Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Amnesya.com - Ailecek Kafayı Yedik...

Darqainu

Öne çıkan mesajlar

eeh ama, duvara vurcam kafamı şimdi, kek gibi save ettiğim resimde ipucu arıyordum ben, yeniden açmadım bile 23ü explorerla. ben de diyorum ne zoomu, köküne vurdum zoomun hala birşey yok =P

neyse, teşekkür ediyorum

odrin 24 için;
[spo]ana fikri çözmüşsün zaten, ben de senin mesajdan sonra uyandım ama titleın kalanını da yok sayma[/spo]

oh be 25, bakalım bu ne kadar sürecek
Sosyal ağlarda paylaş

25

[spo]
said:
On a dark desert highway, cool wind in my hair, warm smell of colitas rising up through the air.

colitas dediği de hotel california nın sözlerinde geçiyor. hatta orada colitas derken neden bahsedildiği hep muallaktaymış, bugüne kadar 10un üzerinde teori varmış bununla ilgili. fakat en kuvvetlisi beatles ın bir şarkısına gönderme yapıyor olduğuymuş.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

25 spoiler öbeği;

[spo]colitas da hotel californiadan, wine da oradan, heşey oradan ama bir tek şiir farklı

poe yu nereden buldunuz? arattım bulamadım ben

birde şu arka odanın duvarındaki yazıyı okuyabilen var mı?

edik: şarkıdaki colitas uyuşturucuya göndemre yapıyor, ama alakası var mı konuyla bilemem[/spo]

[ Mesaj 04 Haziran 2007, Pazartesi - 20:40 tarihinde, Nefr tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

25:
[spo]Mumu elimize alıyoruz basınca. Sonra evin dışına çıkıp sağdaki kapıdan girince o karanlık yerde ne olduunu görüyoruz.
Orda bi kasa var, kasada "In loving memory of Edgar Allen Poe" yazıyo.

Ayrıca duvarda da Rise falan yazıyo.
Evin girişinde hemen soldaki tabloda yazan şiiri bulan var mı? Edgar Allen Poe'nun öyle bi şiiri yok sanırım.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

dextra :

[spo]anahtar yerde barın önünde bir parkenin altında. adam elletmiyor başta ama orada bir katakulli yaparak bakabiliyoruz.bakınca da alıyoruz =P

tamam şimdi kasa odasındayım. şifreyi bulmak lazım. edgar allan poe'nin doğum ve ölüm tarihlerini denedim olmadı.[/spo]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...