sunucu var 3 veya 4 ü dolu olabiliyor

Ffa açılırsa yürümez artık ama dediğim gibi bir duel serveri açılırsa iyi olabilir dueli seven eski oyunculardan birkaçı aramızda hatta ffacı olarak bile oynayanlar olacaktır ayrıyetten snn ortamından olmayan kaliteli türk oyuncuları var.

Eğerki açılırsa elimden gelen yardımı yaparım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...