Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

fallout 1 sorunsalı?

kingpin

Öne çıkan mesajlar

ya gaza geldim 1 ve 2 yi çektim iso halinde deamon tools kullanarak setup ettim ancak not enough free hard disk space fallout requires at least 20.0 megabytes of free hard disk space gibi gülünç bir hata ile karşılaştım oyunu kurduğum sürücüde 6 gb boş ver var O_o sanırım eski olmasından kaynaklanıyor yapabileceğimiz bir şey var mı :(
Sosyal ağlarda paylaş

office 2003 olduğu için Microsoft Office Outlook Configuration File olarak gördüğü bir dosya var fallout isminde açıyorum word ile dizinde şunlar yazıyor:

[sound]
music_path1=E:Program FilesInterplayFalloutdatasoundmusic
music_path2=J:datasoundmusic

[system]
critter_dat=E:Program FilesInterplayFalloutcritter.dat
critter_patches=E:Program FilesInterplayFalloutdata
master_dat=E:Program FilesInterplayFalloutmaster.dat
master_patches=E:Program FilesInterplayFalloutdata
art_cache_size=261
Sosyal ağlarda paylaş

fallout.cfg imiş dosyanın adı.

System kısmını kopyalıyorum, bize lazım kısmı burası:

[system]
art_cache_size=523
color_cycling=1
critter_dat=C:Program FilesInterplayFalloutcritter.dat
critter_patches=C:Program FilesInterplayFalloutdata
cycle_speed_factor=1
executable=game
free_space=1 (önemli kısım burası)
hashing=1
interrupt_walk=1
language=english
master_dat=C:Program FilesInterplayFalloutmaster.dat
master_patches=C:Program FilesInterplayFalloutdata
scroll_lock=0
splash=4
times_run=5
Sosyal ağlarda paylaş

heh neden bütün oyunlarda buglar beni buluyor anlamıyorum şimdi value 15 midir nedir oraya gittim 2. kata indim 1. kata inmek için rope kullanmak gerekiyor haliyle 2.sindede lazım neyse buldum tam elevator un orda use dicem yanlışlıkla drop ettim kayboldu rope hangi npc den bulabiliriz ? :S
Sosyal ağlarda paylaş

şimdi bir yerde takıldım umarım yardımcı olabilirsiniz kafayı tırlatıcam çünkü :) bu necropolis te ghoul ların su pompasını tamir ediyoruz ondan önce super mutant harry'i falan biçtim su tesistatını tamir ettiğim halde water chip'i alamıyorum nerden temin edicem :S
Sosyal ağlarda paylaş

glow da takıldım sıkıldım zaten saatlerdir oynuyorum,
salak saçma yerlerde takılıyorum sürekli :)

şimdi glow dayım zaten radrasyon hapı da almadım her an gebermem an meselesi level 4 te idi galiba ana makina onlan konup main frame de primary power'i aktif etmeye çalışıyorum olmuyor sonra level 6 ya çıkıp ordan deniyorum yine olmuyor hiç bir şekilde level 5 e gidemiyorum ?
Sosyal ağlarda paylaş

neyse halletim de dışarı çıktığımda ölüyorum zira radyasyon seviyesi 1800 lerde geziyor =)
geçmiş olsun oyun bitiremeden bitti :)

duruyorsa birinin save game'i ordan bitireyim bari içimde kaldı.

[ Mesaj 03 Haziran 2007, Pazar - 05:39 tarihinde, kingpin tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

glow'a giderken

gerçi ne kadar zevk alırsın bilmiorum ama

girdikten sonra çabuk olup rad-x bulmaya bak her cesedi elle 2 tane alabilirsen %100 resist oluyo 24 saat için, kitap okumazsan ya da ana bilgisayarla satranç oynamazsan her türlü yeter.. bi de çıkınca delikten radaway kullan

edit:ben buraya giderken daha water chipi almamıstım galiba tam hatırlamıyorum ama daha ilerideki save i de gönderebilirim

[ Mesaj 03 Haziran 2007, Pazar - 13:22 tarihinde, Garadia tarafından güncellenmiştir ]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...