Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Nihilum down by Kungen

LastManStanding

Öne çıkan mesajlar

eu forumlarında gördüm gözlerime inanamadım.
2 yıllık eski bi nihilum üyesi nihilumun bütün kirli çarşaflarını eu forumlarında su üstüne çıkarmış.vashj first kilin bugla yapıldığından tut, awakenin guild yönetiminde 2. sırada olmak için kungenin bütün irl faturalarını ödediği, kungen in bazı elemanlara torpil geçtiği, hatta pot karşılığı raide aldığı, bazı bwl first killerininde bugla yapıldığı felan.

link : http://forums.wow-europe.com/thread.html?topicId=289879620&sid=1&pageNo=1
Sosyal ağlarda paylaş

vashj ın bug ile öldürülmesindne başka resimlerle ve faturalarla ilgili yazıları bulamadım..

neyse zaten kill ypaıldıgında bissürü bug vardı zar zor kestik demişlerdi.
ama bug ile kestiklerini söylememişlerdi sanırım.
e encounter zaten buglı kesemiycekleri belli bu blizzardın ayıbı.onlarda ayıbın üstüne işemişlerdir kendilerince.
Sosyal ağlarda paylaş

Şuan okuyorum sonlardayım fake mesaj atan çok kişi var reel kullanıp atanda var ama anlamadığım noktalar var zaten bugdan dolayı kesmemişlermiydi? şimdi cheat diyorlar herhalde blizz kör değildir

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 11:25 tarihinde, Nomak tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

Arma: Kungen sana 2xflask of titan, 5xsuper heal pot,
5xElixir of mongoose veriyim beni black temple a raid al ok mi? Yalnız üstümde yeşil itemler var. Yeni 70 oldum daha dungeon atamadım.
Kungen: Off baba büyüksün valla. Çok saol banada pot lazımdı. Kurtardın beni. Akşam 19.00 da hazır ol raid var. Black Temple a girecez ok mi? Geç kalma. Tekrar saol baba.
Arma: Eheh bu kadar sevineceğini bilsem daha önce verirdim potları la. Hadi çok yavşama. Akşam görüşürüz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler, size komik geliyor şu anda belki ama, bu pot/flask olayının (en azından benim Nihilum'da olduğum zamanlarda) var olduğunu biliyorum.

Farklı şeylerde var tabiki :)

Siz düşünün Cthun zamanında, Kelthuzad zamanında bütün raid, bütün denemelerde full flask ve elixir yüklüydü.

Öyle 3 - 5 tane flasktan bahsedilmiyor bu arada, adamlar günde 2 - 3 flask harcayabiliyorlar(dı) ve bu bütün raid için geçerliydi.

Bu bahsi geçen fake bir thread olabilir, ama bu ve benzeri olaylar Nihilum'da çok yaşandı.
Sosyal ağlarda paylaş

Kaybolmuyor abi kaybolmuyor. Harcadıklarının miktarı inanılmaz.

Nihilum'un daha ilk raidlerinde (MC - Onyxia) Kungen adam başı 3 Gold topluodu :p

Şu son Alchemy nerf(?) ile biraz işler değişmiş olabilir belki ama, yine de ciddi rakamlardan bahsediyoruz.

Nihilum'un mesela ilk VT'si de bir oyuncusunundu, websitesi sadece basit bir PhP'den ibaretti.
Birkaç ingiliz geldi guilde, sonrasında ciddi şekilde işler değişmeye başladı.

Exploit kullanımına gelince, zannetmiyorum ama BWL (bknz: bir gün içinde - 2 Dragonkin + Chromaggus + Nefarian) ile başladıkları bu killingspree biraz enteresan gidiyor açıkçası
Sosyal ağlarda paylaş

iyide zorla bişi yaptırmamış işte raide almıs,guild prestijini(!)kullanmışlar flm raide girmek için pot değil döt veren bile çıkar.40man instance varken pot verenleri raide almak sorun olmaz diye düşünüyorum(pot vererek raide giren adamın skillerinden şüphe ederim :p)bc sonrası önemli 25man instanceda alıyormu hala pot veren adamları ?
Sosyal ağlarda paylaş

guild officerlarının aralarındaki ilişki kimseyi ilgilendirmez isterse karısıyla tanıstırır sonucta bizi ilgilendiren olay first killler o yüzden böle şeylere çok tepki göstermeye bi gerek yok kimin ne pot ne gold verdi hesapları sizemi kaldı ya :) ama exploit olayına gelince kungen kendisi biz buldumnuz bütün bugları blizzarda maillioruz yazmıs bilemiem artk yolliolarmı yollamiolarmı ama
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...