Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

EU-Auchindoun Realm Başlığı

Utterable

Öne çıkan mesajlar

• 2 hafta sonra ...
  • 5 hafta sonra ...
  • 3 hafta sonra ...
Female gnome. 5 maç yaptık geçen, tavuk değilmişler yenilip çıkmadılar. ilk dördünü aldık, ruins of lordaeron geldi onlar aldı. Bleed verirse benim rogue'a garanti alıyorlar. Timurthelol ve napster var. Ve tabii ki karazhan'da battlegroup'un gülleri stonebull ve taifun. /yell'den bagıra bagıra oynuyorlar acayip gülüyorsun kapışırken. ^^

Stonebull bam güm 30 sn'de biçerken, Acela'da survival var. Herhalde bi 7-8 frostbolt gerekiyor adiyi kesmek için. İkiside süper warrior'lar, Acela forumlarda leet leet bagırıp cagırmadıgı için daha çok saygı duydugum bir oyuncu. Bizim server'a gelip özür dilemişlerdi odada bekledikleri için, vay be helal delikanlı gnome demiştim. o_O

[ Mesaj 01 Ekim 2007, Pazartesi - 19:12 tarihinde, Xhunarion tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

ben zodiac diye bi guilde girdim gecen hafta karazhana basladılar dun shade indi bugun ilhoof yapıcaklardı daha giremedim bilmiyorum nooldu... ama guild deki ortam guzel cogu 30+ insanlar kavga gurultu olmuyo :D ama ben ordaki yetenekli gençleri toplıyıp 70 olduktan sonra yeni guild kurarım merak etmeyin :D
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...