Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesya.com - Ailecek Kafayı Yedik...

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

nuke olması lazım, yanlış işlem yapmış olabilir misin?
[spo]
ya da yuvarlamayı unutmuş olman mümkün mü? yuvarla diyor çünkü ama mumu gibi 50ye yuvarlama, olduğu gibi de yuvarlak zaten, tam sayı olsun yeter =P[/spo]

31 diyorum başka da birşey demiyorum, iki gün oldu bir adım ilerleyebilmiş değilim.
Sosyal ağlarda paylaş

çok ağır konuştum burada öyle böyle değil. nasıl fake yav, böyle kandırmaca mı olur, iki günüm gitti

lol ama ya

peki gerçekte nedir sonucu 30un ve nasıl ulaşılmıştır o sonuca, onu da spoilerlasanıza size zahmet =]

neyse 32 ye bakacak halim bile yok, yarına enerji toplayıp devam edeceğim

[ Mesaj 08 Haziran 2007, Cuma - 00:24 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

32 de çakıldık yine yaw ne oldu amnesyacılar mı azaldı nedir :)

32 ile ilgili

[spo]2 farklı 32 varmış galiba ben dream olan bölümdeyim hani adam ordan oraya uçmuş jetlag olmuş.

Şimdi jetlag den dolayı time zonelara baktım 1 12 14 8 buldum alfabe binary ıvır zıvır denedim halen geçemedim
English man on winter dediğine göre yaz saati uygulamasından yanlış yapıyor olabilirim onu bi deneyim ama geçenlerden ricam doğru yoldamıyım bi teyit etseler :)[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
Darqainu said:
o değil de nerdeyse 4milyon kişi denemiş hala bitiren yok arkadaş hırs yaptım yeniden başladım mailden şifrelere bakmadan hatırlayıp,pratik yaparak ama 15te newspaper.jpg yazmama rağmen beceremedim utandım kendimden oysa 50lere gelmiştik zamanında :/

firefox kullanma, ie ile bak
ie ye erişimin yoksa direk resmi indir, tarayıcıda açma

Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...